Aktsiaselts Espak Rakvere
Aktsiaselts Espak Rakvere (AS), Rakvere linn, registrikood 10927442, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 524 718 € ja töötajaid 12.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 524 718 €parem kui 91% ettevõteteltegevusala mediaan 23 662 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 653
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 136 €parem kui 78% ettevõteteltegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 664
- Müügitulu · 2025 1,6 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
- Puhasrentaablus · 2025 -4,2 %parem kui 26% ettevõteteltegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 524 718 | 51 468 | 25 627 | 12 |
| 2026 II kv | 446 717 | 36 901 | 23 138 | 13 |
| 2026 I kv | 273 064 | 40 746 | 28 310 | 13 |
| 2025 IV kv | 418 783 | 54 307 | 27 262 | 12 |
| 2025 III kv | 510 139 | 53 126 | 28 897 | 12 |
| 2025 II kv | 407 500 | 14 265 | 22 313 | 13 |
| 2025 I kv | 217 028 | 12 439 | 20 014 | 11 |
| 2024 IV kv | 412 737 | 44 178 | 19 974 | 11 |
| 2024 III kv | 485 939 | 51 145 | 22 049 | 11 |
| 2024 II kv | 384 189 | 43 941 | 18 072 | 12 |
| 2024 I kv | 249 500 | 22 100 | 19 118 | 11 |
| 2023 IV kv | 453 333 | 45 268 | 22 392 | 11 |
| 2023 III kv | 539 472 | 42 141 | 22 769 | 11 |
| 2023 II kv | 441 623 | 30 168 | 18 921 | 12 |
| 2023 I kv | 261 865 | 20 838 | 20 369 | 11 |
| 2022 IV kv | 497 303 | 44 530 | 22 331 | 12 |
| 2022 III kv | 545 755 | 47 624 | 24 775 | 12 |
| 2022 II kv | 523 649 | 25 710 | 17 548 | 12 |
| 2022 I kv | 285 283 | 25 410 | 19 581 | 11 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 559 338 | -64 995 | 272 653 | 1 407 376 | 901 388 | 12 |
| 2024 | 1 508 332 | 2 187 | 215 904 | 1 211 221 | 966 383 | 11 |
| 2023 | 1 680 036 | 37 004 | 231 187 | 1 374 541 | 964 196 | 11 |
| 2022 | 1 783 729 | 82 650 | 223 284 | 1 329 544 | 939 692 | 11 |
| 2021 | 1 706 720 | 95 974 | 197 696 | 1 252 820 | 869 542 | 11 |
| 2020 | 1 768 434 | 77 533 | 200 155 | 1 289 439 | 773 568 | 11 |
| 2019 | 1 612 715 | 34 806 | 188 676 | 1 268 782 | 696 035 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 8 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 01.07.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 09.05.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 01.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 12.07.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.05.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 15.07.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 1 | 130 000 € | AS LHV Pank | 17.06.2021 – kehtib |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Mati SäärJuhatuse liige · alates 16.12.2024
- Priit AjaJuhatuse liige · alates 02.12.2025
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Arvi Liivikkaudne osalus · alates 15.06.2020
- Eda Pangkaudne osalus · alates 15.06.2020
- Riho Pikanõmmeotsene osalus · alates 15.06.2020
Asutajad ja muud isikud
- Riho PikanõmmeAsutaja · 160 000 € · 02.05.2003
- aktsiaselts ESPAKAsutaja · 200 000 € · 02.05.2003
- Osaühing RKS InvestAsutaja · 40 000 € · 02.05.2003
- Karel VillakAudiitorettevõtja · 24.11.2025
- Ivar PikkNõukogu esimees · 16.12.2024
- Anti KiivitNõukogu liige · 21.11.2024
- Tarvo PetersonNõukogu liige · 21.11.2024
- Omanikukonto: aktsiaselts EspakAktsionär · 80 000 € · 27.08.2026
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 47529Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük Põhitegevus
- 46832Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 40015034 / 11 02.12.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2025 |
||
| Ä 40015034 / M11 25.11.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.12.2025 | Puudused kõrvaldatud 02.12.2025 |
|
| Ä 40015034 / 10 16.12.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.12.2024 |
||
| Ä 40015034 / M10 02.12.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.01.2025 | Puudused kõrvaldatud 16.12.2024 |
|
| K 40015034 / 9 17.06.2021 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud 17.06.2021 |
||
| Ä 40015034 / 8 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 40015034 / 7 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| Ä 40015034 / 6 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 40015034 / 5 09.01.2015 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 09.01.2015 |
||
| Ä 40015034 / 4 08.06.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.06.2011 |
||
| Ä 40015034 / M9 27.05.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.09.2011 | Jõustunud 27.05.2011 |
|
| Ä 40015034 / M8 26.05.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.09.2011 | Jõustunud 26.05.2011 |
|
| Ä 40015034 / M7 23.05.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.09.2011 | Jõustunud 23.05.2011 |
|
| Ä 40015034 / M6 30.03.2010 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 07.07.2010 | Puudused kõrvaldatud 08.04.2010 |
|
| Ä 15034 / M5 26.01.2010 |
Kättetoimetatav määrus | Puudused kõrvaldatud 26.01.2010 |
||
| Ä 15034 / M4 27.11.2009 |
Kättetoimetatav määrus | 08.04.2010 | Jõustunud 08.01.2010 |
|
| Ä 15034 / M3 16.11.2009 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 02.06.2010 | Puudused kõrvaldatud 04.03.2010 |
|
| Ä 15034 / 3 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 15034 / 2 01.09.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 15034 / M2 29.07.2003 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 20.10.2003 | Jõustunud | |
| Ä 15034 02.05.2003 |
Esmakanne | Jõustunud | ||
| Ä 15034 / M1 25.04.2003 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes