osaühing OG Investeeringud

Registrisse kantud Registrikood 10779289 OÜ Maardu linn Registreeritud 12.06.2001
Võrdle

osaühing OG Investeeringud (OÜ), Maardu linn, registrikood 10779289, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 792 € ja töötajaid 1.

Käive
3 792 €
↓ 4,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 726 €
↓ 6,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 418 €
↑ 7,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 3 792 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 418 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 11 334 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 -285,5 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 792 € · −4,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 5 284 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 468 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 6 500 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 173 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 6 456 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 979 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 113 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 3 958 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 792 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 6 456 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 3 979 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 3 113 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 2 741 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 958 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 3 792 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 418 € · +7,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 666 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 843 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 967 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 180 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 331 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 298 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 418 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 967 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 180 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 331 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 298 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 418 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 726 € · −6,8% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 593 €IV·232024 I kv Ettevõte: 531 €2024 II kv Ettevõte: 1 037 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 064 €2024 IV kv Ettevõte: 1 398 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 540 €2025 II kv Ettevõte: 1 459 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 476 €2025 IV kv Ettevõte: 1 653 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 628 €2026 II kv Ettevõte: 1 852 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 726 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 398 €2025 I kv Ettevõte: 1 540 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 459 €2025 III kv Ettevõte: 1 476 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 653 €2026 I kv Ettevõte: 1 628 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 852 €2026 III kv Ettevõte: 1 726 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 792 1 726 1 418 1
2026 II kv 3 958 1 852 1 323 1
2026 I kv 2 741 1 628 1 298 1
2025 IV kv 2 741 1 653 1 331 1
2025 III kv 3 113 1 476 1 318 1
2025 II kv 2 741 1 459 1 318 1
2025 I kv 3 979 1 540 1 180 1
2024 IV kv 6 456 1 398 967 1
2024 III kv 7 173 1 064 843 1
2024 II kv 6 500 1 037 666 1
2024 I kv 6 468 531 187 —
2023 IV kv 5 284 593 187 —
2023 III kv 5 631 411 187 —
2023 II kv 4 650 402 187 —
2023 I kv 4 700 — 125 —
2022 IV kv 5 000 86 — —
2022 III kv 4 986 77 — —
2022 II kv 5 212 285 197 —
2022 I kv 4 675 681 591 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
473 €
Käive töötaja kohta kvartalis
3 792 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 334 € · −58,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 53 687 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 33 624 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 19 723 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 19 723 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 25 066 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 26 995 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 11 334 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 53 687 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 33 624 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 19 723 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 19 723 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 25 066 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 26 995 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 11 334 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -32 361 € · −312,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 324 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 20 136 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 2 152 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 2 745 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: -4 323 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -7 842 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: -32 361 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21 324 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 20 136 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 2 152 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 2 745 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: -4 323 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -7 842 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: -32 361 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -285,5 % · −256,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39,7 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 59,9 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: -17,2 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -29,0 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: -285,5 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39,7 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 59,9 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: -17,2 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -29,0 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: -285,5 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 219 226 € · −4,8% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 119 447 €20192020 Ettevõte: 133 950 €20202021 Ettevõte: 131 459 €20212022 Ettevõte: 135 196 €20222023 Ettevõte: 219 300 €20232024 Ettevõte: 230 226 €20242025 Ettevõte: 219 226 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 119 447 €20192020 Ettevõte: 133 950 €2021 Ettevõte: 131 459 €20212022 Ettevõte: 135 196 €2023 Ettevõte: 219 300 €20232024 Ettevõte: 230 226 €2025 Ettevõte: 219 226 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 151 758 € · −17,6% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 109 068 €20192020 Ettevõte: 129 204 €20202021 Ettevõte: 126 392 €20212022 Ettevõte: 125 431 €20222023 Ettevõte: 192 011 €20232024 Ettevõte: 184 175 €20242025 Ettevõte: 151 758 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 109 068 €20192020 Ettevõte: 129 204 €2021 Ettevõte: 126 392 €20212022 Ettevõte: 125 431 €2023 Ettevõte: 192 011 €20232024 Ettevõte: 184 175 €2025 Ettevõte: 151 758 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 334 -32 361 15 334 219 226 151 758 1
2024 26 995 -7 842 2 351 230 226 184 175 1
2023 25 066 -4 323 0 219 300 192 011 0
2022 19 723 2 745 0 135 196 125 431 1
2021 19 723 2 152 2 324 131 459 126 392 1
2020 33 624 20 136 2 324 133 950 129 204 1
2019 53 687 21 324 9 753 119 447 109 068 2
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-285,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-21,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-14,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
69,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
30,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
11 334 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 278 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10058261 / M8
17.12.2023
Korduv aruandetrahvimäärus 01.01.2024 Puudused kõrvaldatud
07.02.2024
PDF
Ä 10058261 / M7
26.09.2023
Aruandetrahvimäärus 11.10.2023 Puudused kõrvaldatud
07.02.2024
PDF
Ä 10058261 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10058261 / M6
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 25.09.2023 Puudused kõrvaldatud
07.02.2024
PDF
Ä 10058261 / 9
13.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
13.06.2022
PDF
Ä 10058261 / M5
09.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.07.2022 Puudused kõrvaldatud
13.06.2022
PDF
Ä 10058261 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10058261 / 7
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10058261 / 6
26.02.2015
Muutmiskanne Jõustunud
26.02.2015
PDF
Ä 58261 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 58261 / M4
02.01.2008
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
02.01.2008
PDF
Ä 58261 / M3
27.12.2007
Määruskaebuse menetlusse võtmine Jõustunud
27.12.2007
PDF
Ä 58261 / M2
12.12.2007
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
02.01.2013
PDF
Ä 58261 / 4
22.10.2007
ÄRS § 61 lg 2 alusel kandemäärus Puudused kõrvaldatud
24.10.2007
PDF
Ä 58261 / M1
18.04.2006
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
01.02.2008
PDF
Ä 58261 / 3
29.05.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes