FinEst Steel Aktsiaselts

Registrisse kantud Registrikood 10793740 AS Saue linn Registreeritud 17.09.2001
Võrdle

FinEst Steel Aktsiaselts (AS), Saue linn, registrikood 10793740, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mehaaniline metallitöötlus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 765 162 € ja töötajaid 38.

Käive
2 765 162 €
↓ 18,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
427 833 €
↓ 16,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
158 712 €
↑ 3,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
38
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 2,8 mln €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 177 €
    tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
  • Müügitulu · 2025 7,1 mln €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 5,8 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 2 765 162 € · −18,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 938 418 € Tegevusala mediaan: 47 931 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 397 514 € Tegevusala mediaan: 39 673 €2024 II kv Ettevõte: 2 838 116 € Tegevusala mediaan: 43 108 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 638 029 € Tegevusala mediaan: 46 432 €2024 IV kv Ettevõte: 3 348 631 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 251 294 € Tegevusala mediaan: 42 425 €2025 II kv Ettevõte: 2 733 275 € Tegevusala mediaan: 50 007 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 466 808 € Tegevusala mediaan: 48 528 €2025 IV kv Ettevõte: 2 693 652 € Tegevusala mediaan: 53 452 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 828 266 € Tegevusala mediaan: 45 198 €2026 II kv Ettevõte: 3 382 622 € Tegevusala mediaan: 54 700 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 765 162 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 348 631 € Tegevusala mediaan: 49 785 €2025 I kv Ettevõte: 2 251 294 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 733 275 € Tegevusala mediaan: 50 007 €2025 III kv Ettevõte: 2 466 808 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 693 652 € Tegevusala mediaan: 53 452 €2026 I kv Ettevõte: 2 828 266 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 382 622 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 2 765 162 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 177 € · +8,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 848 € Tegevusala mediaan: 1 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 853 € Tegevusala mediaan: 1 757 €2024 II kv Ettevõte: 3 875 € Tegevusala mediaan: 1 735 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 754 € Tegevusala mediaan: 1 864 €2024 IV kv Ettevõte: 3 634 € Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 285 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 II kv Ettevõte: 4 055 € Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 374 € Tegevusala mediaan: 1 902 €2025 IV kv Ettevõte: 4 536 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 183 € Tegevusala mediaan: 1 906 €2026 II kv Ettevõte: 3 836 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 177 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 634 € Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: 4 285 € Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 055 € Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 4 374 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 536 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 4 183 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 836 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: 4 177 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 38 · −5,0% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 36IV·232024 I kv Ettevõte: 372024 II kv Ettevõte: 36II·242024 III kv Ettevõte: 352024 IV kv Ettevõte: 34IV·242025 I kv Ettevõte: 332025 II kv Ettevõte: 34II·252025 III kv Ettevõte: 362025 IV kv Ettevõte: 36IV·252026 I kv Ettevõte: 382026 II kv Ettevõte: 40II·262026 III kv Ettevõte: 38III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 342025 I kv Ettevõte: 33I·252025 II kv Ettevõte: 342025 III kv Ettevõte: 36III·252025 IV kv Ettevõte: 362026 I kv Ettevõte: 38I·262026 II kv Ettevõte: 402026 III kv Ettevõte: 38III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 427 833 € · −16,8% võrreldes 2026 II kv
02004006002023 IV kv Ettevõte: 404 438 €IV·232024 I kv Ettevõte: 329 110 €2024 II kv Ettevõte: 363 042 €II·242024 III kv Ettevõte: 369 901 €2024 IV kv Ettevõte: 358 745 €IV·242025 I kv Ettevõte: 334 548 €2025 II kv Ettevõte: 434 296 €II·252025 III kv Ettevõte: 340 957 €2025 IV kv Ettevõte: 455 461 €IV·252026 I kv Ettevõte: 257 874 €2026 II kv Ettevõte: 514 111 €II·262026 III kv Ettevõte: 427 833 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 358 745 €2025 I kv Ettevõte: 334 548 €I·252025 II kv Ettevõte: 434 296 €2025 III kv Ettevõte: 340 957 €III·252025 IV kv Ettevõte: 455 461 €2026 I kv Ettevõte: 257 874 €I·262026 II kv Ettevõte: 514 111 €2026 III kv Ettevõte: 427 833 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 765 162 427 833 158 712 38
2026 II kv 3 382 622 514 111 153 444 40
2026 I kv 2 828 266 257 874 158 961 38
2025 IV kv 2 693 652 455 461 163 292 36
2025 III kv 2 466 808 340 957 157 469 36
2025 II kv 2 733 275 434 296 137 858 34
2025 I kv 2 251 294 334 548 141 395 33
2024 IV kv 3 348 631 358 745 123 556 34
2024 III kv 2 638 029 369 901 131 396 35
2024 II kv 2 838 116 363 042 139 487 36
2024 I kv 3 397 514 329 110 142 566 37
2023 IV kv 2 938 418 404 438 138 532 36
2023 III kv 3 076 114 392 521 146 875 37
2023 II kv 4 279 700 523 461 145 900 40
2023 I kv 2 971 787 412 205 135 796 37
2022 IV kv 4 107 238 460 003 125 383 37
2022 III kv 3 643 859 457 375 137 296 38
2022 II kv 5 646 102 704 721 141 180 41
2022 I kv 3 869 783 491 851 141 619 41
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 392 €
Käive töötaja kohta kvartalis
72 767 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 7 103 745 € · +12,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 225 161 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 5 207 260 € Tegevusala mediaan: 80 652 €20202021 Ettevõte: 8 731 961 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 9 904 050 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 8 229 988 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 6 296 337 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 7 103 745 € Tegevusala mediaan: 71 144 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 225 161 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 5 207 260 € Tegevusala mediaan: 80 652 €2021 Ettevõte: 8 731 961 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 9 904 050 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 8 229 988 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 6 296 337 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 7 103 745 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 408 954 € · +262,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 106 599 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 149 399 € Tegevusala mediaan: 1 618 €20202021 Ettevõte: 567 867 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 996 659 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: 274 867 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 112 762 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 408 954 € Tegevusala mediaan: 904 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 106 599 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 149 399 € Tegevusala mediaan: 1 618 €2021 Ettevõte: 567 867 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 996 659 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: 274 867 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 112 762 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 408 954 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,8 % · +4,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20202021 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025035810132018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2021 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 6 302 534 € · +3,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 815 179 €20192020 Ettevõte: 4 616 929 €20202021 Ettevõte: 5 639 033 €20212022 Ettevõte: 5 955 069 €20222023 Ettevõte: 5 365 477 €20232024 Ettevõte: 6 086 945 €20242025 Ettevõte: 6 302 534 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 815 179 €20192020 Ettevõte: 4 616 929 €2021 Ettevõte: 5 639 033 €20212022 Ettevõte: 5 955 069 €2023 Ettevõte: 5 365 477 €20232024 Ettevõte: 6 086 945 €2025 Ettevõte: 6 302 534 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 4 750 268 € · +4,6% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 928 260 €20192020 Ettevõte: 3 077 659 €20202021 Ettevõte: 3 645 526 €20212022 Ettevõte: 4 492 185 €20222023 Ettevõte: 4 513 552 €20232024 Ettevõte: 4 541 314 €20242025 Ettevõte: 4 750 268 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 928 260 €20192020 Ettevõte: 3 077 659 €2021 Ettevõte: 3 645 526 €20212022 Ettevõte: 4 492 185 €2023 Ettevõte: 4 513 552 €20232024 Ettevõte: 4 541 314 €2025 Ettevõte: 4 750 268 €2025
Töötajad 2025: 36 · −2,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: 41 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 44 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 44 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 40 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 40 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 36 Tegevusala mediaan: 32025010203040502018 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 44 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 40 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 40 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 37 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 36 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 7 103 745 408 954 1 460 587 6 302 534 4 750 268 36
2024 6 296 337 112 762 1 306 483 6 086 945 4 541 314 37
2023 8 229 988 274 867 1 383 941 5 365 477 4 513 552 39
2022 9 904 050 996 659 1 312 465 5 955 069 4 492 185 40
2021 8 731 961 567 867 1 271 796 5 639 033 3 645 526 40
2020 5 207 260 149 399 1 065 561 4 616 929 3 077 659 39
2019 6 225 161 106 599 1 192 681 4 815 179 2 928 260 44
2018 — — — — — 45
2017 — — — — — 44
2016 — — — — — 41
2015 — — — — — 39
2014 — — — — — 38
2013 — — — — — 30
2012 — — — — — 29
2011 — — — — — 28
2010 — — — — — 23
2009 — — — — — 20
2008 — — — — — 25
2007 — — — — — 21
2006 — — — — — 17
2005 — — — — — 13
2004 — — — — — 13
2003 — — — — — 16
2002 — — — — — 26

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
75,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
24,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,76
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
207 902 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 381 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
3 566 502 € AS LHV Pank 24.09.2024 – kehtib
2 10 000 € AS LHV Pank 26.04.2011 – kehtib
1 1 150 000 EEK AS LHV Pank 31.03.2003 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Kristjan Kiil
    Juhatuse liige · alates 27.06.2008
  • Sander Laide
    Juhatuse liige · alates 26.08.2019

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25531Mehaaniline metallitöötlus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
K 10060187 / 17
24.09.2024
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
24.09.2024
PDF
K 10060187 / 16
24.09.2024
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
24.09.2024
PDF
Ä 10060187 / M6
08.10.2021
Korraldav määrus 22.10.2021 Puudused kõrvaldatud
16.10.2021
PDF
Ä 10060187 / M5
20.07.2021
Korraldav määrus 19.08.2021 Puudused kõrvaldatud
26.07.2021
PDF
Ä 10060187 / 15
11.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
11.11.2020
PDF
Ä 10060187 / 14
26.08.2019
Muutmiskanne Jõustunud
26.08.2019
PDF
Ä 10060187 / 13
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 10060187 / 12
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10060187 / 11
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10060187 / 10
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10060187 / 9
21.05.2012
Muutmiskanne Jõustunud
21.05.2012
PDF
Ä 10060187 / M4
17.04.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.05.2012 Jõustunud
17.04.2012
PDF
Ä 10060187 / 8
01.07.2011
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2011
PDF
K 10071594 / 3
26.04.2011
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
26.04.2011
PDF
Ä 60187 / 7
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 60187 / 6
27.06.2008
Muutmiskanne Jõustunud
27.06.2008
PDF
Ä 60187 / M3
13.06.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 19.07.2008 Jõustunud
19.06.2008
PDF
K 71594 / 2
10.07.2006
Kommertspandi muutmiskanne Jõustunud
10.07.2006
PDF
Ä 60187 / 5
17.03.2006
Muutmiskanne Jõustunud
17.03.2006
PDF
Ä 60187 / 4
04.01.2006
Muutmiskanne Kinnitatud
04.01.2006
PDF
Ä 60187 / 3
09.07.2004
Eitav kandeotsus Jõustunud PDF
Ä 60187 / M2
22.03.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF
Ä 60187 / 2
29.04.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
K 71594
28.03.2003
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud PDF
Ä 60187 / M1
21.02.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 15.04.2003 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes