OÜ Meedla Turism

Registrisse kantud Registrikood 11030027 OÜ Suuremõisa küla Registreeritud 21.05.2004
Võrdle

OÜ Meedla Turism (OÜ), Suuremõisa küla, registrikood 11030027, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu majutus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 6 715 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
6 715 €
↓ 26,0% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Müügitulu · 2025 6 715 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 1,4 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 6 715 € · −26,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 061 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 6 393 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 6 195 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 7 990 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 7 273 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 9 070 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 6 715 € Tegevusala mediaan: 12 949 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 061 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 6 393 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 6 195 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 7 990 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 7 273 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 9 070 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 6 715 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 95 € · −11,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 346 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 63 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -33 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 864 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: -412 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 107 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: 95 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-50005001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 346 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 63 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -33 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 864 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: -412 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 107 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: 95 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,4 % · +0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-10-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 959 € · −4,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 975 €20192020 Ettevõte: 4 346 €20202021 Ettevõte: 4 305 €20212022 Ettevõte: 5 508 €20222023 Ettevõte: 5 062 €20232024 Ettevõte: 5 165 €20242025 Ettevõte: 4 959 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 975 €20192020 Ettevõte: 4 346 €2021 Ettevõte: 4 305 €20212022 Ettevõte: 5 508 €2023 Ettevõte: 5 062 €20232024 Ettevõte: 5 165 €2025 Ettevõte: 4 959 €2025
Omakapital, € 2025: 4 959 € · +2,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 975 €20192020 Ettevõte: 4 338 €20202021 Ettevõte: 4 305 €20212022 Ettevõte: 5 169 €20222023 Ettevõte: 4 756 €20232024 Ettevõte: 4 864 €20242025 Ettevõte: 4 959 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 975 €20192020 Ettevõte: 4 338 €2021 Ettevõte: 4 305 €20212022 Ettevõte: 5 169 €2023 Ettevõte: 4 756 €20232024 Ettevõte: 4 864 €2025 Ettevõte: 4 959 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 6 715 95 0 4 959 4 959 0
2024 9 070 107 0 5 165 4 864 0
2023 7 273 -412 0 5 062 4 756 0
2022 7 990 864 0 5 508 5 169 0
2021 6 195 -33 0 4 305 4 305 0
2020 6 393 63 0 4 346 4 338 0
2019 5 061 346 3 345 3 975 3 975 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.09.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.10.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 25.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Lia Lehto
    Füüsiline isik · 40 000 €

Tegelikud kasusaajad

  • Lia Lehto
    suurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses · alates 30.10.2018
  • Märt Lehto
    otsene osalus · alates 30.10.2018

Asutajad ja muud isikud

  • Lia Lehto
    Asutaja · 40 000 € · 18.05.2004

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55901Muu majutus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30019473 / M5
25.08.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 28.11.2026 Puudused kõrvaldatud
02.09.2026
PDF
Ä 30019473 / M4
12.08.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 15.11.2025 Puudused kõrvaldatud
26.09.2025
PDF
Ä 30019473 / M3
01.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 05.12.2024 Puudused kõrvaldatud
05.10.2024
PDF
Ä 30019473 / M2
06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 09.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 30019473 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30019473 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30019473 / 3
21.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
21.11.2017
PDF
Ä 30019473 / M1
18.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 21.08.2016 Puudused kõrvaldatud
20.02.2016
PDF
Ä 19473 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 19473
21.05.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes