OÜ Perearst Tiiu Kaju
Registrisse kantud Registrikood 10818664
OÜ Tallinn Registreeritud 23.11.2001
Võrdle
OÜ Perearst Tiiu Kaju (OÜ), Tallinn, registrikood 10818664, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 389 761 € ja töötajaid 3.
Riiklikud maksud
16 549 €
↓ 31,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
17 819 €
↑ 5,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86
Tööjõumaksud töötaja kohta 5 940 €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
Müügitulu · 2025 389 761 €
parem kui 85% ettevõtetel
tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
Puhasrentaablus · 2025 18,8 %
parem kui 67% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 5 940 € · +5,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 340 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 769 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 903 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 7 038 €
Tegevusala mediaan: 2 205 € 2024 IV kv
Ettevõte: 5 331 €
Tegevusala mediaan: 2 146 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 5 656 €
Tegevusala mediaan: 2 257 € 2025 II kv
Ettevõte: 5 664 €
Tegevusala mediaan: 2 253 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 6 109 €
Tegevusala mediaan: 2 267 € 2025 IV kv
Ettevõte: 6 714 €
Tegevusala mediaan: 2 236 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 662 €
Tegevusala mediaan: 2 195 € 2026 II kv
Ettevõte: 5 630 €
Tegevusala mediaan: 2 159 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 5 940 €
Tegevusala mediaan: 2 177 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2024 IV kv
Ettevõte: 5 331 €
Tegevusala mediaan: 2 146 € 2025 I kv
Ettevõte: 5 656 €
Tegevusala mediaan: 2 257 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 664 €
Tegevusala mediaan: 2 253 € 2025 III kv
Ettevõte: 6 109 €
Tegevusala mediaan: 2 267 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 6 714 €
Tegevusala mediaan: 2 236 € 2026 I kv
Ettevõte: 5 662 €
Tegevusala mediaan: 2 195 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 5 630 €
Tegevusala mediaan: 2 159 € 2026 III kv
Ettevõte: 5 940 €
Tegevusala mediaan: 2 177 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 8 2023 IV kv
Ettevõte: 7 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 2025 II kv
Ettevõte: 3 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 2025 IV kv
Ettevõte: 3 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 2026 II kv
Ettevõte: 3 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 3 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 2025 III kv
Ettevõte: 3 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 16 549 € · −31,1% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 IV kv
Ettevõte: 15 437 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 13 507 € 2024 II kv
Ettevõte: 13 871 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 36 633 € 2024 IV kv
Ettevõte: 15 067 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 15 862 € 2025 II kv
Ettevõte: 15 947 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 17 090 € 2025 IV kv
Ettevõte: 18 912 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 15 768 € 2026 II kv
Ettevõte: 24 017 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 16 549 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 15 067 € 2025 I kv
Ettevõte: 15 862 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 15 947 € 2025 III kv
Ettevõte: 17 090 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 18 912 € 2026 I kv
Ettevõte: 15 768 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 24 017 € 2026 III kv
Ettevõte: 16 549 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 389 761 € · −2,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 224 687 €
Tegevusala mediaan: 25 166 € 2019 2020
Ettevõte: 237 251 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2020 2021
Ettevõte: 256 622 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 306 612 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 359 402 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 398 349 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 2025
Ettevõte: 389 761 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 224 687 €
Tegevusala mediaan: 25 166 € 2019 2020
Ettevõte: 237 251 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2021
Ettevõte: 256 622 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 306 612 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2023
Ettevõte: 359 402 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 398 349 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2025
Ettevõte: 389 761 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 73 460 € · −18,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 25 645 €
Tegevusala mediaan: 2 596 € 2019 2020
Ettevõte: 50 570 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2020 2021
Ettevõte: 50 026 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: 75 178 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: 77 673 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 89 675 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 2025
Ettevõte: 73 460 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 25 645 €
Tegevusala mediaan: 2 596 € 2019 2020
Ettevõte: 50 570 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2021
Ettevõte: 50 026 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: 75 178 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2023
Ettevõte: 77 673 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: 89 675 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2025
Ettevõte: 73 460 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 18,8 % · −3,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 25 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 11,4 %
Tegevusala mediaan: 10,3 % 2019 2020
Ettevõte: 21,3 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2020 2021
Ettevõte: 19,5 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: 24,5 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: 21,6 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 22,5 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 2025
Ettevõte: 18,8 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 0 5 10 15 20 25 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 11,4 %
Tegevusala mediaan: 10,3 % 2019 2020
Ettevõte: 21,3 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2021
Ettevõte: 19,5 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: 24,5 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2023
Ettevõte: 21,6 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: 22,5 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2025
Ettevõte: 18,8 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 420 427 € · +29,1% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 145 426 € 2019 2020
Ettevõte: 195 845 € 2020 2021
Ettevõte: 259 683 € 2021 2022
Ettevõte: 321 376 € 2022 2023
Ettevõte: 307 893 € 2023 2024
Ettevõte: 325 757 € 2024 2025
Ettevõte: 420 427 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 145 426 € 2019 2020
Ettevõte: 195 845 € 2021
Ettevõte: 259 683 € 2021 2022
Ettevõte: 321 376 € 2023
Ettevõte: 307 893 € 2023 2024
Ettevõte: 325 757 € 2025
Ettevõte: 420 427 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 304 697 € · +4,6% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 73 115 € 2019 2020
Ettevõte: 103 685 € 2020 2021
Ettevõte: 153 711 € 2021 2022
Ettevõte: 198 889 € 2022 2023
Ettevõte: 276 562 € 2023 2024
Ettevõte: 291 237 € 2024 2025
Ettevõte: 304 697 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 73 115 € 2019 2020
Ettevõte: 103 685 € 2021
Ettevõte: 153 711 € 2021 2022
Ettevõte: 198 889 € 2023
Ettevõte: 276 562 € 2023 2024
Ettevõte: 291 237 € 2025
Ettevõte: 304 697 € 2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 5 2016
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 3 2018 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 5 2018
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 3 2019
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
27.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
11.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
03.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
11.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
17.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
30.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
86211 Üldarstiabi
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes