Aas Sanitaartehnika OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10869147 OÜ Pärnu linn Registreeritud 21.08.2002
Võrdle

Aas Sanitaartehnika OÜ (OÜ), Pärnu linn, registrikood 10869147, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 187 944 € ja töötajaid 10.

Käive
187 944 €
↓ 20,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
49 814 €
↑ 26,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
24 684 €
↑ 1,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
10
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 187 944 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 468 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 531 260 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 -16,2 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 187 944 € · −20,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 204 481 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 163 239 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 188 161 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 196 198 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 211 842 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 121 412 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 138 229 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 171 426 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 88 204 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 151 952 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 235 842 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 187 944 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 211 842 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 121 412 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 138 229 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 171 426 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 88 204 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 151 952 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 235 842 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 187 944 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 468 € · +21,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 407 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 816 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 2 302 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 396 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 2 602 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 072 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 1 560 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 550 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 2 122 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 2 029 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 468 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 602 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 2 072 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 560 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 2 550 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 122 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 029 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 2 468 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 10 · −16,7% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 12IV·232024 I kv Ettevõte: 122024 II kv Ettevõte: 11II·242024 III kv Ettevõte: 112024 IV kv Ettevõte: 11IV·242025 I kv Ettevõte: 112025 II kv Ettevõte: 13II·252025 III kv Ettevõte: 132025 IV kv Ettevõte: 13IV·252026 I kv Ettevõte: 122026 II kv Ettevõte: 12II·262026 III kv Ettevõte: 10III·260510152024 IV kv Ettevõte: 112025 I kv Ettevõte: 11I·252025 II kv Ettevõte: 132025 III kv Ettevõte: 13III·252025 IV kv Ettevõte: 132026 I kv Ettevõte: 12I·262026 II kv Ettevõte: 122026 III kv Ettevõte: 10III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 49 814 € · +26,3% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 37 541 €IV·232024 I kv Ettevõte: 36 303 €2024 II kv Ettevõte: 40 812 €II·242024 III kv Ettevõte: 36 393 €2024 IV kv Ettevõte: 47 848 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 120 €2025 II kv Ettevõte: 28 347 €II·252025 III kv Ettevõte: 48 608 €2025 IV kv Ettevõte: 36 001 €IV·252026 I kv Ettevõte: 38 356 €2026 II kv Ettevõte: 39 444 €II·262026 III kv Ettevõte: 49 814 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 47 848 €2025 I kv Ettevõte: 27 120 €I·252025 II kv Ettevõte: 28 347 €2025 III kv Ettevõte: 48 608 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 001 €2026 I kv Ettevõte: 38 356 €I·262026 II kv Ettevõte: 39 444 €2026 III kv Ettevõte: 49 814 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 187 944 49 814 24 684 10
2026 II kv 235 842 39 444 24 342 12
2026 I kv 151 952 38 356 21 539 12
2025 IV kv 88 204 36 001 27 580 13
2025 III kv 171 426 48 608 33 147 13
2025 II kv 138 229 28 347 20 283 13
2025 I kv 121 412 27 120 22 793 11
2024 IV kv 211 842 47 848 28 627 11
2024 III kv 196 198 36 393 26 361 11
2024 II kv 188 161 40 812 25 327 11
2024 I kv 163 239 36 303 21 790 12
2023 IV kv 204 481 37 541 28 884 12
2023 III kv 122 196 39 893 26 609 12
2023 II kv 217 820 56 645 31 573 12
2023 I kv 305 930 51 928 26 477 12
2022 IV kv 173 837 34 005 23 136 12
2022 III kv 194 682 37 965 20 219 12
2022 II kv 132 985 21 908 17 438 11
2022 I kv 142 392 27 371 18 315 11
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
823 €
Käive töötaja kohta kvartalis
18 794 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 531 260 € · −30,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 626 706 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 513 596 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 441 341 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 732 032 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 752 993 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 763 876 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 531 260 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 626 706 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 513 596 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 441 341 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 732 032 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 752 993 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 763 876 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 531 260 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -85 957 € · −274,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100 000-50 000050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29 337 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 13 104 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: -48 125 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 23 510 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -25 029 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 49 188 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: -85 957 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-100 000-50 000050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29 337 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 13 104 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: -48 125 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 23 510 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: -25 029 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 49 188 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: -85 957 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -16,2 % · −22,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
-20-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: -10,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -3,3 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: -16,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-20-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: -10,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: -3,3 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: -16,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 229 122 € · −19,1% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 344 698 €20192020 Ettevõte: 348 400 €20202021 Ettevõte: 287 600 €20212022 Ettevõte: 415 930 €20222023 Ettevõte: 268 763 €20232024 Ettevõte: 283 140 €20242025 Ettevõte: 229 122 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 344 698 €20192020 Ettevõte: 348 400 €2021 Ettevõte: 287 600 €20212022 Ettevõte: 415 930 €2023 Ettevõte: 268 763 €20232024 Ettevõte: 283 140 €2025 Ettevõte: 229 122 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 148 389 € · −36,7% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 280 052 €20192020 Ettevõte: 293 038 €20202021 Ettevõte: 225 213 €20212022 Ettevõte: 249 722 €20222023 Ettevõte: 185 158 €20232024 Ettevõte: 234 346 €20242025 Ettevõte: 148 389 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 280 052 €20192020 Ettevõte: 293 038 €2021 Ettevõte: 225 213 €20212022 Ettevõte: 249 722 €2023 Ettevõte: 185 158 €20232024 Ettevõte: 234 346 €2025 Ettevõte: 148 389 €2025
Töötajad 2025: 10 · −9,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025035810132018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 531 260 -85 957 260 107 229 122 148 389 10
2024 763 876 49 188 259 001 283 140 234 346 11
2023 752 993 -25 029 277 753 268 763 185 158 11
2022 732 032 23 510 215 444 415 930 249 722 11
2021 441 341 -48 125 183 390 287 600 225 213 10
2020 513 596 13 104 221 690 348 400 293 038 11
2019 626 706 29 337 229 978 344 698 280 052 11
2018 — — — — — 11
2017 — — — — — 11
2016 — — — — — 10
2015 — — — — — 10
2014 — — — — — 12
2013 — — — — — 11
2012 — — — — — 10
2011 — — — — — 11
2010 — — — — — 11
2009 — — — — — 14
2008 — — — — — 16
2007 — — — — — 17
2006 — — — — — 16
2005 — — — — — 16
2004 — — — — — 15
2003 — — — — — 12

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-16,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-57,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-37,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
64,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
35,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
53 126 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 168 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Ainar Aas
    Juhatuse liige · alates 21.08.2002

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Ainar Aas
    Füüsiline isik · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

  • Ainar Aas
    otsene osalus · alates 10.10.2018

Asutajad ja muud isikud

  • Ainar Aas
    Asutaja · 40 000 € · 21.08.2002

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43221Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus Põhitegevus
  • 43222Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30017363 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30017363 / 8
19.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
19.10.2020
PDF
Ä 30017363 / 7
04.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
04.08.2020
PDF
Ä 30017363 / 6
27.02.2019
Muutmiskanne Jõustunud
27.02.2019
PDF
Ä 30017363 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30017363 / 4
01.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2011
PDF
Ä 17363 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 17363 / 2
08.11.2007
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2007
PDF
Ä 17363
21.08.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes