OÜ Dr. Monika Vask

Registrisse kantud Registrikood 10851816 OÜ Tartu linn Registreeritud 16.04.2002
Võrdle

OÜ Dr. Monika Vask (OÜ), Tartu linn, registrikood 10851816, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 474 033 € ja töötajaid 6.

Käive
—
Riiklikud maksud
21 275 €
↑ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
22 544 €
↑ 3,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
7
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 221 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 474 033 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 5,3 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 221 € · −26,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 3 703 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 294 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 3 529 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 683 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 4 241 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 544 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 4 783 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 788 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 5 321 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 946 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 4 354 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 221 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 241 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 4 544 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 783 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 4 788 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 321 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 4 946 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 354 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 3 221 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 7 · +40,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 6IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 72024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 7III·26024682024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 7III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 21 275 € · +2,2% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 21 307 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 694 €2024 II kv Ettevõte: 20 360 €II·242024 III kv Ettevõte: 24 674 €2024 IV kv Ettevõte: 24 177 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 304 €2025 II kv Ettevõte: 22 604 €II·252025 III kv Ettevõte: 22 190 €2025 IV kv Ettevõte: 25 001 €IV·252026 I kv Ettevõte: 23 231 €2026 II kv Ettevõte: 20 815 €II·262026 III kv Ettevõte: 21 275 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 24 177 €2025 I kv Ettevõte: 21 304 €I·252025 II kv Ettevõte: 22 604 €2025 III kv Ettevõte: 22 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 25 001 €2026 I kv Ettevõte: 23 231 €I·262026 II kv Ettevõte: 20 815 €2026 III kv Ettevõte: 21 275 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 21 275 22 544 7
2026 II kv — 20 815 21 772 5
2026 I kv — 23 231 24 732 5
2025 IV kv — 25 001 26 605 5
2025 III kv — 22 190 23 939 5
2025 II kv — 22 604 23 913 5
2025 I kv — 21 304 22 720 5
2024 IV kv — 24 177 25 447 6
2024 III kv — 24 674 25 783 7
2024 II kv — 20 360 21 173 6
2024 I kv — 24 694 25 762 6
2023 IV kv — 21 307 22 215 6
2023 III kv — 12 075 12 461 6
2023 II kv — 14 443 14 913 5
2023 I kv — 16 255 16 864 5
2022 IV kv — 12 604 12 951 3
2022 III kv — 19 079 20 067 4
2022 II kv — 16 710 17 498 4
2022 I kv — 14 383 14 975 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 074 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 474 033 € · −0,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 268 541 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 281 341 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 321 003 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 334 508 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 432 691 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 476 996 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 474 033 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 268 541 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 281 341 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 321 003 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 334 508 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 432 691 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 476 996 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 474 033 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 25 354 € · +9,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 511 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 9 462 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 62 937 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: -18 016 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 33 444 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 23 201 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 25 354 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-20 000020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 511 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 9 462 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 62 937 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: -18 016 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 33 444 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 23 201 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 25 354 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,3 % · +0,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
-10-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: -5,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-10-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: -5,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 242 338 € · +14,1% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 78 450 €20192020 Ettevõte: 81 403 €20202021 Ettevõte: 148 180 €20212022 Ettevõte: 138 731 €20222023 Ettevõte: 193 073 €20232024 Ettevõte: 212 420 €20242025 Ettevõte: 242 338 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 78 450 €20192020 Ettevõte: 81 403 €2021 Ettevõte: 148 180 €20212022 Ettevõte: 138 731 €2023 Ettevõte: 193 073 €20232024 Ettevõte: 212 420 €2025 Ettevõte: 242 338 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 175 122 € · +16,9% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 58 740 €20192020 Ettevõte: 68 202 €20202021 Ettevõte: 131 138 €20212022 Ettevõte: 93 122 €20222023 Ettevõte: 126 567 €20232024 Ettevõte: 149 768 €20242025 Ettevõte: 175 122 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 58 740 €20192020 Ettevõte: 68 202 €2021 Ettevõte: 131 138 €20212022 Ettevõte: 93 122 €2023 Ettevõte: 126 567 €20232024 Ettevõte: 149 768 €2025 Ettevõte: 175 122 €2025
Töötajad 2025: 6 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 2202502462018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 474 033 25 354 236 178 242 338 175 122 6
2024 476 996 23 201 236 057 212 420 149 768 6
2023 432 691 33 444 187 322 193 073 126 567 6
2022 334 508 -18 016 160 208 138 731 93 122 4
2021 321 003 62 937 114 362 148 180 131 138 4
2020 281 341 9 462 122 952 81 403 68 202 4
2019 268 541 1 511 116 689 78 450 58 740 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 3
2008 — — — — — 4
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
72,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
27,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
79 006 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 280 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86211Üldarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20022831 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20022831 / 7
18.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
18.04.2023
PDF
Ä 20022831 / 6
21.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2018
PDF
Ä 20022831 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20022831 / 4
20.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2011
PDF
Ä 22831 / 3
17.02.2009
Muutmiskanne Jõustunud
17.02.2009
PDF
Ä 22831 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
10.12.2008
PDF
Ä 22831
15.04.2002
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes