Osaühing Kihnu Puukoi
Registrisse kantud Registrikood 11029484
OÜ Linaküla Registreeritud 03.05.2004
Võrdle
Osaühing Kihnu Puukoi (OÜ), Linaküla, registrikood 11029484, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 22 866 € ja töötajaid 1.
Käive
22 866 €
↓ 48,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 984 €
↓ 65,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 925 €
↑ 22,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Käive · 2026 III kv 22 866 €
parem kui 48% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 925 €
parem kui 75% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
Müügitulu · 2025 110 033 €
parem kui 70% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 -13,1 %
parem kui 15% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 22 866 € · −48,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 42 861 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 8 965 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 45 061 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 31 325 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 43 893 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 35 296 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 37 809 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 30 600 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 17 153 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 482 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 44 701 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 22 866 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 43 893 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 35 296 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 37 809 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 30 600 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 17 153 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 5 482 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 44 701 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 22 866 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 925 € · +22,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 797 €
Tegevusala mediaan: 1 145 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 334 €
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 441 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 993 €
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 080 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 624 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 640 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 268 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 576 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 925 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 080 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 624 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 640 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 268 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 576 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 925 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 2 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 3 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 2 984 € · −65,2% võrreldes 2026 II kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 IV kv
Ettevõte: 8 062 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 099 € 2024 II kv
Ettevõte: 9 377 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 6 959 € 2024 IV kv
Ettevõte: 6 368 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 7 865 € 2025 II kv
Ettevõte: 5 807 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 919 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 516 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 508 € 2026 II kv
Ettevõte: 8 577 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 984 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024 IV kv
Ettevõte: 6 368 € 2025 I kv
Ettevõte: 7 865 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 807 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 919 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 516 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 508 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 8 577 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 984 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 110 033 € · −23,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 250 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 102 569 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 142 716 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 138 360 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 225 663 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 220 198 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 144 665 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 110 033 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 50 100 150 200 250 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 102 569 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 142 716 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2021
Ettevõte: 138 360 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 225 663 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 220 198 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 144 665 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 110 033 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -14 447 € · +32,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -6 726 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: -13 491 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: 1 376 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 39 876 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: -8 471 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: -21 455 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: -14 447 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -6 726 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: -13 491 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2021
Ettevõte: 1 376 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 39 876 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: -8 471 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: -21 455 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: -14 447 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -13,1 % · +1,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-20 -10 0 10 20 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -6,6 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: -9,5 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: 1,0 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 17,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: -3,8 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: -14,8 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: -13,1 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 -20 -10 0 10 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -6,6 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: -9,5 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2021
Ettevõte: 1,0 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 17,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: -3,8 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: -14,8 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: -13,1 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 11 104 € · −70,0% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 30 288 € 2019 2020
Ettevõte: 26 872 € 2020 2021
Ettevõte: 28 671 € 2021 2022
Ettevõte: 62 553 € 2022 2023
Ettevõte: 51 308 € 2023 2024
Ettevõte: 37 053 € 2024 2025
Ettevõte: 11 104 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 30 288 € 2019 2020
Ettevõte: 26 872 € 2021
Ettevõte: 28 671 € 2021 2022
Ettevõte: 62 553 € 2023
Ettevõte: 51 308 € 2023 2024
Ettevõte: 37 053 € 2025
Ettevõte: 11 104 € 2025
Omakapital , € 2025: -3 627 € · −133,5% võrreldes 2024
-10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 12 985 € 2019 2020
Ettevõte: -506 € 2020 2021
Ettevõte: 870 € 2021 2022
Ettevõte: 40 746 € 2022 2023
Ettevõte: 32 275 € 2023 2024
Ettevõte: 10 820 € 2024 2025
Ettevõte: -3 627 € 2025 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 12 985 € 2019 2020
Ettevõte: -506 € 2021
Ettevõte: 870 € 2021 2022
Ettevõte: 40 746 € 2023
Ettevõte: 32 275 € 2023 2024
Ettevõte: 10 820 € 2025
Ettevõte: -3 627 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
28.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
10.04.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
29.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
06.10.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
25.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
16281 Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
49411 Kaubavedu maanteel
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes