Osaühing Vana-Tooma Talu

Registrisse kantud Registrikood 10741571 OÜ Mäebe küla Registreeritud 13.03.2001
Võrdle

Osaühing Vana-Tooma Talu (OÜ), Mäebe küla, registrikood 10741571, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hotellid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 24 961 € ja töötajaid 3.

Käive
24 961 €
↑ 2 441,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 365 €
↑ 2 416,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
771 €
↑ 103,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 24 961 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 257 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
  • Müügitulu · 2025 38 674 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 22,2 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 24 961 € · +2 441,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 4 510 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 55 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 2 735 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 24 681 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 5 530 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 2 950 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 32 948 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 2 394 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 988 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 982 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 24 961 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 5 530 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 950 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 32 948 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 394 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 988 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 982 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 24 961 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 257 € · +103,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 269 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 295 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 211 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 126 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: 257 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 211 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 108 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 126 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: 257 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 365 € · +2 416,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 738 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 666 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 473 €2024 IV kv Ettevõte: 779 €IV·242025 I kv Ettevõte: 407 €2025 II kv Ettevõte: 304 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 649 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 94 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 365 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 779 €2025 I kv Ettevõte: 407 €I·252025 II kv Ettevõte: 304 €2025 III kv Ettevõte: 1 649 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 94 €2026 III kv Ettevõte: 2 365 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 24 961 2 365 771 3
2026 II kv 982 94 379 3
2026 I kv 988 — — 2
2025 IV kv 2 394 — 324 3
2025 III kv 32 948 1 649 324 3
2025 II kv 2 950 304 324 3
2025 I kv 451 407 324 3
2024 IV kv 5 530 779 634 3
2024 III kv 24 681 1 473 963 3
2024 II kv 2 735 666 642 2
2024 I kv 55 — 589 2
2023 IV kv 4 510 738 537 2
2023 III kv 28 620 3 100 1 121 3
2023 II kv 2 462 — 560 3
2023 I kv 450 — 462 3
2022 IV kv 22 452 3 140 462 3
2022 III kv 54 192 3 343 1 190 3
2022 II kv 66 179 6 378 693 3
2022 I kv 52 887 4 123 266 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
86 €
Käive töötaja kohta kvartalis
8 320 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 38 674 € · +25,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 33 577 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 22 391 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 116 448 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 175 590 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 33 603 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 30 893 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 38 674 € Tegevusala mediaan: 12 949 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 33 577 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 22 391 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 116 448 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 175 590 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 33 603 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 30 893 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 38 674 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 604 € · −66,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 51 732 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 1 515 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 13 992 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 41 474 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 31 001 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 25 547 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: 8 604 € Tegevusala mediaan: 94 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 51 732 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 1 515 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 13 992 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 41 474 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: 31 001 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 25 547 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: 8 604 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 22,2 % · −60,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 154,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 92,3 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 82,7 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 154,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: 92,3 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 82,7 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 621 307 € · −2,6% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 671 440 €20192020 Ettevõte: 660 727 €20202021 Ettevõte: 664 406 €20212022 Ettevõte: 665 385 €20222023 Ettevõte: 635 578 €20232024 Ettevõte: 638 001 €20242025 Ettevõte: 621 307 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 671 440 €20192020 Ettevõte: 660 727 €2021 Ettevõte: 664 406 €20212022 Ettevõte: 665 385 €2023 Ettevõte: 635 578 €20232024 Ettevõte: 638 001 €2025 Ettevõte: 621 307 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 436 914 € · +2,0% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 329 191 €20192020 Ettevõte: 330 706 €20202021 Ettevõte: 344 698 €20212022 Ettevõte: 386 172 €20222023 Ettevõte: 402 763 €20232024 Ettevõte: 428 310 €20242025 Ettevõte: 436 914 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 329 191 €20192020 Ettevõte: 330 706 €2021 Ettevõte: 344 698 €20212022 Ettevõte: 386 172 €2023 Ettevõte: 402 763 €20232024 Ettevõte: 428 310 €2025 Ettevõte: 436 914 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 38 674 8 604 4 382 621 307 436 914 1
2024 30 893 25 547 9 748 638 001 428 310 1
2023 33 603 31 001 11 768 635 578 402 763 2
2022 175 590 41 474 10 406 665 385 386 172 2
2021 116 448 13 992 8 371 664 406 344 698 1
2020 22 391 1 515 3 669 660 727 330 706 1
2019 33 577 51 732 5 040 671 440 329 191 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 2
2003 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
22,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
70,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
29,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
18,02
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
38 674 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
365 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 23.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55101Hotellid Põhitegevus
  • 35123Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
  • 56211Toitlustamine üritustel
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30014861 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30014861 / 5
16.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
16.07.2018
PDF
Ä 30014861 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 14861 / 3
08.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2009
PDF
Ä 14861 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes