Peeter Kottisse Linajärve lihaveisetalu

Registrisse kantud Registrikood 10800575 FIE Säässaare küla Registreeritud 21.09.2001
Võrdle

Peeter Kottisse Linajärve lihaveisetalu (FIE), Säässaare küla, registrikood 10800575, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu veislaste ja pühvlikasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 23 070 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 31 907 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 895 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 44 451 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 055 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 7 919 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 53 604 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 18 550 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 8 432 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 44 451 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 13 055 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 919 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 53 604 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 18 550 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 432 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 1 743 € · −26,4% võrreldes 2026 I kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 4 194 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 864 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 899 €2024 IV kv Ettevõte: 9 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 677 €2025 II kv Ettevõte: 1 585 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 12 172 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 369 €2026 II kv Ettevõte: 1 743 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 9 066 €2025 I kv Ettevõte: 677 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 585 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 12 172 €2026 I kv Ettevõte: 2 369 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 743 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv 8 432 1 743 — —
2026 I kv 18 550 2 369 419 —
2025 IV kv 53 604 12 172 — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv 7 919 1 585 — —
2025 I kv 13 055 677 366 —
2024 IV kv 44 451 9 066 — —
2024 III kv 11 895 899 — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv 31 907 4 864 411 —
2023 IV kv 23 070 4 194 — —
2023 III kv 2 402 — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv 10 060 411 411 —
2022 IV kv 34 881 2 733 — —
2022 III kv 3 816 282 — —
2022 II kv 1 133 163 — —
2022 I kv 13 323 838 411 —

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01421Muu veislaste ja pühvlikasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20021231 / 3
25.10.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
25.10.2019
PDF
Ä 20021231 / 2
05.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes