OÜ Tehnokonsult Tammiku

Registrisse kantud Registrikood 10732721 OÜ Tammiku alevik Registreeritud 15.02.2001
Võrdle

OÜ Tehnokonsult Tammiku (OÜ), Tammiku alevik, registrikood 10732721, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Autode tehniline ülevaatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 57 249 € ja töötajaid 2.

Käive
57 249 €
↓ 3,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
10 072 €
↓ 19,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 094 €
↓ 11,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Käive · 2026 III kv 57 249 €
    tegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 047 €
    tegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
  • Müügitulu · 2025 180 928 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
  • Puhasrentaablus · 2025 26,4 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 57 249 € · −3,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 47 848 € Tegevusala mediaan: 17 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 25 166 € Tegevusala mediaan: 15 638 €2024 II kv Ettevõte: 57 257 € Tegevusala mediaan: 15 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 55 002 € Tegevusala mediaan: 16 330 €2024 IV kv Ettevõte: 48 096 € Tegevusala mediaan: 17 266 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 088 € Tegevusala mediaan: 15 215 €2025 II kv Ettevõte: 54 208 € Tegevusala mediaan: 16 150 €II·252025 III kv Ettevõte: 50 834 € Tegevusala mediaan: 16 910 €2025 IV kv Ettevõte: 48 446 € Tegevusala mediaan: 17 310 €IV·252026 I kv Ettevõte: 30 398 € Tegevusala mediaan: 15 906 €2026 II kv Ettevõte: 59 003 € Tegevusala mediaan: 16 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 57 249 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 48 096 € Tegevusala mediaan: 17 266 €2025 I kv Ettevõte: 27 088 € Tegevusala mediaan: 15 215 €I·252025 II kv Ettevõte: 54 208 € Tegevusala mediaan: 16 150 €2025 III kv Ettevõte: 50 834 € Tegevusala mediaan: 16 910 €III·252025 IV kv Ettevõte: 48 446 € Tegevusala mediaan: 17 310 €2026 I kv Ettevõte: 30 398 € Tegevusala mediaan: 15 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 59 003 € Tegevusala mediaan: 16 256 €2026 III kv Ettevõte: 57 249 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 047 € · −11,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 751 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 199 € Tegevusala mediaan: 1 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 333 € Tegevusala mediaan: 1 639 €2024 II kv Ettevõte: 1 268 € Tegevusala mediaan: 1 671 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 316 € Tegevusala mediaan: 1 753 €2024 IV kv Ettevõte: 1 336 € Tegevusala mediaan: 1 750 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 378 € Tegevusala mediaan: 1 767 €2025 II kv Ettevõte: 1 491 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 464 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 IV kv Ettevõte: 1 953 € Tegevusala mediaan: 1 847 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 086 € Tegevusala mediaan: 1 780 €2026 II kv Ettevõte: 2 322 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 047 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 336 € Tegevusala mediaan: 1 750 €2025 I kv Ettevõte: 1 378 € Tegevusala mediaan: 1 767 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 491 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 1 464 € Tegevusala mediaan: 1 847 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 953 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2026 I kv Ettevõte: 3 086 € Tegevusala mediaan: 1 780 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 322 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 III kv Ettevõte: 2 047 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 072 € · −19,5% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 11 464 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 187 €2024 II kv Ettevõte: 13 367 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 775 €2024 IV kv Ettevõte: 8 597 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 238 €2025 II kv Ettevõte: 13 673 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 339 €2025 IV kv Ettevõte: 14 577 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 845 €2026 II kv Ettevõte: 12 505 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 072 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 8 597 €2025 I kv Ettevõte: 9 238 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 673 €2025 III kv Ettevõte: 12 339 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 577 €2026 I kv Ettevõte: 7 845 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 505 €2026 III kv Ettevõte: 10 072 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 57 249 10 072 4 094 2
2026 II kv 59 003 12 505 4 644 2
2026 I kv 30 398 7 845 6 172 2
2025 IV kv 48 446 14 577 5 859 3
2025 III kv 50 834 12 339 5 857 4
2025 II kv 54 208 13 673 5 963 4
2025 I kv 27 088 9 238 5 511 4
2024 IV kv 48 096 8 597 5 343 4
2024 III kv 55 002 9 775 5 263 4
2024 II kv 57 257 13 367 5 071 4
2024 I kv 25 166 6 187 5 333 4
2023 IV kv 47 848 11 464 4 797 4
2023 III kv 50 901 11 965 5 465 4
2023 II kv 53 481 13 765 4 761 4
2023 I kv 24 837 7 025 5 380 4
2022 IV kv 43 926 12 361 5 702 4
2022 III kv 44 539 13 906 6 992 4
2022 II kv 44 654 12 351 5 180 4
2022 I kv 16 814 5 283 4 067 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
682 €
Käive töötaja kohta kvartalis
28 625 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 180 928 € · −3,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 131 479 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 125 985 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 118 066 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 154 609 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 175 020 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 187 773 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 180 928 € Tegevusala mediaan: 23 548 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 131 479 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 125 985 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 118 066 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 154 609 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 175 020 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 187 773 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 180 928 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 47 782 € · −24,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 042 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 36 280 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 31 729 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 57 009 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: 65 911 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 63 516 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: 47 782 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 042 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 36 280 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: 31 729 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 57 009 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: 65 911 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 63 516 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: 47 782 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 26,4 % · −7,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29,7 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 26,9 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 36,9 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: 37,7 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 33,8 % Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: 26,4 % Tegevusala mediaan: 15,1 %20250102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29,7 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 28,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: 26,9 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 36,9 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: 37,7 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 33,8 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: 26,4 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 323 237 € · +17,7% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 43 376 €20192020 Ettevõte: 49 091 €20202021 Ettevõte: 86 516 €20212022 Ettevõte: 148 468 €20222023 Ettevõte: 210 544 €20232024 Ettevõte: 274 529 €20242025 Ettevõte: 323 237 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 43 376 €20192020 Ettevõte: 49 091 €2021 Ettevõte: 86 516 €20212022 Ettevõte: 148 468 €2023 Ettevõte: 210 544 €20232024 Ettevõte: 274 529 €2025 Ettevõte: 323 237 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 307 383 € · +18,4% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 046 €20192020 Ettevõte: 41 476 €20202021 Ettevõte: 73 205 €20212022 Ettevõte: 130 174 €20222023 Ettevõte: 196 085 €20232024 Ettevõte: 259 601 €20242025 Ettevõte: 307 383 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 046 €20192020 Ettevõte: 41 476 €2021 Ettevõte: 73 205 €20212022 Ettevõte: 130 174 €2023 Ettevõte: 196 085 €20232024 Ettevõte: 259 601 €2025 Ettevõte: 307 383 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 180 928 47 782 56 612 323 237 307 383 2
2024 187 773 63 516 50 404 274 529 259 601 2
2023 175 020 65 911 48 899 210 544 196 085 2
2022 154 609 57 009 56 599 148 468 130 174 2
2021 118 066 31 729 45 451 86 516 73 205 2
2020 125 985 36 280 53 197 49 091 41 476 3
2019 131 479 39 042 63 259 43 376 27 046 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 6
2008 — — — — — 7
2007 — — — — — 7
2006 — — — — — 7
2005 — — — — — 8
2004 — — — — — 8
2003 — — — — — 8
2002 — — — — — 8
2001 — — — — — 8

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
26,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
15,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
14,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
17,81
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
90 464 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 359 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 06.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 14.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71201Autode tehniline ülevaatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40011931 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40011931 / 9
01.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
01.06.2020
PDF
Ä 40011931 / 8
20.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
20.05.2020
PDF
Ä 40011931 / 7
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 40011931 / 6
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 40011931 / 5
16.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
16.05.2013
PDF
Ä 40011931 / M5
17.04.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.05.2013 Puudused kõrvaldatud
16.05.2013
PDF
Ä 40011931 / M4
26.03.2013
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
26.03.2013
PDF
Ä 40011931 / 4
15.02.2013
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
26.03.2013
PDF
Ä 40011931 / M3
09.01.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.02.2013 Jõustunud
09.01.2013
PDF
Ä 40011931 / M2
25.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.06.2012 Jõustunud
25.01.2012
PDF
Ä 11931 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
08.12.2008
PDF
Ä 11931 / 2
14.04.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 11931 / M1
27.02.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 27.04.2003 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes