Perearst Ülle Perend OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10983185 OÜ Tartu linn Registreeritud 30.09.2003
Võrdle

Perearst Ülle Perend OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 10983185, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 730 493 € ja töötajaid 7.

Käive
—
Riiklikud maksud
91 463 €
↑ 127,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
47 724 €
↑ 9,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
10
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 772 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 730 493 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 10,4 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 772 € · −12,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 511 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 758 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 4 010 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 563 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 3 945 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 463 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 4 176 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 186 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 4 731 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 786 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 5 474 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 772 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 945 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 5 463 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 176 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 5 186 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 731 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 5 786 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 474 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 4 772 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 10 · +25,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 9II·242024 III kv Ettevõte: 82024 IV kv Ettevõte: 9IV·242025 I kv Ettevõte: 82025 II kv Ettevõte: 9II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 9IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 8II·262026 III kv Ettevõte: 10III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 92025 I kv Ettevõte: 8I·252025 II kv Ettevõte: 92025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 92026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 82026 III kv Ettevõte: 10III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 91 463 € · +127,3% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 44 975 €IV·232024 I kv Ettevõte: 31 881 €2024 II kv Ettevõte: 34 094 €II·242024 III kv Ettevõte: 35 974 €2024 IV kv Ettevõte: 33 499 €IV·242025 I kv Ettevõte: 64 741 €2025 II kv Ettevõte: 34 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 42 515 €2025 IV kv Ettevõte: 39 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 42 346 €2026 II kv Ettevõte: 40 239 €II·262026 III kv Ettevõte: 91 463 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 33 499 €2025 I kv Ettevõte: 64 741 €I·252025 II kv Ettevõte: 34 858 €2025 III kv Ettevõte: 42 515 €III·252025 IV kv Ettevõte: 39 812 €2026 I kv Ettevõte: 42 346 €I·262026 II kv Ettevõte: 40 239 €2026 III kv Ettevõte: 91 463 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 91 463 47 724 10
2026 II kv — 40 239 43 795 8
2026 I kv — 42 346 46 289 8
2025 IV kv — 39 812 42 583 9
2025 III kv — 42 515 41 491 8
2025 II kv — 34 858 37 586 9
2025 I kv — 64 741 43 707 8
2024 IV kv — 33 499 35 504 9
2024 III kv — 35 974 36 504 8
2024 II kv — 34 094 36 086 9
2024 I kv — 31 881 33 818 9
2023 IV kv — 44 975 40 602 9
2023 III kv — 32 972 33 302 8
2023 II kv — 34 451 34 130 9
2023 I kv — 35 576 35 468 7
2022 IV kv — 34 874 37 336 7
2022 III kv — 38 106 40 964 7
2022 II kv — 28 805 29 465 6
2022 I kv — 55 769 50 696 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 591 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 730 493 € · −3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 430 204 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 450 063 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 530 204 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 591 230 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 686 796 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 759 458 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 730 493 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 430 204 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 450 063 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 530 204 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 591 230 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 686 796 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 759 458 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 730 493 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 75 823 € · −52,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 19 311 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 44 843 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 81 039 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 47 461 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 95 021 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 158 516 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 75 823 € Tegevusala mediaan: 1 071 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 19 311 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 44 843 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 81 039 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 47 461 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 95 021 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 158 516 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 75 823 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 10,4 % · −10,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 8,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 20,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 10,4 % Tegevusala mediaan: 8,3 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 8,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 20,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 10,4 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 368 844 € · +24,2% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 146 864 €20192020 Ettevõte: 155 582 €20202021 Ettevõte: 201 675 €20212022 Ettevõte: 183 417 €20222023 Ettevõte: 249 136 €20232024 Ettevõte: 296 916 €20242025 Ettevõte: 368 844 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 146 864 €20192020 Ettevõte: 155 582 €2021 Ettevõte: 201 675 €20212022 Ettevõte: 183 417 €2023 Ettevõte: 249 136 €20232024 Ettevõte: 296 916 €2025 Ettevõte: 368 844 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 181 583 € · −11,8% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 102 528 €20192020 Ettevõte: 103 371 €20202021 Ettevõte: 144 851 €20212022 Ettevõte: 133 312 €20222023 Ettevõte: 170 864 €20232024 Ettevõte: 205 760 €20242025 Ettevõte: 181 583 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 102 528 €20192020 Ettevõte: 103 371 €2021 Ettevõte: 144 851 €20212022 Ettevõte: 133 312 €2023 Ettevõte: 170 864 €20232024 Ettevõte: 205 760 €2025 Ettevõte: 181 583 €2025
Töötajad 2025: 7 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025024682018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 730 493 75 823 398 618 368 844 181 583 7
2024 759 458 158 516 341 100 296 916 205 760 7
2023 686 796 95 021 351 306 249 136 170 864 6
2022 591 230 47 461 361 161 183 417 133 312 6
2021 530 204 81 039 287 453 201 675 144 851 7
2020 450 063 44 843 259 355 155 582 103 371 6
2019 430 204 19 311 263 717 146 864 102 528 6
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 6
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
41,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
20,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
49,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
50,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
104 513 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 745 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 24.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 23.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86211Üldarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20025454 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20025454 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20025454 / 6
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20025454 / 5
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20025454 / 4
21.06.2012
Muutmiskanne Jõustunud
21.06.2012
PDF
Ä 25454 / 3
30.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
30.01.2009
PDF
Ä 25454 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 25454
30.09.2003
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes