OÜ Psühho-Konsultandid

Registrisse kantud Registrikood 10894582 OÜ Tallinn Registreeritud 10.10.2002
Võrdle

OÜ Psühho-Konsultandid (OÜ), Tallinn, registrikood 10894582, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 84 245 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 443 €
↑ 300,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
229 €
↓ 39,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 115 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 84 245 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 6,7 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 115 € · −39,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 208 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 69 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 152 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 300 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 198 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 127 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 106 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 109 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 91 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 189 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 115 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 198 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 127 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 106 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 109 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 91 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 189 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 115 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 443 € · +300,8% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 205 €IV·232024 I kv Ettevõte: 205 €2024 II kv Ettevõte: 446 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 668 €2024 IV kv Ettevõte: 385 €IV·242025 I kv Ettevõte: 244 €2025 II kv Ettevõte: 145 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 292 €2025 IV kv Ettevõte: 208 €IV·252026 I kv Ettevõte: 174 €2026 II kv Ettevõte: 360 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 443 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 385 €2025 I kv Ettevõte: 244 €I·252025 II kv Ettevõte: 145 €2025 III kv Ettevõte: 3 292 €III·252025 IV kv Ettevõte: 208 €2026 I kv Ettevõte: 174 €I·262026 II kv Ettevõte: 360 €2026 III kv Ettevõte: 1 443 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 443 229 2
2026 II kv — 360 377 2
2026 I kv — 174 182 2
2025 IV kv — 208 217 2
2025 III kv — 3 292 212 2
2025 II kv — 145 153 2
2025 I kv — 244 253 2
2024 IV kv — 385 396 2
2024 III kv — 3 668 901 3
2024 II kv — 446 456 3
2024 I kv — 205 208 3
2023 IV kv — 205 208 1
2023 III kv — 2 534 718 1
2023 II kv — 128 131 1
2023 I kv — 147 150 1
2022 IV kv — 184 187 1
2022 III kv — 1 985 685 1
2022 II kv — 184 187 1
2022 I kv — 179 181 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
38 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 84 245 € · −7,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 59 273 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 61 751 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 59 696 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 68 437 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 89 010 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 91 281 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 84 245 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 59 273 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 61 751 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 59 696 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 68 437 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 89 010 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 91 281 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 84 245 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 666 € · −12,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9 854 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 11 140 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 20 243 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 23 965 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: -7 801 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 6 436 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 5 666 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9 854 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 11 140 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 20 243 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 23 965 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: -7 801 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 6 436 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 5 666 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,7 % · −0,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-100102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 18,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 33,9 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 35,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: -8,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-100102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 18,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 33,9 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 35,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: -8,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 19 748 € · −16,7% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 20 955 €20192020 Ettevõte: 20 719 €20202021 Ettevõte: 31 425 €20212022 Ettevõte: 46 714 €20222023 Ettevõte: 37 566 €20232024 Ettevõte: 23 714 €20242025 Ettevõte: 19 748 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 20 955 €20192020 Ettevõte: 20 719 €2021 Ettevõte: 31 425 €20212022 Ettevõte: 46 714 €2023 Ettevõte: 37 566 €20232024 Ettevõte: 23 714 €2025 Ettevõte: 19 748 €2025
Omakapital, € 2025: 13 588 € · −28,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 573 €20192020 Ettevõte: 18 794 €20202021 Ettevõte: 29 173 €20212022 Ettevõte: 45 138 €20222023 Ettevõte: 26 836 €20232024 Ettevõte: 18 872 €20242025 Ettevõte: 13 588 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 17 573 €20192020 Ettevõte: 18 794 €2021 Ettevõte: 29 173 €20212022 Ettevõte: 45 138 €2023 Ettevõte: 26 836 €20232024 Ettevõte: 18 872 €2025 Ettevõte: 13 588 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 84 245 5 666 1 989 19 748 13 588 0
2024 91 281 6 436 3 381 23 714 18 872 0
2023 89 010 -7 801 1 748 37 566 26 836 0
2022 68 437 23 965 1 725 46 714 45 138 0
2021 59 696 20 243 1 560 31 425 29 173 0
2020 61 751 11 140 1 265 20 719 18 794 0
2019 59 273 9 854 0 20 955 17 573 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 5
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 6
2002 — — — — — 6

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
41,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
28,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
68,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
31,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86931Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10067757 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10067757 / 11
19.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
19.06.2023
PDF
Ä 10067757 / 10
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10067757 / 9
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10067757 / 8
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10067757 / 7
11.12.2012
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2012
PDF
Ä 10067757 / 6
04.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2012
PDF
Ä 10067757 / 5
07.12.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
07.12.2011
PDF
Ä 10067757 / M5
17.11.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
17.11.2011
PDF
Ä 10067757 / M4
06.10.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
06.10.2011
PDF
Ä 10067757 / M3
27.07.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
27.07.2011
PDF
Ä 67757 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
05.12.2008
PDF
Ä 67757 / 3
17.09.2008
Muutmiskanne Jõustunud
17.09.2008
PDF
Ä 67757 / M2
02.09.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.11.2008 Jõustunud
02.10.2008
PDF
Ä 67757 / 2
26.05.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 67757
10.10.2002
Esmakanne Jõustunud PDF
Ä 67757 / M1
01.10.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 28.10.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes