OSAÜHING MAPE PARKETT
Registrisse kantud Registrikood 10856162
OÜ Rakvere linn Registreeritud 18.07.2002
Võrdle
OSAÜHING MAPE PARKETT (OÜ), Rakvere linn, registrikood 10856162, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 156 757 € ja töötajaid 9.
Käive
156 757 €
↑ 121,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
27 310 €
↑ 84,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
7 534 €
↑ 5,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
9
+1 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Käive · 2026 III kv 156 757 €
parem kui 85% ettevõtetel
tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
Tööjõumaksud töötaja kohta 837 €
parem kui 24% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
Müügitulu · 2025 640 376 €
parem kui 91% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 20,6 %
parem kui 80% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 156 757 € · +121,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2023 IV kv
Ettevõte: 127 983 €
Tegevusala mediaan: 26 427 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 88 063 €
Tegevusala mediaan: 19 618 € 2024 II kv
Ettevõte: 129 025 €
Tegevusala mediaan: 21 373 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 303 110 €
Tegevusala mediaan: 26 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 157 389 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 199 333 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € 2025 II kv
Ettevõte: 183 747 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 169 223 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € 2025 IV kv
Ettevõte: 204 614 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 36 172 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 70 736 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 156 757 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 0 50 100 150 200 250 2024 IV kv
Ettevõte: 157 389 €
Tegevusala mediaan: 25 496 € 2025 I kv
Ettevõte: 199 333 €
Tegevusala mediaan: 19 568 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 183 747 €
Tegevusala mediaan: 22 577 € 2025 III kv
Ettevõte: 169 223 €
Tegevusala mediaan: 25 533 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 204 614 €
Tegevusala mediaan: 25 721 € 2026 I kv
Ettevõte: 36 172 €
Tegevusala mediaan: 20 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 70 736 €
Tegevusala mediaan: 22 672 € 2026 III kv
Ettevõte: 156 757 €
Tegevusala mediaan: 25 252 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 837 € · −6,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 737 €
Tegevusala mediaan: 1 145 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 762 €
Tegevusala mediaan: 1 097 € 2024 II kv
Ettevõte: 957 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 825 €
Tegevusala mediaan: 1 142 € 2024 IV kv
Ettevõte: 820 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 874 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € 2025 II kv
Ettevõte: 854 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 024 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 041 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 137 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € 2026 II kv
Ettevõte: 892 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 837 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: 820 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2025 I kv
Ettevõte: 874 €
Tegevusala mediaan: 1 188 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 854 €
Tegevusala mediaan: 1 149 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 024 €
Tegevusala mediaan: 1 208 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 041 €
Tegevusala mediaan: 1 254 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 137 €
Tegevusala mediaan: 1 183 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 892 €
Tegevusala mediaan: 1 166 € 2026 III kv
Ettevõte: 837 €
Tegevusala mediaan: 1 211 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 9 · +12,5% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 8 10 2023 IV kv
Ettevõte: 9 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 9 2024 II kv
Ettevõte: 9 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 9 2024 IV kv
Ettevõte: 9 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 9 2025 II kv
Ettevõte: 10 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 9 2025 IV kv
Ettevõte: 9 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 8 2026 II kv
Ettevõte: 8 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 9 III·26 0 2 4 6 8 10 2024 IV kv
Ettevõte: 9 2025 I kv
Ettevõte: 9 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 10 2025 III kv
Ettevõte: 9 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 9 2026 I kv
Ettevõte: 8 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 8 2026 III kv
Ettevõte: 9 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 27 310 € · +84,3% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 26 834 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 19 056 € 2024 II kv
Ettevõte: 31 224 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 48 925 € 2024 IV kv
Ettevõte: 32 303 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 51 467 € 2025 II kv
Ettevõte: 32 856 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 28 612 € 2025 IV kv
Ettevõte: 41 839 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 13 379 € 2026 II kv
Ettevõte: 14 817 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 27 310 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 32 303 € 2025 I kv
Ettevõte: 51 467 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 32 856 € 2025 III kv
Ettevõte: 28 612 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 41 839 € 2026 I kv
Ettevõte: 13 379 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 14 817 € 2026 III kv
Ettevõte: 27 310 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 640 376 € · −15,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 480 886 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 263 514 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 286 463 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 504 738 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 367 807 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 760 585 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 640 376 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 480 886 €
Tegevusala mediaan: 38 887 € 2019 2020
Ettevõte: 263 514 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2021
Ettevõte: 286 463 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 504 738 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 367 807 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 760 585 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 640 376 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 131 740 € · −54,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-100 0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -12 347 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: -88 321 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: -47 193 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 181 273 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: 79 812 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 287 229 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: 131 740 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 -100 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -12 347 €
Tegevusala mediaan: 643 € 2019 2020
Ettevõte: -88 321 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2021
Ettevõte: -47 193 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 181 273 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: 79 812 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 287 229 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: 131 740 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 20,6 % · −17,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-40 -20 0 20 40 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -2,6 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: -33,5 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: -16,5 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 35,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: 21,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 37,8 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: 20,6 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 -40 -20 0 20 40 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -2,6 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: -33,5 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2021
Ettevõte: -16,5 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 35,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: 21,7 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 37,8 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: 20,6 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 1 066 051 € · +13,1% võrreldes 2024
0 250 500 750 1 000 1 250 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 693 379 € 2019 2020
Ettevõte: 629 284 € 2020 2021
Ettevõte: 568 824 € 2021 2022
Ettevõte: 725 040 € 2022 2023
Ettevõte: 783 357 € 2023 2024
Ettevõte: 942 488 € 2024 2025
Ettevõte: 1 066 051 € 2025 0 250 500 750 1 000 1 250 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 693 379 € 2019 2020
Ettevõte: 629 284 € 2021
Ettevõte: 568 824 € 2021 2022
Ettevõte: 725 040 € 2023
Ettevõte: 783 357 € 2023 2024
Ettevõte: 942 488 € 2025
Ettevõte: 1 066 051 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 692 352 € · −14,6% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 1 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 397 812 € 2019 2020
Ettevõte: 309 491 € 2020 2021
Ettevõte: 262 298 € 2021 2022
Ettevõte: 443 571 € 2022 2023
Ettevõte: 523 383 € 2023 2024
Ettevõte: 810 612 € 2024 2025
Ettevõte: 692 352 € 2025 0 200 400 600 800 1 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 397 812 € 2019 2020
Ettevõte: 309 491 € 2021
Ettevõte: 262 298 € 2021 2022
Ettevõte: 443 571 € 2023
Ettevõte: 523 383 € 2023 2024
Ettevõte: 810 612 € 2025
Ettevõte: 692 352 € 2025
Töötajad 2025: 9 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0 3 5 8 10 13 2016
Ettevõte: 12
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 3 5 8 10 13 2018
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
09.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.05.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
21.04.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
27.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
29.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
22.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Peep Oja Juhatuse liige · alates 18.07.2002
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Peep Oja otsene osalus · alates 20.12.2018
Asutajad ja muud isikud
Peep Oja Asutaja · 20 000 € · 18.07.2002
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
4332 Ehituspuusepatoodete paigaldus
43331 Põranda- ja seinakatete paigaldus
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes