Osaühing Woodberg

Registrisse kantud Registrikood 10890087 OÜ Tallinn Registreeritud 06.09.2002
Võrdle

Osaühing Woodberg (OÜ), Tallinn, registrikood 10890087, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 149 080 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
487 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Müügitulu · 2025 149 080 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 25,5 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 I kv: 6 705 € · −83,5% võrreldes 2025 IV kv · tegevusala mediaan 22 939 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 II kv Ettevõte: 20 920 € Tegevusala mediaan: 26 594 €II·232023 III kv Ettevõte: 37 425 € Tegevusala mediaan: 27 163 €2023 IV kv Ettevõte: 23 585 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 27 160 €III·242024 IV kv Ettevõte: 22 893 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 17 720 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 45 368 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 43 558 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 40 720 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 6 705 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 22 893 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 720 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 45 368 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 43 558 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 40 720 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 705 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 III kv: 4 681 € · +154,1% võrreldes 2023 II kv · tegevusala mediaan 1 006 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 II kv Ettevõte: 1 842 € Tegevusala mediaan: 942 €II·232023 III kv Ettevõte: 4 681 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 990 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 053 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2602505007501 0001 2502024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 487 € · −83,2% võrreldes 2026 I kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 II kv Ettevõte: 1 933 €II·232023 III kv Ettevõte: 5 723 €2023 IV kv Ettevõte: 4 479 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 €2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: 1 070 €2025 I kv Ettevõte: 890 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 221 €2025 III kv Ettevõte: 8 558 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 258 €2026 I kv Ettevõte: 2 901 €I·262026 III kv Ettevõte: 487 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 1 070 €IV·242025 I kv Ettevõte: 890 €2025 II kv Ettevõte: 1 221 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 558 €2025 IV kv Ettevõte: 1 258 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 901 €2026 III kv Ettevõte: 487 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 487 — —
2026 I kv 6 705 2 901 — —
2025 IV kv 40 720 1 258 — —
2025 III kv 43 558 8 558 — —
2025 II kv 45 368 1 221 — —
2025 I kv 17 720 890 — —
2024 IV kv 22 893 1 070 — —
2024 III kv — — — —
2024 I kv — 3 — —
2023 IV kv 23 585 4 479 2 109 —
2023 III kv 37 425 5 723 4 681 1
2023 II kv 20 920 1 933 1 842 1
2023 I kv 8 355 1 160 864 1
2022 IV kv 19 315 1 559 913 1
2022 III kv 21 770 1 788 1 217 1
2022 II kv 22 231 1 057 608 1
2022 I kv 11 290 1 160 913 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 149 080 € · +434,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 64 211 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 61 832 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 59 935 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 73 711 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 87 340 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 27 883 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 149 080 € Tegevusala mediaan: 32 212 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 64 211 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 61 832 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 59 935 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 73 711 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 87 340 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 27 883 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 149 080 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 37 956 € · +94,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 917 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 218 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 2 072 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 19 505 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: 37 956 € Tegevusala mediaan: 421 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 917 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 218 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 2 072 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 19 505 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: 37 956 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 25,5 % · −44,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 70,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: 25,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20250204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 70,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: 25,5 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 66 969 € · +45,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 33 662 €20192020 Ettevõte: 27 630 €20202021 Ettevõte: 9 375 €20212022 Ettevõte: 24 783 €20222023 Ettevõte: 20 541 €20232024 Ettevõte: 46 180 €20242025 Ettevõte: 66 969 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 33 662 €20192020 Ettevõte: 27 630 €2021 Ettevõte: 9 375 €20212022 Ettevõte: 24 783 €2023 Ettevõte: 20 541 €20232024 Ettevõte: 46 180 €2025 Ettevõte: 66 969 €2025
Omakapital, € 2025: 64 508 € · +142,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 061 €20192020 Ettevõte: 4 680 €20202021 Ettevõte: 4 757 €20212022 Ettevõte: 4 975 €20222023 Ettevõte: 7 047 €20232024 Ettevõte: 26 552 €20242025 Ettevõte: 64 508 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 061 €20192020 Ettevõte: 4 680 €2021 Ettevõte: 4 757 €20212022 Ettevõte: 4 975 €2023 Ettevõte: 7 047 €20232024 Ettevõte: 26 552 €2025 Ettevõte: 64 508 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 149 080 37 956 0 66 969 64 508 0
2024 27 883 19 505 0 46 180 26 552 0
2023 87 340 2 072 24 087 20 541 7 047 1
2022 73 711 218 11 382 24 783 4 975 1
2021 59 935 77 11 382 9 375 4 757 1
2020 61 832 318 9 485 27 630 4 680 1
2019 64 211 1 917 949 33 662 4 061 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 3
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
25,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
58,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
56,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,7 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 24.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Priit Herodes
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 07.08.2024

Asutajad ja muud isikud

  • OSAÜHING ERIPANUS
    Asutaja · 40 000 € · 06.09.2002
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Registrisse kantud 07.08.2024 – praegu
Staatus Registrist kustutatud 30.11.2023 – praegu
Staatus Registrisse kantud 06.09.2002 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10067290 / M13
13.08.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 23.09.2026 Puudused kõrvaldatud
31.08.2026
PDF
Ä 10067290 / 18
03.06.2026
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2026
PDF
Ä 10067290 / 17
13.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
13.05.2026
PDF
Ä 10067290 / 16
05.09.2024
Muutmiskanne Jõustunud
05.09.2024
PDF
Ä 10067290 / M12
28.08.2024
Korraldav määrus 07.09.2024 Puudused kõrvaldatud
02.09.2024
PDF
Ä 10067290 / 15
07.08.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Jõustunud
07.08.2024
PDF
Ä 10067290 / 14
30.11.2023
Registrist kustutamine: majandusaasta aruanne esitamata Jõustunud
30.11.2023
PDF
Ä 10067290 / 13
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10067290 / M11
26.08.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 29.11.2023 Puudused kõrvaldatud
07.08.2024
PDF
Ä 10067290 / M10
09.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 11.03.2021 Puudused kõrvaldatud
02.04.2021
PDF
Ä 10067290 / 12
23.01.2020
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata Jõustunud
23.01.2020
PDF
Ä 10067290 / M9
20.09.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes Jõustunud
20.09.2018
PDF
Ä 10067290 / M8
15.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 17.09.2018 Puudused kõrvaldatud
23.01.2020
PDF
Ä 10067290 / 10
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10067290 / 9
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10067290 / 8
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10067290 / M7
26.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 29.08.2016 Puudused kõrvaldatud
31.05.2016
PDF
Ä 10067290 / 7
15.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
15.10.2015
PDF
Ä 10067290 / M6
22.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 18.11.2014 Puudused kõrvaldatud
25.06.2014
PDF
Ä 10067290 / 6
26.10.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
26.10.2010
PDF
Ä 67290 / M5
22.01.2010
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 04.02.2011 Puudused kõrvaldatud
06.08.2010
PDF
Ä 67290 / M4
28.12.2007
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
28.12.2007
PDF
Ä 67290 / M3
01.06.2006
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
19.06.2007
PDF
Ä 67290 / 4
06.01.2006
Muutmiskanne Kinnitatud
07.01.2006
PDF
Ä 67290 / 3
28.04.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 67290 / 2
07.11.2002
Avaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 67290 / M2
18.10.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.01.2003 Jõustunud PDF
Ä 67290
06.09.2002
Esmakanne Jõustunud PDF
Ä 67290 / M1
02.09.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 02.11.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes