OÜ Tähe Erakliinik

Registrisse kantud Registrikood 10911949 OÜ Tartu linn Registreeritud 18.12.2002
Võrdle

OÜ Tähe Erakliinik (OÜ), Tartu linn, registrikood 10911949, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eriarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 239 457 € ja töötajaid 13.

Käive
—
Riiklikud maksud
15 633 €
↓ 5,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
16 440 €
↓ 5,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
25
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 658 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 239 457 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 17,5 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 658 € · −5,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 435 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 1 509 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 452 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 738 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 913 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 745 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 654 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 658 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 738 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 913 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 726 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 745 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 654 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 658 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 25 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 11IV·232024 I kv Ettevõte: 112024 II kv Ettevõte: 11II·242024 III kv Ettevõte: 242024 IV kv Ettevõte: 23IV·242025 I kv Ettevõte: 202025 II kv Ettevõte: 22II·252025 III kv Ettevõte: 222025 IV kv Ettevõte: 22IV·252026 I kv Ettevõte: 252026 II kv Ettevõte: 25II·262026 III kv Ettevõte: 25III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 232025 I kv Ettevõte: 20I·252025 II kv Ettevõte: 222025 III kv Ettevõte: 22III·252025 IV kv Ettevõte: 222026 I kv Ettevõte: 25I·262026 II kv Ettevõte: 252026 III kv Ettevõte: 25III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 15 633 € · −5,2% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 13 445 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 029 €2024 II kv Ettevõte: 15 832 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 352 €2024 IV kv Ettevõte: 36 222 €IV·242025 I kv Ettevõte: 22 887 €2025 II kv Ettevõte: 16 236 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 222 €2025 IV kv Ettevõte: 15 690 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 579 €2026 II kv Ettevõte: 16 491 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 633 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 36 222 €2025 I kv Ettevõte: 22 887 €I·252025 II kv Ettevõte: 16 236 €2025 III kv Ettevõte: 15 222 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 690 €2026 I kv Ettevõte: 15 579 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 491 €2026 III kv Ettevõte: 15 633 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 15 633 16 440 25
2026 II kv — 16 491 17 314 25
2026 I kv — 15 579 16 342 25
2025 IV kv — 15 690 16 399 22
2025 III kv — 15 222 15 972 22
2025 II kv — 16 236 16 978 22
2025 I kv — 22 887 18 251 20
2024 IV kv — 36 222 16 981 23
2024 III kv — 10 352 10 851 24
2024 II kv — 15 832 16 597 11
2024 I kv — 15 029 15 782 11
2023 IV kv — 13 445 14 130 11
2023 III kv — 9 496 9 952 11
2023 II kv — 14 150 14 747 12
2023 I kv — 11 356 11 809 13
2022 IV kv — 8 625 8 963 13
2022 III kv — 6 781 7 030 8
2022 II kv — 5 769 6 001 8
2022 I kv — 6 093 6 340 8
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
219 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 239 457 € · −7,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 95 575 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 73 436 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 87 158 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 172 963 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 259 272 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 258 389 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 239 457 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 95 575 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 73 436 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 87 158 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 172 963 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 259 272 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 258 389 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 239 457 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 41 798 € · −4,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 654 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: -425 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 898 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 54 544 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 86 718 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 43 666 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 41 798 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 654 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: -425 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 898 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 54 544 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 86 718 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 43 666 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 41 798 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 17,5 % · +0,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-100102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,7 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 31,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 33,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 17,5 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-100102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,7 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 31,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 33,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 17,5 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 431 861 € · +8,6% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 291 096 €20192020 Ettevõte: 291 397 €20202021 Ettevõte: 295 554 €20212022 Ettevõte: 354 871 €20222023 Ettevõte: 445 615 €20232024 Ettevõte: 397 797 €20242025 Ettevõte: 431 861 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 291 096 €20192020 Ettevõte: 291 397 €2021 Ettevõte: 295 554 €20212022 Ettevõte: 354 871 €2023 Ettevõte: 445 615 €20232024 Ettevõte: 397 797 €2025 Ettevõte: 431 861 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 410 511 € · +11,3% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 283 372 €20192020 Ettevõte: 282 947 €20202021 Ettevõte: 283 845 €20212022 Ettevõte: 338 389 €20222023 Ettevõte: 425 047 €20232024 Ettevõte: 368 713 €20242025 Ettevõte: 410 511 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 283 372 €20192020 Ettevõte: 282 947 €2021 Ettevõte: 283 845 €20212022 Ettevõte: 338 389 €2023 Ettevõte: 425 047 €20232024 Ettevõte: 368 713 €2025 Ettevõte: 410 511 €2025
Töötajad 2025: 13 · +333,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0510152016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220250510152018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 239 457 41 798 154 863 431 861 410 511 13
2024 258 389 43 666 151 826 397 797 368 713 3
2023 259 272 86 718 131 293 445 615 425 047 3
2022 172 963 54 544 75 734 354 871 338 389 2
2021 87 158 898 41 915 295 554 283 845 1
2020 73 436 -425 28 779 291 397 282 947 2
2019 95 575 -1 654 29 814 291 096 283 372 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 3
2008 — — — — — 9
2007 — — — — — 9
2006 — — — — — 9
2005 — — — — — 11
2004 — — — — — 8
2003 — — — — — 8

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
17,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
18 420 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
993 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86221Eriarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20023972 / 11
19.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2025
PDF
Ä 20023972 / 10
19.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2025
PDF
Ä 20023972 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20023972 / 8
12.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.06.2020
PDF
Ä 20023972 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20023972 / 6
23.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2017
PDF
Ä 20023972 / 5
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20023972 / 4
22.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
22.01.2016
PDF
Ä 20023972 / 3
26.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
26.09.2011
PDF
Ä 23972 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
10.12.2008
PDF
Ä 23972
16.12.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes