Helvola Teenuste OÜ
Registrisse kantud Registrikood 10824825
OÜ Haanja küla Registreeritud 28.12.2001
Võrdle
Helvola Teenuste OÜ (OÜ), Haanja küla, registrikood 10824825, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu majutus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 7 769 € ja töötajaid 0.
Riiklikud maksud
58 €
↑ 81,3% võrreldes: 2025 IV kv
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55
Müügitulu · 2024 7 769 €
parem kui 39% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 526 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 259
Puhasrentaablus · 2024 265,3 %
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 5,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 845
Maksud ja käive
2023 II kv – 2026 I kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2025 III kv: 4 465 € · +1 273,8% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 14 664 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2023 II kv
Ettevõte: 3 153 €
Tegevusala mediaan: 10 002 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 9 402 €
Tegevusala mediaan: 16 814 € 2023 IV kv
Ettevõte: 763 €
Tegevusala mediaan: 7 379 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 863 €
Tegevusala mediaan: 7 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 374 €
Tegevusala mediaan: 7 782 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 350 €
Tegevusala mediaan: 14 910 € 2024 IV kv
Ettevõte: 778 €
Tegevusala mediaan: 7 255 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 11 563 €
Tegevusala mediaan: 5 990 € 2025 II kv
Ettevõte: 325 €
Tegevusala mediaan: 6 555 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 465 €
Tegevusala mediaan: 14 664 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6 790 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6 401 € I·26 0 5 000 10 000 15 000 2024 II kv
Ettevõte: 2 374 €
Tegevusala mediaan: 7 782 € 2024 III kv
Ettevõte: 4 350 €
Tegevusala mediaan: 14 910 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 778 €
Tegevusala mediaan: 7 255 € 2025 I kv
Ettevõte: 11 563 €
Tegevusala mediaan: 5 990 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 325 €
Tegevusala mediaan: 6 555 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 465 €
Tegevusala mediaan: 14 664 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6 790 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6 401 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 II kv
Ettevõte: 324 €
Tegevusala mediaan: 772 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 432 €
Tegevusala mediaan: 902 € 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 899 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 932 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 860 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 068 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 035 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 046 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 974 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 126 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 105 € I·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 860 € 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 068 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 035 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 046 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 974 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 105 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 II kv
Ettevõte: 2 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 II kv
Ettevõte: 1 2024 III kv
Ettevõte: 1 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 58 € · +81,3% võrreldes 2025 IV kv
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 II kv
Ettevõte: 647 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 660 € 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 € 2024 II kv
Ettevõte: 168 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 98 € 2024 IV kv
Ettevõte: 5 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 246 € 2025 II kv
Ettevõte: 105 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 564 € 2025 IV kv
Ettevõte: 32 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 58 € I·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 II kv
Ettevõte: 168 € 2024 III kv
Ettevõte: 98 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 5 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 246 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 105 € 2025 III kv
Ettevõte: 564 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 32 € 2026 I kv
Ettevõte: 58 € I·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 7 769 € · −42,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 13 526 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 9 621 €
Tegevusala mediaan: 15 012 € 2019 2020
Ettevõte: 14 654 €
Tegevusala mediaan: 11 707 € 2020 2021
Ettevõte: 19 691 €
Tegevusala mediaan: 12 221 € 2021 2022
Ettevõte: 15 395 €
Tegevusala mediaan: 14 348 € 2022 2023
Ettevõte: 13 508 €
Tegevusala mediaan: 13 864 € 2023 2024
Ettevõte: 7 769 €
Tegevusala mediaan: 13 526 € 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 12 949 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 9 621 €
Tegevusala mediaan: 15 012 € 2019 2020
Ettevõte: 14 654 €
Tegevusala mediaan: 11 707 € 2021
Ettevõte: 19 691 €
Tegevusala mediaan: 12 221 € 2021 2022
Ettevõte: 15 395 €
Tegevusala mediaan: 14 348 € 2023
Ettevõte: 13 508 €
Tegevusala mediaan: 13 864 € 2023 2024
Ettevõte: 7 769 €
Tegevusala mediaan: 13 526 € 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 12 949 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: 20 613 € · +319,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 175 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -9 610 €
Tegevusala mediaan: 780 € 2019 2020
Ettevõte: -13 308 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2020 2021
Ettevõte: -13 452 €
Tegevusala mediaan: 231 € 2021 2022
Ettevõte: -16 446 €
Tegevusala mediaan: 294 € 2022 2023
Ettevõte: -9 403 €
Tegevusala mediaan: 140 € 2023 2024
Ettevõte: 20 613 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 94 € 2025 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -9 610 €
Tegevusala mediaan: 780 € 2019 2020
Ettevõte: -13 308 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2021
Ettevõte: -13 452 €
Tegevusala mediaan: 231 € 2021 2022
Ettevõte: -16 446 €
Tegevusala mediaan: 294 € 2023
Ettevõte: -9 403 €
Tegevusala mediaan: 140 € 2023 2024
Ettevõte: 20 613 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 94 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 265,3 % · +334,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,5 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-200 -100 0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -99,9 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2019 2020
Ettevõte: -90,8 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: -68,3 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2021 2022
Ettevõte: -106,8 %
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2022 2023
Ettevõte: -69,6 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2023 2024
Ettevõte: 265,3 %
Tegevusala mediaan: 5,5 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2025 -200 -100 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -99,9 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2019 2020
Ettevõte: -90,8 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2021
Ettevõte: -68,3 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2021 2022
Ettevõte: -106,8 %
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2023
Ettevõte: -69,6 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2023 2024
Ettevõte: 265,3 %
Tegevusala mediaan: 5,5 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 68 302 € · −10,0% võrreldes 2023
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 56 315 € 2019 2020
Ettevõte: 53 711 € 2020 2021
Ettevõte: 64 958 € 2021 2022
Ettevõte: 79 117 € 2022 2023
Ettevõte: 75 885 € 2023 2024
Ettevõte: 68 302 € 2024 2025
Ettevõte: — 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 56 315 € 2019 2020
Ettevõte: 53 711 € 2021
Ettevõte: 64 958 € 2021 2022
Ettevõte: 79 117 € 2023
Ettevõte: 75 885 € 2023 2024
Ettevõte: 68 302 € 2025
Ettevõte: — 2025
Omakapital , € 2024: 3 490 € · +120,4% võrreldes 2023
-20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 34 859 € 2019 2020
Ettevõte: 22 190 € 2020 2021
Ettevõte: 8 738 € 2021 2022
Ettevõte: -7 708 € 2022 2023
Ettevõte: -17 111 € 2023 2024
Ettevõte: 3 490 € 2024 2025
Ettevõte: — 2025 -20 000 0 20 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 34 859 € 2019 2020
Ettevõte: 22 190 € 2021
Ettevõte: 8 738 € 2021 2022
Ettevõte: -7 708 € 2023
Ettevõte: -17 111 € 2023 2024
Ettevõte: 3 490 € 2025
Ettevõte: — 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2016
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 1 2 3 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
02.09.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
05.08.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
24.09.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
24.09.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
24.09.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
16.05.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Avo Loot Juhatuse liige · alates 28.12.2001
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Avo Loot otsene osalus · alates 17.09.2018
Asutajad ja muud isikud
Avo Loot Asutaja · 20 000 € · 28.12.2001
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
55901 Muu majutus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes