Perearst Tiiu Kaasik osaühing
Registrisse kantud Registrikood 10853330
OÜ Tõravere alevik Registreeritud 30.05.2002
Võrdle
Perearst Tiiu Kaasik osaühing (OÜ), Tõravere alevik, registrikood 10853330, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
Riiklikud maksud
25 334 €
↓ 18,2% võrreldes: 2024 III kv
Tööjõumaksud
7 636 €
↓ 70,2% võrreldes: 2024 III kv
2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86
Maksud ja käive
2022 I kv – 2024 IV kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 III kv: 8 555 € · +83,9% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 2 205 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2022 I kv
Ettevõte: 6 574 €
Tegevusala mediaan: 1 803 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 5 617 €
Tegevusala mediaan: 1 798 € 2022 III kv
Ettevõte: 4 723 €
Tegevusala mediaan: 1 902 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 6 211 €
Tegevusala mediaan: 1 870 € 2023 I kv
Ettevõte: 5 334 €
Tegevusala mediaan: 1 975 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 4 216 €
Tegevusala mediaan: 2 007 € 2023 III kv
Ettevõte: 6 720 €
Tegevusala mediaan: 2 109 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 5 810 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2024 I kv
Ettevõte: 8 535 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 4 651 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 III kv
Ettevõte: 8 555 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 146 € IV·24 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 I kv
Ettevõte: 5 334 €
Tegevusala mediaan: 1 975 € 2023 II kv
Ettevõte: 4 216 €
Tegevusala mediaan: 2 007 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 6 720 €
Tegevusala mediaan: 2 109 € 2023 IV kv
Ettevõte: 5 810 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 8 535 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 651 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 8 555 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 146 € IV·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0 1 2 3 4 2022 I kv
Ettevõte: 2 I·22 2022 II kv
Ettevõte: 3 2022 III kv
Ettevõte: 3 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 3 2023 I kv
Ettevõte: 3 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 4 2023 III kv
Ettevõte: 3 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 3 2024 I kv
Ettevõte: 2 I·24 2024 II kv
Ettevõte: 3 2024 III kv
Ettevõte: 3 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 0 1 2 3 4 2023 I kv
Ettevõte: 3 2023 II kv
Ettevõte: 4 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 3 2023 IV kv
Ettevõte: 3 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24
Riiklikud maksud , € 2024 IV kv: 25 334 € · −18,2% võrreldes 2024 III kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2022 I kv
Ettevõte: 12 889 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 19 594 € 2022 III kv
Ettevõte: 13 728 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 22 399 € 2023 I kv
Ettevõte: 15 458 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 16 265 € 2023 III kv
Ettevõte: 22 815 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 20 230 € 2024 I kv
Ettevõte: 16 297 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 13 361 € 2024 III kv
Ettevõte: 30 975 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 25 334 € IV·24 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 I kv
Ettevõte: 15 458 € 2023 II kv
Ettevõte: 16 265 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 22 815 € 2023 IV kv
Ettevõte: 20 230 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 16 297 € 2024 II kv
Ettevõte: 13 361 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 30 975 € 2024 IV kv
Ettevõte: 25 334 € IV·24
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 174 416 €
Tegevusala mediaan: 25 166 € 2019 2020
Ettevõte: 218 206 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2020 2021
Ettevõte: 235 383 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 258 522 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 349 413 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 275 744 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 174 416 €
Tegevusala mediaan: 25 166 € 2019 2020
Ettevõte: 218 206 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2021
Ettevõte: 235 383 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 258 522 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2023
Ettevõte: 349 413 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 275 744 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 28 154 €
Tegevusala mediaan: 2 596 € 2019 2020
Ettevõte: 31 822 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2020 2021
Ettevõte: 35 504 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: 19 631 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: 74 740 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 41 899 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 28 154 €
Tegevusala mediaan: 2 596 € 2019 2020
Ettevõte: 31 822 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2021
Ettevõte: 35 504 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: 19 631 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2023
Ettevõte: 74 740 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 41 899 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 15,2 % · −6,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,7 % · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 25 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 16,1 %
Tegevusala mediaan: 10,3 % 2019 2020
Ettevõte: 14,6 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2020 2021
Ettevõte: 15,1 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: 7,6 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: 21,4 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 15,2 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 0 5 10 15 20 25 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 16,1 %
Tegevusala mediaan: 10,3 % 2019 2020
Ettevõte: 14,6 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2021
Ettevõte: 15,1 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: 7,6 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2023
Ettevõte: 21,4 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 15,2 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 7 513 € · +0,0% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 61 784 € 2019 2020
Ettevõte: 71 991 € 2020 2021
Ettevõte: 69 280 € 2021 2022
Ettevõte: 61 104 € 2022 2023
Ettevõte: 87 732 € 2023 2024
Ettevõte: 7 513 € 2024 2025
Ettevõte: 7 513 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 61 784 € 2019 2020
Ettevõte: 71 991 € 2021
Ettevõte: 69 280 € 2021 2022
Ettevõte: 61 104 € 2023
Ettevõte: 87 732 € 2023 2024
Ettevõte: 7 513 € 2025
Ettevõte: 7 513 € 2025
Omakapital , € 2025: 7 513 € · +0,0% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 54 916 € 2019 2020
Ettevõte: 66 739 € 2020 2021
Ettevõte: 62 243 € 2021 2022
Ettevõte: 41 874 € 2022 2023
Ettevõte: 77 614 € 2023 2024
Ettevõte: 7 513 € 2024 2025
Ettevõte: 7 513 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 54 916 € 2019 2020
Ettevõte: 66 739 € 2021
Ettevõte: 62 243 € 2021 2022
Ettevõte: 41 874 € 2023
Ettevõte: 77 614 € 2023 2024
Ettevõte: 7 513 € 2025
Ettevõte: 7 513 € 2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2016
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2018 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
12.04.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
05.02.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
05.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
01.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
05.04.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
14.03.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
08.04.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
86211 Üldarstiabi
Põhitegevus
85611 Kursuste ja juhendajate vahendamine
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes