AMR TEENUSED OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10903789 OÜ Tallinn Registreeritud 30.10.2002
Võrdle

AMR TEENUSED OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10903789, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 74 622 € ja töötajaid 7.

Käive
74 622 €
↓ 39,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
29 880 €
↓ 24,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
22 417 €
↑ 1,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
7
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 74 622 €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 202 €
    tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
  • Müügitulu · 2025 364 765 €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 2,4 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 74 622 € · −39,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 79 366 € Tegevusala mediaan: 47 931 €IV·232024 I kv Ettevõte: 69 765 € Tegevusala mediaan: 39 673 €2024 II kv Ettevõte: 94 993 € Tegevusala mediaan: 43 108 €II·242024 III kv Ettevõte: 84 578 € Tegevusala mediaan: 46 432 €2024 IV kv Ettevõte: 91 061 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·242025 I kv Ettevõte: 85 476 € Tegevusala mediaan: 42 425 €2025 II kv Ettevõte: 95 112 € Tegevusala mediaan: 50 007 €II·252025 III kv Ettevõte: 89 641 € Tegevusala mediaan: 48 528 €2025 IV kv Ettevõte: 95 315 € Tegevusala mediaan: 53 452 €IV·252026 I kv Ettevõte: 144 400 € Tegevusala mediaan: 45 198 €2026 II kv Ettevõte: 123 774 € Tegevusala mediaan: 54 700 €II·262026 III kv Ettevõte: 74 622 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 91 061 € Tegevusala mediaan: 49 785 €2025 I kv Ettevõte: 85 476 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 95 112 € Tegevusala mediaan: 50 007 €2025 III kv Ettevõte: 89 641 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 95 315 € Tegevusala mediaan: 53 452 €2026 I kv Ettevõte: 144 400 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 123 774 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 74 622 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 202 € · +16,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 957 € Tegevusala mediaan: 1 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 047 € Tegevusala mediaan: 1 757 €2024 II kv Ettevõte: 2 609 € Tegevusala mediaan: 1 735 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 954 € Tegevusala mediaan: 1 864 €2024 IV kv Ettevõte: 2 840 € Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 945 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 II kv Ettevõte: 3 012 € Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 010 € Tegevusala mediaan: 1 902 €2025 IV kv Ettevõte: 3 019 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 772 € Tegevusala mediaan: 1 906 €2026 II kv Ettevõte: 2 760 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 202 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 840 € Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: 2 945 € Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 012 € Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 3 010 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 019 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 2 772 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 760 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: 3 202 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 7 · −12,5% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 8IV·232024 I kv Ettevõte: 82024 II kv Ettevõte: 8II·242024 III kv Ettevõte: 82024 IV kv Ettevõte: 8IV·242025 I kv Ettevõte: 82025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 8II·262026 III kv Ettevõte: 7III·26024682024 IV kv Ettevõte: 82025 I kv Ettevõte: 8I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 82026 III kv Ettevõte: 7III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 29 880 € · −24,3% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 32 256 €IV·232024 I kv Ettevõte: 32 284 €2024 II kv Ettevõte: 33 213 €II·242024 III kv Ettevõte: 34 726 €2024 IV kv Ettevõte: 34 765 €IV·242025 I kv Ettevõte: 35 266 €2025 II kv Ettevõte: 37 400 €II·252025 III kv Ettevõte: 38 300 €2025 IV kv Ettevõte: 39 410 €IV·252026 I kv Ettevõte: 36 530 €2026 II kv Ettevõte: 39 448 €II·262026 III kv Ettevõte: 29 880 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 34 765 €2025 I kv Ettevõte: 35 266 €I·252025 II kv Ettevõte: 37 400 €2025 III kv Ettevõte: 38 300 €III·252025 IV kv Ettevõte: 39 410 €2026 I kv Ettevõte: 36 530 €I·262026 II kv Ettevõte: 39 448 €2026 III kv Ettevõte: 29 880 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 74 622 29 880 22 417 7
2026 II kv 123 774 39 448 22 080 8
2026 I kv 144 400 36 530 22 174 8
2025 IV kv 95 315 39 410 24 154 8
2025 III kv 89 641 38 300 24 079 8
2025 II kv 95 112 37 400 24 093 8
2025 I kv 85 476 35 266 23 562 8
2024 IV kv 91 061 34 765 22 716 8
2024 III kv 84 578 34 726 23 630 8
2024 II kv 94 993 33 213 20 870 8
2024 I kv 69 765 32 284 24 378 8
2023 IV kv 79 366 32 256 23 656 8
2023 III kv 112 032 37 578 22 525 8
2023 II kv 96 525 33 934 22 492 8
2023 I kv 98 553 34 904 22 620 8
2022 IV kv 98 933 34 435 22 751 8
2022 III kv 105 080 35 560 22 558 8
2022 II kv 107 828 33 952 20 243 8
2022 I kv 91 081 25 321 19 788 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 067 €
Käive töötaja kohta kvartalis
10 660 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 364 765 € · +7,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 328 583 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 316 230 € Tegevusala mediaan: 80 652 €20202021 Ettevõte: 384 203 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 409 269 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 377 576 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 339 750 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 364 765 € Tegevusala mediaan: 71 144 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 328 583 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 316 230 € Tegevusala mediaan: 80 652 €2021 Ettevõte: 384 203 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 409 269 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 377 576 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 339 750 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 364 765 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 745 € · +136,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: -4 796 € Tegevusala mediaan: 1 618 €20202021 Ettevõte: 3 796 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 16 813 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: -29 926 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -23 704 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 8 745 € Tegevusala mediaan: 904 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 69 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: -4 796 € Tegevusala mediaan: 1 618 €2021 Ettevõte: 3 796 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 16 813 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: -29 926 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: -23 704 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 8 745 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,4 % · +9,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: -1,5 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20202021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: -7,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: -1,5 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: -7,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 93 417 € · +14,9% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 134 003 €20192020 Ettevõte: 136 845 €20202021 Ettevõte: 132 605 €20212022 Ettevõte: 132 177 €20222023 Ettevõte: 104 646 €20232024 Ettevõte: 81 305 €20242025 Ettevõte: 93 417 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 134 003 €20192020 Ettevõte: 136 845 €2021 Ettevõte: 132 605 €20212022 Ettevõte: 132 177 €2023 Ettevõte: 104 646 €20232024 Ettevõte: 81 305 €2025 Ettevõte: 93 417 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 58 825 € · +17,5% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 87 897 €20192020 Ettevõte: 83 101 €20202021 Ettevõte: 86 897 €20212022 Ettevõte: 103 710 €20222023 Ettevõte: 73 784 €20232024 Ettevõte: 50 080 €20242025 Ettevõte: 58 825 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 87 897 €20192020 Ettevõte: 83 101 €2021 Ettevõte: 86 897 €20212022 Ettevõte: 103 710 €2023 Ettevõte: 73 784 €20232024 Ettevõte: 50 080 €2025 Ettevõte: 58 825 €2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 32025024682018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 364 765 8 745 229 194 93 417 58 825 8
2024 339 750 -23 704 222 044 81 305 50 080 8
2023 377 576 -29 926 226 698 104 646 73 784 8
2022 409 269 16 813 213 486 132 177 103 710 8
2021 384 203 3 796 200 695 132 605 86 897 8
2020 316 230 -4 796 193 813 136 845 83 101 8
2019 328 583 69 186 337 134 003 87 897 8
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 8
2016 — — — — — 8
2015 — — — — — 7
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 6
2012 — — — — — 6
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 5
2008 — — — — — 5
2007 — — — — — 5
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
63,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
37,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,80
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
45 596 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 387 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25119Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10068327 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10068327 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10068327 / 7
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10068327 / 6
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10068327 / 5
27.07.2011
Muutmiskanne Jõustunud
27.07.2011
PDF
Ä 10068327 / 4
26.10.2010
Muutmiskanne Jõustunud
26.10.2010
PDF
Ä 68327 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
17.12.2008
PDF
Ä 68327 / 2
19.02.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 68327
29.10.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes