OÜ Ark Transport

Registrisse kantud Registrikood 10781464 OÜ Tallinn Registreeritud 20.06.2001
Võrdle

OÜ Ark Transport (OÜ), Tallinn, registrikood 10781464, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 288 288 € ja töötajaid 22.

Käive
288 288 €
↓ 28,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
66 581 €
↓ 9,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
33 711 €
↑ 17,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
22
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 288 288 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 532 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 1,1 mln €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 -3,9 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 288 288 € · −28,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 298 276 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 247 429 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 299 496 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 236 543 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 293 655 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 254 167 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 290 295 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 254 371 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 315 916 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 272 157 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 400 478 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 288 288 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 293 655 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 254 167 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 290 295 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 254 371 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 315 916 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 272 157 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 400 478 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 288 288 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 532 € · +23,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 184 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 202 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 1 193 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 455 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 1 067 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 114 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 385 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 645 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 1 228 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 262 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 1 243 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 532 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 067 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 1 114 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 385 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 645 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 228 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 1 262 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 243 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 1 532 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 22 · −4,3% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 19IV·232024 I kv Ettevõte: 202024 II kv Ettevõte: 20II·242024 III kv Ettevõte: 172024 IV kv Ettevõte: 18IV·242025 I kv Ettevõte: 202025 II kv Ettevõte: 19II·252025 III kv Ettevõte: 182025 IV kv Ettevõte: 20IV·252026 I kv Ettevõte: 212026 II kv Ettevõte: 23II·262026 III kv Ettevõte: 22III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 182025 I kv Ettevõte: 20I·252025 II kv Ettevõte: 192025 III kv Ettevõte: 18III·252025 IV kv Ettevõte: 202026 I kv Ettevõte: 21I·262026 II kv Ettevõte: 232026 III kv Ettevõte: 22III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 66 581 € · −9,8% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 48 350 €IV·232024 I kv Ettevõte: 45 359 €2024 II kv Ettevõte: 57 778 €II·242024 III kv Ettevõte: 50 706 €2024 IV kv Ettevõte: 53 386 €IV·242025 I kv Ettevõte: 44 903 €2025 II kv Ettevõte: 59 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 57 428 €2025 IV kv Ettevõte: 67 107 €IV·252026 I kv Ettevõte: 64 761 €2026 II kv Ettevõte: 73 778 €II·262026 III kv Ettevõte: 66 581 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 53 386 €2025 I kv Ettevõte: 44 903 €I·252025 II kv Ettevõte: 59 157 €2025 III kv Ettevõte: 57 428 €III·252025 IV kv Ettevõte: 67 107 €2026 I kv Ettevõte: 64 761 €I·262026 II kv Ettevõte: 73 778 €2026 III kv Ettevõte: 66 581 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 288 288 66 581 33 711 22
2026 II kv 400 478 73 778 28 593 23
2026 I kv 272 157 64 761 26 507 21
2025 IV kv 315 916 67 107 24 554 20
2025 III kv 254 371 57 428 29 605 18
2025 II kv 290 295 59 157 26 309 19
2025 I kv 254 167 44 903 22 278 20
2024 IV kv 293 655 53 386 19 210 18
2024 III kv 236 543 50 706 24 727 17
2024 II kv 299 496 57 778 23 850 20
2024 I kv 247 429 45 359 24 040 20
2023 IV kv 298 276 48 350 22 488 19
2023 III kv 254 137 46 982 23 983 20
2023 II kv 285 223 52 701 22 942 19
2023 I kv 267 281 47 576 23 632 20
2022 IV kv 321 964 47 328 21 684 21
2022 III kv 301 389 43 324 18 926 20
2022 II kv 309 897 45 710 17 135 18
2022 I kv 238 033 37 563 16 574 16
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
511 €
Käive töötaja kohta kvartalis
13 104 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 069 116 € · +3,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 750 917 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 704 291 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 858 311 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 1 114 106 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 1 059 064 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 1 030 931 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 1 069 116 € Tegevusala mediaan: 32 212 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 750 917 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 704 291 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 858 311 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 1 114 106 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 1 059 064 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 1 030 931 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 1 069 116 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -41 768 € · −836,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500501002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -171 645 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 52 473 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 53 542 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 59 086 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 54 903 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 5 674 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: -41 768 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-200-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -171 645 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 52 473 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 53 542 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 59 086 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 54 903 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 5 674 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: -41 768 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -3,9 % · −4,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-30-20-100102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -22,9 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-30-20-100102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -22,9 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 546 043 € · −3,5% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 338 577 €20192020 Ettevõte: 384 286 €20202021 Ettevõte: 460 078 €20212022 Ettevõte: 530 087 €20222023 Ettevõte: 572 571 €20232024 Ettevõte: 566 000 €20242025 Ettevõte: 546 043 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 338 577 €20192020 Ettevõte: 384 286 €2021 Ettevõte: 460 078 €20212022 Ettevõte: 530 087 €2023 Ettevõte: 572 571 €20232024 Ettevõte: 566 000 €2025 Ettevõte: 546 043 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 455 197 € · −8,4% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 276 287 €20192020 Ettevõte: 328 760 €20202021 Ettevõte: 382 302 €20212022 Ettevõte: 436 388 €20222023 Ettevõte: 491 291 €20232024 Ettevõte: 496 965 €20242025 Ettevõte: 455 197 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 276 287 €20192020 Ettevõte: 328 760 €2021 Ettevõte: 382 302 €20212022 Ettevõte: 436 388 €2023 Ettevõte: 491 291 €20232024 Ettevõte: 496 965 €2025 Ettevõte: 455 197 €2025
Töötajad 2025: 19 · +5,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 12025051015202018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 069 116 -41 768 308 676 546 043 455 197 19
2024 1 030 931 5 674 268 620 566 000 496 965 18
2023 1 059 064 54 903 274 788 572 571 491 291 20
2022 1 114 106 59 086 235 883 530 087 436 388 18
2021 858 311 53 542 165 515 460 078 382 302 15
2020 704 291 52 473 140 657 384 286 328 760 14
2019 750 917 -171 645 146 626 338 577 276 287 15
2018 — — — — — 14
2017 — — — — — 14
2016 — — — — — 12
2015 — — — — — 14
2014 — — — — — 14
2013 — — — — — 12
2012 — — — — — 14
2011 — — — — — 14
2010 — — — — — 14
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 7
2007 — — — — — 5
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 2
2003 — — — — — 2
2002 — — — — — 3
2001 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-3,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-9,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-7,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
83,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,18
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
56 269 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 354 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 02.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus
  • 77111Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10058479 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10058479 / 8
13.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
13.06.2019
PDF
Ä 10058479 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10058479 / 6
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10058479 / 5
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10058479 / 4
19.06.2012
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2012
PDF
Ä 10058479 / M2
16.06.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.07.2012 Puudused kõrvaldatud
18.06.2012
PDF
Ä 10058479 / 3
06.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
06.07.2010
PDF
Ä 58479 / 2
30.10.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 58479 / M1
15.10.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 20.11.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes