Osaühing Mikrolabor

Registrisse kantud Registrikood 10782073 OÜ Tallinn Registreeritud 25.06.2001
Võrdle

Osaühing Mikrolabor (OÜ), Tallinn, registrikood 10782073, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 58 789 € ja töötajaid 4.

Käive
58 789 €
↓ 11,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
12 809 €
↑ 5,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 840 €
↓ 7,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu tootmine · EMTAK 32

  • Käive · 2026 III kv 58 789 €
    tegevusala mediaan 22 261 € · ettevõtteid tegevusalal: 304
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 710 €
    tegevusala mediaan 1 664 € · ettevõtteid tegevusalal: 293
  • Müügitulu · 2025 225 955 €
    tegevusala mediaan 15 630 € · ettevõtteid tegevusalal: 668
  • Puhasrentaablus · 2025 -7,0 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 476

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 58 789 € · −11,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 22 261 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 60 952 € Tegevusala mediaan: 28 807 €IV·232024 I kv Ettevõte: 51 688 € Tegevusala mediaan: 21 617 €2024 II kv Ettevõte: 62 854 € Tegevusala mediaan: 25 150 €II·242024 III kv Ettevõte: 55 633 € Tegevusala mediaan: 22 329 €2024 IV kv Ettevõte: 56 068 € Tegevusala mediaan: 24 519 €IV·242025 I kv Ettevõte: 57 079 € Tegevusala mediaan: 18 966 €2025 II kv Ettevõte: 59 441 € Tegevusala mediaan: 23 093 €II·252025 III kv Ettevõte: 56 099 € Tegevusala mediaan: 19 759 €2025 IV kv Ettevõte: 60 099 € Tegevusala mediaan: 22 631 €IV·252026 I kv Ettevõte: 56 350 € Tegevusala mediaan: 20 839 €2026 II kv Ettevõte: 66 330 € Tegevusala mediaan: 24 250 €II·262026 III kv Ettevõte: 58 789 € Tegevusala mediaan: 22 261 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 56 068 € Tegevusala mediaan: 24 519 €2025 I kv Ettevõte: 57 079 € Tegevusala mediaan: 18 966 €I·252025 II kv Ettevõte: 59 441 € Tegevusala mediaan: 23 093 €2025 III kv Ettevõte: 56 099 € Tegevusala mediaan: 19 759 €III·252025 IV kv Ettevõte: 60 099 € Tegevusala mediaan: 22 631 €2026 I kv Ettevõte: 56 350 € Tegevusala mediaan: 20 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 66 330 € Tegevusala mediaan: 24 250 €2026 III kv Ettevõte: 58 789 € Tegevusala mediaan: 22 261 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 710 € · −30,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 664 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 1 515 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 317 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2024 II kv Ettevõte: 2 336 € Tegevusala mediaan: 1 461 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 899 € Tegevusala mediaan: 1 543 €2024 IV kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 491 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 146 € Tegevusala mediaan: 1 526 €2025 II kv Ettevõte: 2 406 € Tegevusala mediaan: 1 522 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 414 € Tegevusala mediaan: 1 696 €2025 IV kv Ettevõte: 1 829 € Tegevusala mediaan: 1 712 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 402 € Tegevusala mediaan: 1 577 €2026 II kv Ettevõte: 2 461 € Tegevusala mediaan: 1 542 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 710 € Tegevusala mediaan: 1 664 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 491 €2025 I kv Ettevõte: 2 146 € Tegevusala mediaan: 1 526 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 406 € Tegevusala mediaan: 1 522 €2025 III kv Ettevõte: 2 414 € Tegevusala mediaan: 1 696 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 829 € Tegevusala mediaan: 1 712 €2026 I kv Ettevõte: 2 402 € Tegevusala mediaan: 1 577 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 461 € Tegevusala mediaan: 1 542 €2026 III kv Ettevõte: 1 710 € Tegevusala mediaan: 1 664 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +33,3% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 12 809 € · +5,4% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 11 788 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 626 €2024 II kv Ettevõte: 13 462 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 691 €2024 IV kv Ettevõte: 13 993 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 735 €2025 II kv Ettevõte: 13 644 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 850 €2025 IV kv Ettevõte: 16 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 920 €2026 II kv Ettevõte: 12 156 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 809 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 13 993 €2025 I kv Ettevõte: 13 735 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 644 €2025 III kv Ettevõte: 16 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 16 154 €2026 I kv Ettevõte: 15 920 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 156 €2026 III kv Ettevõte: 12 809 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 58 789 12 809 6 840 4
2026 II kv 66 330 12 156 7 382 3
2026 I kv 56 350 15 920 7 207 3
2025 IV kv 60 099 16 154 7 314 4
2025 III kv 56 099 16 850 7 241 3
2025 II kv 59 441 13 644 7 219 3
2025 I kv 57 079 13 735 6 439 3
2024 IV kv 56 068 13 993 6 227 3
2024 III kv 55 633 11 691 5 698 3
2024 II kv 62 854 13 462 7 009 3
2024 I kv 51 688 13 626 6 952 3
2023 IV kv 60 952 11 788 6 030 3
2023 III kv 56 391 8 356 6 532 3
2023 II kv 61 560 12 997 6 880 3
2023 I kv 72 998 16 532 6 483 3
2022 IV kv 66 451 11 984 5 992 3
2022 III kv 59 143 11 995 6 335 3
2022 II kv 50 144 11 429 6 681 4
2022 I kv 64 507 14 118 6 867 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
570 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 697 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 225 955 € · +1,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 15 630 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 228 238 € Tegevusala mediaan: 31 675 €20192020 Ettevõte: 228 966 € Tegevusala mediaan: 22 748 €20202021 Ettevõte: 207 934 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 239 760 € Tegevusala mediaan: 22 848 €20222023 Ettevõte: 242 758 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: 222 578 € Tegevusala mediaan: 15 894 €20242025 Ettevõte: 225 955 € Tegevusala mediaan: 15 630 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 228 238 € Tegevusala mediaan: 31 675 €20192020 Ettevõte: 228 966 € Tegevusala mediaan: 22 748 €2021 Ettevõte: 207 934 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 239 760 € Tegevusala mediaan: 22 848 €2023 Ettevõte: 242 758 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: 222 578 € Tegevusala mediaan: 15 894 €2025 Ettevõte: 225 955 € Tegevusala mediaan: 15 630 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -15 897 € · +1,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 82 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 27 002 € Tegevusala mediaan: 546 €20192020 Ettevõte: 15 759 € Tegevusala mediaan: 264 €20202021 Ettevõte: 4 460 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 22 974 € Tegevusala mediaan: 203 €20222023 Ettevõte: 2 587 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: -16 076 € Tegevusala mediaan: 87 €20242025 Ettevõte: -15 897 € Tegevusala mediaan: 82 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 27 002 € Tegevusala mediaan: 546 €20192020 Ettevõte: 15 759 € Tegevusala mediaan: 264 €2021 Ettevõte: 4 460 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 22 974 € Tegevusala mediaan: 203 €2023 Ettevõte: 2 587 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: -16 076 € Tegevusala mediaan: 87 €2025 Ettevõte: -15 897 € Tegevusala mediaan: 82 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -7,0 % · +0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11,8 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20192020 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -7,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-10-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11,8 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20192020 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -7,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 59 403 € · −26,7% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 135 758 €20192020 Ettevõte: 115 219 €20202021 Ettevõte: 99 063 €20212022 Ettevõte: 97 727 €20222023 Ettevõte: 110 645 €20232024 Ettevõte: 81 046 €20242025 Ettevõte: 59 403 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 135 758 €20192020 Ettevõte: 115 219 €2021 Ettevõte: 99 063 €20212022 Ettevõte: 97 727 €2023 Ettevõte: 110 645 €20232024 Ettevõte: 81 046 €2025 Ettevõte: 59 403 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 431 € · −90,3% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 107 349 €20192020 Ettevõte: 89 206 €20202021 Ettevõte: 75 655 €20212022 Ettevõte: 78 952 €20222023 Ettevõte: 67 668 €20232024 Ettevõte: 35 278 €20242025 Ettevõte: 3 431 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 107 349 €20192020 Ettevõte: 89 206 €2021 Ettevõte: 75 655 €20212022 Ettevõte: 78 952 €2023 Ettevõte: 67 668 €20232024 Ettevõte: 35 278 €2025 Ettevõte: 3 431 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 225 955 -15 897 84 775 59 403 3 431 3
2024 222 578 -16 076 80 683 81 046 35 278 3
2023 242 758 2 587 85 110 110 645 67 668 3
2022 239 760 22 974 81 926 97 727 78 952 3
2021 207 934 4 460 86 590 99 063 75 655 4
2020 228 966 15 759 76 329 115 219 89 206 4
2019 228 238 27 002 67 161 135 758 107 349 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 4
2008 — — — — — 4
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 4
2004 — — — — — 3
2003 — — — — — 2
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-7,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-463,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-26,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
5,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
94,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,40
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
75 318 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 355 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 23.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Raul Elken
    Füüsiline isik · 40 000 €

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

  • Raul Elken
    Asutaja · 40 000 € · 25.06.2001

Tegevusalad (EMTAK)

  • 32509Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10058611 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10058611 / M1
15.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 17.09.2018 Puudused kõrvaldatud
19.03.2018
PDF
Ä 10058611 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10058611 / 5
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10058611 / 4
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 58611 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes