Ekstreemsport Pärnu osaühing
Ekstreemsport Pärnu osaühing (OÜ), Sindi linn, registrikood 11031541, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite hooldus ja remont. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | 1 |
| 2026 II kv | — | — | — | 1 |
| 2026 I kv | — | — | — | 1 |
| 2025 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2025 III kv | — | — | — | 1 |
| 2025 II kv | — | — | — | 1 |
| 2025 I kv | — | — | — | 1 |
| 2024 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2024 III kv | — | — | — | 1 |
| 2024 II kv | — | — | — | 1 |
| 2024 I kv | — | — | — | 1 |
| 2023 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2023 III kv | — | — | — | 1 |
| 2023 II kv | — | — | — | 1 |
| 2023 I kv | — | — | — | 1 |
| 2022 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2022 III kv | — | — | — | 1 |
| 2022 II kv | — | — | — | 2 |
| 2022 I kv | — | — | — | 2 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Mootorsõidukite ja mootorrataste hulgi- ja jaemüük ning remont (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2024 | — | 0 | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2023 | — | 0 | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2022 | — | 0 | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2021 | — | — | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2020 | — | 0 | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2019 | — | — | 0 | 30 666 | 3 491 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 06.01.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 22.10.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.09.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 19.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 02.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Arved BauerJuhatuse liige · alates 27.07.2004
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Arved BauerFüüsiline isik · 20 000 €
- Grete KängseppFüüsiline isik · 20 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Ain Kängseppotsene osalus · alates 14.06.2020
- Arved Bauerotsene osalus · alates 14.06.2020
Asutajad ja muud isikud
- Ain KängseppAsutaja · 20 000 € · 21.07.2004
- Arved BauerAsutaja · 20 000 € · 21.07.2004
Tegevusalad (EMTAK)
- 45201Mootorsõidukite hooldus ja remont Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30019703 / M3 12.08.2025 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 15.11.2025 | Puudused kõrvaldatud 23.10.2025 |
|
| Ä 30019703 / M2 19.09.2023 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 23.12.2023 | Puudused kõrvaldatud 21.09.2023 |
|
| Ä 30019703 / 7 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 30019703 / 6 25.07.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.07.2022 |
||
| Ä 30019703 / 5 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30019703 / 4 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| Ä 30019703 / 3 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30019703 / M1 06.09.2016 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 06.10.2016 | Puudused kõrvaldatud 05.10.2016 |
|
| Ä 30019703 / 2 01.07.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 01.07.2010 |
||
| Ä 19703 27.07.2004 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes