Osaühing Amberto Invest
Osaühing Amberto Invest (OÜ), Tallinn, registrikood 10821850, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | -32 807 | — | — | — |
| 2025 I kv | — | — | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | — | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | — | 24 | — | — |
| 2023 III kv | — | 7 693 | — | — |
| 2023 II kv | 112 732 | 14 894 | 113 | — |
| 2023 I kv | 29 806 | 7 217 | 5 653 | — |
| 2022 IV kv | 52 750 | 7 415 | 4 367 | 5 |
| 2022 III kv | 71 838 | 7 407 | 4 499 | 6 |
| 2022 II kv | 63 080 | 7 234 | 3 996 | 5 |
| 2022 I kv | 54 310 | 6 669 | 4 301 | 7 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -32 951 | 0 | 32 785 | 10 207 | 0 |
| 2024 | 111 | 4 611 | 0 | 77 818 | 43 158 | 0 |
| 2023 | 9 574 | 83 291 | 1 323 | 94 759 | 38 547 | 1 |
| 2022 | 236 740 | -29 738 | 47 088 | 56 062 | -44 743 | 5 |
| 2021 | 215 502 | 815 | 55 869 | 88 562 | -15 006 | 5 |
| 2020 | 231 181 | -18 653 | 59 548 | 89 127 | -15 821 | 7 |
| 2019 | 10 045 | -29 152 | 0 | 83 489 | 2 832 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 23 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 22 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 11.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 15.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 27.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 14.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 22.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 11.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Aljona ŠmakovaJuhatuse liige · alates 21.08.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Aljona ŠmakovaFüüsiline isik · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Aljona Šmakovaotsene osalus · alates 03.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Osaühing AndradaAsutaja · 40 000 € · 12.12.2001
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 56112Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10062079 / 17 05.01.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.01.2026 |
||
| Ä 10062079 / 16 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10062079 / 15 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10062079 / 14 08.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2017 |
||
| Ä 10062079 / 13 21.08.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.08.2017 |
||
| Ä 10062079 / M3 18.08.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.08.2017 | Puudused kõrvaldatud 20.08.2017 |
|
| Ä 10062079 / M2 14.08.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.08.2017 | Puudused kõrvaldatud 20.08.2017 |
|
| Ä 10062079 / 12 11.11.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.11.2016 |
||
| Ä 10062079 / 11 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| Ä 10062079 / 10 15.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.03.2013 |
||
| Ä 10062079 / 9 20.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.12.2011 |
||
| Ä 62079 / 8 26.08.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.08.2009 |
||
| Ä 62079 / M1 23.03.2009 |
Kättetoimetatav määrus | Jõustunud 27.03.2009 |
||
| Ä 62079 / 7 17.03.2009 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 17.03.2009 |
||
| Ä 62079 / 6 10.03.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.03.2009 |
||
| Ä 62079 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 29.12.2008 |
||
| Ä 62079 / 4 07.08.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.08.2008 |
||
| Ä 62079 / 3 24.10.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 62079 / 2 07.11.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes