Remondiekspert OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10934620 OÜ Tallinn Registreeritud 10.03.2003
Võrdle

Remondiekspert OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10934620, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tarbeelektroonika parandus ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 27 304 € ja töötajaid 3.

Käive
27 304 €
↓ 8,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 070 €
↓ 24,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 486 €
↓ 31,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 27 304 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 495 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 989
  • Müügitulu · 2025 85 157 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 1,5 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 27 304 € · −8,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 47 566 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 007 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 36 328 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 36 844 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 49 431 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 34 812 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 24 798 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 996 € Tegevusala mediaan: 15 724 €2025 IV kv Ettevõte: 35 395 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 23 694 € Tegevusala mediaan: 14 571 €2026 II kv Ettevõte: 29 842 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 27 304 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 49 431 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 34 812 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 24 798 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 25 996 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 35 395 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 23 694 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 29 842 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 27 304 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 495 € · −31,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 873 € Tegevusala mediaan: 883 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 376 € Tegevusala mediaan: 915 €2024 II kv Ettevõte: 1 407 € Tegevusala mediaan: 1 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 560 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 IV kv Ettevõte: 1 813 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 707 € Tegevusala mediaan: 1 047 €2025 II kv Ettevõte: 763 € Tegevusala mediaan: 1 106 €II·252025 III kv Ettevõte: 880 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·252026 I kv Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 110 €II·262026 III kv Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 813 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 1 707 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 763 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 880 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 070 € · −24,3% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 8 371 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 968 €2024 II kv Ettevõte: 6 801 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 104 €2024 IV kv Ettevõte: 9 013 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 541 €2025 II kv Ettevõte: 3 284 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 265 €2025 IV kv Ettevõte: 6 845 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 365 €2026 II kv Ettevõte: 4 053 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 070 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 9 013 €2025 I kv Ettevõte: 6 541 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 284 €2025 III kv Ettevõte: 4 265 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 845 €2026 I kv Ettevõte: 3 365 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 053 €2026 III kv Ettevõte: 3 070 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 27 304 3 070 1 486 3
2026 II kv 29 842 4 053 2 165 3
2026 I kv 23 694 3 365 2 766 3
2025 IV kv 35 395 6 845 3 250 3
2025 III kv 25 996 4 265 2 641 3
2025 II kv 24 798 3 284 2 288 3
2025 I kv 34 812 6 541 5 121 3
2024 IV kv 49 431 9 013 5 440 3
2024 III kv 36 844 7 104 4 679 3
2024 II kv 36 328 6 801 4 221 3
2024 I kv 29 007 4 968 4 127 3
2023 IV kv 47 566 8 371 5 618 3
2023 III kv 47 263 6 219 4 370 3
2023 II kv 38 447 5 502 3 538 3
2023 I kv 34 765 6 049 4 069 4
2022 IV kv 37 312 6 254 4 017 4
2022 III kv 31 008 4 921 3 340 4
2022 II kv 33 744 5 126 3 555 4
2022 I kv 42 144 6 254 3 732 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
165 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 101 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 85 157 € · −25,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 114 206 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 102 063 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 96 878 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 102 024 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 126 257 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 113 532 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 85 157 € Tegevusala mediaan: 31 021 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 114 206 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 102 063 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 96 878 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 102 024 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 126 257 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 113 532 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 85 157 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 311 € · +158,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 4 101 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: 501 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -10 479 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: -8 330 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 508 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 1 311 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 4 101 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: 501 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -10 479 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: -8 330 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 508 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 1 311 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,5 % · +1,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
-15-10-5052016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: -6,6 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-15-10-5052018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: -6,6 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 52 405 € · +3,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 66 425 €20192020 Ettevõte: 67 586 €20202021 Ettevõte: 66 747 €20212022 Ettevõte: 53 078 €20222023 Ettevõte: 48 758 €20232024 Ettevõte: 50 759 €20242025 Ettevõte: 52 405 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 66 425 €20192020 Ettevõte: 67 586 €2021 Ettevõte: 66 747 €20212022 Ettevõte: 53 078 €2023 Ettevõte: 48 758 €20232024 Ettevõte: 50 759 €2025 Ettevõte: 52 405 €2025
Omakapital, € 2025: 39 943 € · +3,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 331 €20192020 Ettevõte: 56 432 €20202021 Ettevõte: 56 933 €20212022 Ettevõte: 46 454 €20222023 Ettevõte: 38 124 €20232024 Ettevõte: 38 632 €20242025 Ettevõte: 39 943 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 331 €20192020 Ettevõte: 56 432 €2021 Ettevõte: 56 933 €20212022 Ettevõte: 46 454 €2023 Ettevõte: 38 124 €20232024 Ettevõte: 38 632 €2025 Ettevõte: 39 943 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 85 157 1 311 31 153 52 405 39 943 2
2024 113 532 508 47 576 50 759 38 632 2
2023 126 257 -8 330 45 392 48 758 38 124 2
2022 102 024 -10 479 39 900 53 078 46 454 3
2021 96 878 501 38 890 66 747 56 933 3
2020 102 063 4 101 37 255 67 586 56 432 3
2019 114 206 1 081 35 821 66 425 52 331 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 6
2008 — — — — — 6
2007 — — — — — 6
2006 — — — — — 5
2005 — — — — — 5
2004 — — — — — 5
2003 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
76,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
23,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
42 579 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 298 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 17.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95211Tarbeelektroonika parandus ja hooldus Põhitegevus
  • 46431Elektriliste kodumasinate hulgimüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10071068 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10071068 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10071068 / 6
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10071068 / 5
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10071068 / 4
30.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2011
PDF
Ä 71068 / 3
05.01.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
05.01.2009
PDF
Ä 71068 / 2
11.06.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 71068 / M1
02.06.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 03.08.2003 Jõustunud PDF
Ä 71068
10.03.2003
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes