Osaühing Metsakorralduse büroo

Registrisse kantud Registrikood 10905669 OÜ Tallinn Registreeritud 11.11.2002
Võrdle

Osaühing Metsakorralduse büroo (OÜ), Tallinn, registrikood 10905669, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arhitektitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 58 180 € ja töötajaid 2.

Käive
58 180 €
↓ 8,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 526 €
↑ 3,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 556 €
↑ 1,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Käive · 2026 III kv 58 180 €
    tegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 778 €
    tegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
  • Müügitulu · 2025 364 539 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
  • Puhasrentaablus · 2025 0,8 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 58 180 € · −8,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 61 754 € Tegevusala mediaan: 17 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 60 749 € Tegevusala mediaan: 15 638 €2024 II kv Ettevõte: 51 936 € Tegevusala mediaan: 15 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 49 692 € Tegevusala mediaan: 16 330 €2024 IV kv Ettevõte: 65 469 € Tegevusala mediaan: 17 266 €IV·242025 I kv Ettevõte: 63 247 € Tegevusala mediaan: 15 215 €2025 II kv Ettevõte: 102 907 € Tegevusala mediaan: 16 150 €II·252025 III kv Ettevõte: 74 920 € Tegevusala mediaan: 16 910 €2025 IV kv Ettevõte: 115 902 € Tegevusala mediaan: 17 310 €IV·252026 I kv Ettevõte: 60 427 € Tegevusala mediaan: 15 906 €2026 II kv Ettevõte: 63 763 € Tegevusala mediaan: 16 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 58 180 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 65 469 € Tegevusala mediaan: 17 266 €2025 I kv Ettevõte: 63 247 € Tegevusala mediaan: 15 215 €I·252025 II kv Ettevõte: 102 907 € Tegevusala mediaan: 16 150 €2025 III kv Ettevõte: 74 920 € Tegevusala mediaan: 16 910 €III·252025 IV kv Ettevõte: 115 902 € Tegevusala mediaan: 17 310 €2026 I kv Ettevõte: 60 427 € Tegevusala mediaan: 15 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 63 763 € Tegevusala mediaan: 16 256 €2026 III kv Ettevõte: 58 180 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 778 € · +1,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 751 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 164 € Tegevusala mediaan: 1 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 532 € Tegevusala mediaan: 1 639 €2024 II kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 671 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 199 € Tegevusala mediaan: 1 753 €2024 IV kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 750 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 603 € Tegevusala mediaan: 1 767 €2025 II kv Ettevõte: 1 679 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 724 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 IV kv Ettevõte: 1 817 € Tegevusala mediaan: 1 847 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 747 € Tegevusala mediaan: 1 780 €2026 II kv Ettevõte: 1 745 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 778 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 750 €2025 I kv Ettevõte: 1 603 € Tegevusala mediaan: 1 767 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 679 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 1 724 € Tegevusala mediaan: 1 847 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 817 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2026 I kv Ettevõte: 1 747 € Tegevusala mediaan: 1 780 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 745 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 III kv Ettevõte: 1 778 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 526 € · +3,1% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 6 609 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 537 €2024 II kv Ettevõte: 6 244 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 724 €2024 IV kv Ettevõte: 9 155 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 408 €2025 II kv Ettevõte: 13 131 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 352 €2025 IV kv Ettevõte: 13 551 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 743 €2026 II kv Ettevõte: 6 331 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 526 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 9 155 €2025 I kv Ettevõte: 9 408 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 131 €2025 III kv Ettevõte: 9 352 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 551 €2026 I kv Ettevõte: 6 743 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 331 €2026 III kv Ettevõte: 6 526 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 58 180 6 526 3 556 2
2026 II kv 63 763 6 331 3 489 2
2026 I kv 60 427 6 743 3 494 2
2025 IV kv 115 902 13 551 3 634 2
2025 III kv 74 920 9 352 3 448 2
2025 II kv 102 907 13 131 3 358 2
2025 I kv 63 247 9 408 3 205 2
2024 IV kv 65 469 9 155 3 087 2
2024 III kv 49 692 5 724 2 398 2
2024 II kv 51 936 6 244 3 087 2
2024 I kv 60 749 7 537 3 064 2
2023 IV kv 61 754 6 609 2 328 2
2023 III kv 111 833 19 958 8 243 2
2023 II kv 56 688 5 701 3 017 2
2023 I kv 33 590 4 957 3 064 2
2022 IV kv 176 605 18 538 4 460 2
2022 III kv 40 429 4 011 2 970 2
2022 II kv 47 208 5 624 3 146 2
2022 I kv 31 657 3 837 2 710 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
593 €
Käive töötaja kohta kvartalis
29 090 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 364 539 € · +56,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 237 602 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 303 149 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 189 352 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 293 314 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 267 602 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 233 630 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 364 539 € Tegevusala mediaan: 23 548 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 237 602 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 303 149 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 189 352 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 293 314 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 267 602 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 233 630 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 364 539 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 885 € · −17,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2 748 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 28 489 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: -12 037 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 3 580 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: -10 454 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 3 487 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: 2 885 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2 748 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 28 489 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: -12 037 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 3 580 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: -10 454 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 3 487 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: 2 885 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,8 % · −0,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 52 228 € · −15,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 62 034 €20192020 Ettevõte: 93 196 €20202021 Ettevõte: 64 962 €20212022 Ettevõte: 75 933 €20222023 Ettevõte: 55 303 €20232024 Ettevõte: 61 453 €20242025 Ettevõte: 52 228 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 62 034 €20192020 Ettevõte: 93 196 €2021 Ettevõte: 64 962 €20212022 Ettevõte: 75 933 €2023 Ettevõte: 55 303 €20232024 Ettevõte: 61 453 €2025 Ettevõte: 52 228 €2025
Omakapital, € 2025: 7 085 € · −78,3% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 19 635 €20192020 Ettevõte: 48 124 €20202021 Ettevõte: 36 087 €20212022 Ettevõte: 39 667 €20222023 Ettevõte: 29 213 €20232024 Ettevõte: 32 700 €20242025 Ettevõte: 7 085 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 19 635 €20192020 Ettevõte: 48 124 €2021 Ettevõte: 36 087 €20212022 Ettevõte: 39 667 €2023 Ettevõte: 29 213 €20232024 Ettevõte: 32 700 €2025 Ettevõte: 7 085 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 364 539 2 885 31 257 52 228 7 085 2
2024 233 630 3 487 28 568 61 453 32 700 2
2023 267 602 -10 454 25 857 55 303 29 213 2
2022 293 314 3 580 30 194 75 933 39 667 2
2021 189 352 -12 037 27 192 64 962 36 087 2
2020 303 149 28 489 27 829 93 196 48 124 2
2019 237 602 -2 748 23 509 62 034 19 635 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
40,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
13,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
86,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
182 270 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 302 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 07.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Aarne Suu
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 27.08.2025
  • Lembit Maamets
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 27.08.2025

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71111Arhitektitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10068618 / 13
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10068618 / 12
05.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2018
PDF
Ä 10068618 / 11
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10068618 / 10
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10068618 / 9
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10068618 / 8
12.06.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.06.2014
PDF
Ä 10068618 / 7
17.09.2013
Kandemäärus ex officio Jõustunud
17.09.2013
PDF
Ä 10068618 / 6
20.03.2012
Muutmiskanne Jõustunud
20.03.2012
PDF
Ä 10068618 / M2
20.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.03.2012 Jõustunud
20.01.2012
PDF
Ä 68618 / 5
17.12.2008
Muutmiskanne Jõustunud
17.12.2008
PDF
Ä 68618 / M1
09.12.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 11.01.2009 Puudused kõrvaldatud
12.12.2008
PDF
Ä 68618 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.12.2008
PDF
Ä 68618 / 3
21.06.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 68618 / 2
30.01.2003
Avaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 68618
11.11.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes