Tiigi HRV OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11018842 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 04.03.2004
Võrdle

Tiigi HRV OÜ (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 11018842, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puittaara ja puitaluste tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 39 056 € ja töötajaid 4.

Käive
39 056 €
↑ 0,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 040 €
↑ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 521 €
↓ 0,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine · EMTAK 16

  • Käive · 2026 III kv 39 056 €
    tegevusala mediaan 42 609 € · ettevõtteid tegevusalal: 968
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 630 €
    tegevusala mediaan 1 604 € · ettevõtteid tegevusalal: 774
  • Müügitulu · 2025 122 805 €
    tegevusala mediaan 44 569 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 338
  • Puhasrentaablus · 2025 -2,3 %
    tegevusala mediaan 2,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 072

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 39 056 € · +0,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 42 609 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 25 629 € Tegevusala mediaan: 43 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 215 € Tegevusala mediaan: 39 178 €2024 II kv Ettevõte: 41 472 € Tegevusala mediaan: 42 653 €II·242024 III kv Ettevõte: 30 136 € Tegevusala mediaan: 38 674 €2024 IV kv Ettevõte: 33 347 € Tegevusala mediaan: 45 211 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 776 € Tegevusala mediaan: 37 584 €2025 II kv Ettevõte: 32 873 € Tegevusala mediaan: 43 322 €II·252025 III kv Ettevõte: 26 914 € Tegevusala mediaan: 41 462 €2025 IV kv Ettevõte: 34 521 € Tegevusala mediaan: 42 366 €IV·252026 I kv Ettevõte: 37 061 € Tegevusala mediaan: 42 117 €2026 II kv Ettevõte: 39 009 € Tegevusala mediaan: 49 062 €II·262026 III kv Ettevõte: 39 056 € Tegevusala mediaan: 42 609 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 33 347 € Tegevusala mediaan: 45 211 €2025 I kv Ettevõte: 27 776 € Tegevusala mediaan: 37 584 €I·252025 II kv Ettevõte: 32 873 € Tegevusala mediaan: 43 322 €2025 III kv Ettevõte: 26 914 € Tegevusala mediaan: 41 462 €III·252025 IV kv Ettevõte: 34 521 € Tegevusala mediaan: 42 366 €2026 I kv Ettevõte: 37 061 € Tegevusala mediaan: 42 117 €I·262026 II kv Ettevõte: 39 009 € Tegevusala mediaan: 49 062 €2026 III kv Ettevõte: 39 056 € Tegevusala mediaan: 42 609 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 630 € · −0,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 604 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 529 € Tegevusala mediaan: 1 444 €IV·232024 I kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 344 €2024 II kv Ettevõte: 616 € Tegevusala mediaan: 1 393 €II·242024 III kv Ettevõte: 592 € Tegevusala mediaan: 1 466 €2024 IV kv Ettevõte: 605 € Tegevusala mediaan: 1 526 €IV·242025 I kv Ettevõte: 739 € Tegevusala mediaan: 1 531 €2025 II kv Ettevõte: 587 € Tegevusala mediaan: 1 528 €II·252025 III kv Ettevõte: 619 € Tegevusala mediaan: 1 626 €2025 IV kv Ettevõte: 609 € Tegevusala mediaan: 1 635 €IV·252026 I kv Ettevõte: 606 € Tegevusala mediaan: 1 561 €2026 II kv Ettevõte: 636 € Tegevusala mediaan: 1 556 €II·262026 III kv Ettevõte: 630 € Tegevusala mediaan: 1 604 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 605 € Tegevusala mediaan: 1 526 €2025 I kv Ettevõte: 739 € Tegevusala mediaan: 1 531 €I·252025 II kv Ettevõte: 587 € Tegevusala mediaan: 1 528 €2025 III kv Ettevõte: 619 € Tegevusala mediaan: 1 626 €III·252025 IV kv Ettevõte: 609 € Tegevusala mediaan: 1 635 €2026 I kv Ettevõte: 606 € Tegevusala mediaan: 1 561 €I·262026 II kv Ettevõte: 636 € Tegevusala mediaan: 1 556 €2026 III kv Ettevõte: 630 € Tegevusala mediaan: 1 604 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 040 € · +9,2% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 575 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 328 €2024 II kv Ettevõte: 7 493 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 480 €2024 IV kv Ettevõte: 5 964 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 232 €2025 II kv Ettevõte: 5 717 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 370 €2025 IV kv Ettevõte: 6 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 186 €2026 II kv Ettevõte: 6 444 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 040 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 5 964 €2025 I kv Ettevõte: 5 232 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 717 €2025 III kv Ettevõte: 5 370 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 236 €2026 I kv Ettevõte: 7 186 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 444 €2026 III kv Ettevõte: 7 040 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 39 056 7 040 2 521 4
2026 II kv 39 009 6 444 2 542 4
2026 I kv 37 061 7 186 2 425 4
2025 IV kv 34 521 6 236 2 435 4
2025 III kv 26 914 5 370 2 474 4
2025 II kv 32 873 5 717 2 348 4
2025 I kv 27 776 5 232 2 218 3
2024 IV kv 33 347 5 964 2 421 4
2024 III kv 30 136 5 480 2 368 4
2024 II kv 41 472 7 493 2 465 4
2024 I kv 27 215 5 328 2 147 4
2023 IV kv 25 629 4 575 2 114 4
2023 III kv 36 616 4 030 2 530 4
2023 II kv 46 878 5 694 2 267 4
2023 I kv 48 578 5 043 2 070 4
2022 IV kv 45 176 6 147 2 120 4
2022 III kv 61 554 8 674 2 280 4
2022 II kv 39 452 4 889 2 040 4
2022 I kv 34 771 4 986 1 622 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
210 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 764 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 122 805 € · −7,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 44 569 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 70 567 € Tegevusala mediaan: 60 904 €20192020 Ettevõte: 75 437 € Tegevusala mediaan: 53 378 €20202021 Ettevõte: 92 047 € Tegevusala mediaan: 56 581 €20212022 Ettevõte: 181 836 € Tegevusala mediaan: 60 349 €20222023 Ettevõte: 138 763 € Tegevusala mediaan: 46 749 €20232024 Ettevõte: 132 280 € Tegevusala mediaan: 39 981 €20242025 Ettevõte: 122 805 € Tegevusala mediaan: 44 569 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 70 567 € Tegevusala mediaan: 60 904 €20192020 Ettevõte: 75 437 € Tegevusala mediaan: 53 378 €2021 Ettevõte: 92 047 € Tegevusala mediaan: 56 581 €20212022 Ettevõte: 181 836 € Tegevusala mediaan: 60 349 €2023 Ettevõte: 138 763 € Tegevusala mediaan: 46 749 €20232024 Ettevõte: 132 280 € Tegevusala mediaan: 39 981 €2025 Ettevõte: 122 805 € Tegevusala mediaan: 44 569 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 855 € · +6,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 162 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 702 € Tegevusala mediaan: 1 078 €20192020 Ettevõte: 10 087 € Tegevusala mediaan: 611 €20202021 Ettevõte: 5 112 € Tegevusala mediaan: 1 731 €20212022 Ettevõte: 49 494 € Tegevusala mediaan: 1 354 €20222023 Ettevõte: 17 425 € Tegevusala mediaan: 156 €20232024 Ettevõte: -3 048 € Tegevusala mediaan: 21 €20242025 Ettevõte: -2 855 € Tegevusala mediaan: 162 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 702 € Tegevusala mediaan: 1 078 €20192020 Ettevõte: 10 087 € Tegevusala mediaan: 611 €2021 Ettevõte: 5 112 € Tegevusala mediaan: 1 731 €20212022 Ettevõte: 49 494 € Tegevusala mediaan: 1 354 €2023 Ettevõte: 17 425 € Tegevusala mediaan: 156 €20232024 Ettevõte: -3 048 € Tegevusala mediaan: 21 €2025 Ettevõte: -2 855 € Tegevusala mediaan: 162 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -2,3 % · −0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,0 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20192020 Ettevõte: 13,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20202021 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20212022 Ettevõte: 27,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: 12,6 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20232024 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20192020 Ettevõte: 13,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2021 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20212022 Ettevõte: 27,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: 12,6 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20232024 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 132 688 € · +0,2% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 62 899 €20192020 Ettevõte: 71 335 €20202021 Ettevõte: 72 829 €20212022 Ettevõte: 123 775 €20222023 Ettevõte: 135 138 €20232024 Ettevõte: 132 409 €20242025 Ettevõte: 132 688 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 62 899 €20192020 Ettevõte: 71 335 €2021 Ettevõte: 72 829 €20212022 Ettevõte: 123 775 €2023 Ettevõte: 135 138 €20232024 Ettevõte: 132 409 €2025 Ettevõte: 132 688 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 126 829 € · −2,2% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 51 229 €20192020 Ettevõte: 61 310 €20202021 Ettevõte: 66 422 €20212022 Ettevõte: 115 916 €20222023 Ettevõte: 132 732 €20232024 Ettevõte: 129 684 €20242025 Ettevõte: 126 829 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 51 229 €20192020 Ettevõte: 61 310 €2021 Ettevõte: 66 422 €20212022 Ettevõte: 115 916 €2023 Ettevõte: 132 732 €20232024 Ettevõte: 129 684 €2025 Ettevõte: 126 829 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32025012342018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 122 805 -2 855 26 965 132 688 126 829 2
2024 132 280 -3 048 28 768 132 409 129 684 2
2023 138 763 17 425 27 617 135 138 132 732 2
2022 181 836 49 494 28 195 123 775 115 916 3
2021 92 047 5 112 17 469 72 829 66 422 3
2020 75 437 10 087 16 203 71 335 61 310 2
2019 70 567 5 702 12 403 62 899 51 229 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,75
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
61 403 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 124 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 16.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Comdirect OÜ
    Asutaja · 40 000 € · 04.03.2004
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 16241Puittaara ja puitaluste tootmine Põhitegevus
  • 49411Kaubavedu maanteel
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30019291 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30019291 / 10
27.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
27.09.2022
PDF
Ä 30019291 / 9
23.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
23.08.2022
PDF
Ä 30019291 / 8
17.11.2021
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
15.12.2021
PDF
Ä 30019291 / M1
27.10.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.11.2021 Jõustunud
27.10.2021
PDF
Ä 30019291 / 7
30.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2018
PDF
Ä 30019291 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30019291 / 5
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 30019291 / 4
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30019291 / 3
23.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
23.01.2012
PDF
Ä 19291 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 78248 / 3
22.04.2004
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Jõustunud PDF
Ä 19291
15.04.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Jõustunud PDF
Ä 78248 / 2
02.04.2004
Märkus Jõustunud PDF
Ä 78248
04.03.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes