Almansa Holding OÜ (OÜ), Rakvere linn, registrikood 10844035, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.
Käive
0 €
Riiklikud maksud
413 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
419 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 419 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 413 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
413
419
1
2026 II kv
—
413
419
1
2026 I kv
—
575
419
1
2025 IV kv
—
538
419
1
2025 III kv
—
413
419
1
2025 II kv
—
413
419
1
2025 I kv
5 379
1 708
414
1
2024 IV kv
3 500
1 246
404
1
2024 III kv
—
398
404
1
2024 II kv
—
487
404
1
2024 I kv
—
398
404
1
2023 IV kv
5 983
1 415
404
1
2023 III kv
—
398
404
1
2023 II kv
—
398
404
1
2023 I kv
18 498
1 699
404
1
2022 IV kv
5 135
1 429
404
1
2022 III kv
—
398
404
1
2022 II kv
—
398
404
1
2022 I kv
25 360
2 953
404
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
140 €
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 4 300 € · −6,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -8 776 € · +28,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -204,1 % · +62,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 381 226 € · +0,2% võrreldes 2024Omakapital, tuh € 2025: 250 900 € · −3,4% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
4 300
-8 776
4 014
381 226
250 900
1
2024
4 579
-12 226
4 014
380 459
259 676
1
2023
21 395
-10 083
4 014
392 534
271 902
1
2022
23 581
5 148
4 014
415 291
281 985
1
2021
12 649
-10 687
4 014
320 760
276 838
1
2020
13 161
-8 926
4 014
330 232
287 525
1
2019
19 376
7 940
4 014
346 990
296 451
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
1
2014
—
—
—
—
—
1
2013
—
—
—
—
—
0
2012
—
—
—
—
—
0
2011
—
—
—
—
—
0
2010
—
—
—
—
—
0
2009
—
—
—
—
—
0
2008
—
—
—
—
—
0
2007
—
—
—
—
—
0
2006
—
—
—
—
—
0
2005
—
—
—
—
—
0
2004
—
—
—
—
—
0
2003
—
—
—
—
—
0
2002
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-204,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
65,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
34,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,08
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
4 300 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
335 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)