OÜ Derivaat NH3

Registrisse kantud Registrikood 10726198 OÜ Tallinn Registreeritud 02.02.2001
Võrdle

OÜ Derivaat NH3 (OÜ), Tallinn, registrikood 10726198, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Väetiste ja lämmastikuühendite tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 44 € ja töötajaid .

Käive
44 €
↓ 99,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 777 €
↓ 56,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
12 209 €
↓ 57,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine · EMTAK 20

  • Käive · 2026 III kv 44 €
    tegevusala mediaan 31 486 € · ettevõtteid tegevusalal: 132
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 11 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 206

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 44 € · −99,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 31 486 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 51 170 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 42 710 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 71 800 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 65 028 €2024 IV kv Ettevõte: 19 € Tegevusala mediaan: 52 857 €IV·242025 I kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 39 601 €2025 II kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 61 367 €II·252025 III kv Ettevõte: 38 € Tegevusala mediaan: 62 083 €2025 IV kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 45 786 €IV·252026 I kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 38 712 €2026 II kv Ettevõte: 30 063 € Tegevusala mediaan: 31 437 €II·262026 III kv Ettevõte: 44 € Tegevusala mediaan: 31 486 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 19 € Tegevusala mediaan: 52 857 €2025 I kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 39 601 €I·252025 II kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 61 367 €2025 III kv Ettevõte: 38 € Tegevusala mediaan: 62 083 €III·252025 IV kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 45 786 €2026 I kv Ettevõte: 57 € Tegevusala mediaan: 38 712 €I·262026 II kv Ettevõte: 30 063 € Tegevusala mediaan: 31 437 €2026 III kv Ettevõte: 44 € Tegevusala mediaan: 31 486 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 IV kv: 15 122 € · tegevusala mediaan 2 115 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 15 122 € Tegevusala mediaan: 2 115 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 054 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 010 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 185 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 952 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 034 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 094 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 365 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 317 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 229 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 144 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 267 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 952 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 034 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 094 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 365 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 317 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 229 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 144 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 267 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 IV kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 11 777 € · −56,6% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 14 531 €IV·232024 I kv Ettevõte: 16 799 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 465 €2024 IV kv Ettevõte: 20 465 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 882 €2025 II kv Ettevõte: 21 841 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 789 €2025 IV kv Ettevõte: 17 001 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 367 €2026 II kv Ettevõte: 27 162 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 777 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 20 465 €2025 I kv Ettevõte: 16 882 €I·252025 II kv Ettevõte: 21 841 €2025 III kv Ettevõte: 2 789 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 001 €2026 I kv Ettevõte: 3 367 €I·262026 II kv Ettevõte: 27 162 €2026 III kv Ettevõte: 11 777 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 44 11 777 12 209 —
2026 II kv 30 063 27 162 28 455 —
2026 I kv 57 3 367 22 334 —
2025 IV kv 57 17 001 22 642 —
2025 III kv 38 2 789 22 642 —
2025 II kv 57 21 841 22 642 —
2025 I kv 57 16 882 22 176 —
2024 IV kv 19 20 465 21 243 —
2024 III kv — 20 465 21 243 —
2024 II kv — — 21 243 —
2024 I kv — 16 799 17 466 —
2023 IV kv 7 500 14 531 15 122 1
2023 III kv 7 500 14 160 14 734 1
2023 II kv — 9 129 10 598 1
2023 I kv 7 500 5 509 4 250 1
2022 IV kv 5 000 3 604 2 754 2
2022 III kv — 1 830 1 912 2
2022 II kv 12 000 5 727 3 688 2
2022 I kv 11 000 4 075 2 320 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 11 249 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 588 €20192020 Ettevõte: 8 130 € Tegevusala mediaan: 33 743 €20202021 Ettevõte: 7 150 € Tegevusala mediaan: 30 821 €20212022 Ettevõte: 30 000 € Tegevusala mediaan: 20 659 €20222023 Ettevõte: 2 500 € Tegevusala mediaan: 19 468 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 463 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 249 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 588 €20192020 Ettevõte: 8 130 € Tegevusala mediaan: 33 743 €2021 Ettevõte: 7 150 € Tegevusala mediaan: 30 821 €20212022 Ettevõte: 30 000 € Tegevusala mediaan: 20 659 €2023 Ettevõte: 2 500 € Tegevusala mediaan: 19 468 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 463 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -22 848 € · +26,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 507 €20192020 Ettevõte: 7 691 € Tegevusala mediaan: 881 €20202021 Ettevõte: 3 978 € Tegevusala mediaan: 663 €20212022 Ettevõte: -4 849 € Tegevusala mediaan: 14 €20222023 Ettevõte: -688 € Tegevusala mediaan: 46 €20232024 Ettevõte: -31 077 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -22 848 € Tegevusala mediaan: 1 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 507 €20192020 Ettevõte: 7 691 € Tegevusala mediaan: 881 €2021 Ettevõte: 3 978 € Tegevusala mediaan: 663 €20212022 Ettevõte: -4 849 € Tegevusala mediaan: 14 €2023 Ettevõte: -688 € Tegevusala mediaan: 46 €20232024 Ettevõte: -31 077 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -22 848 € Tegevusala mediaan: 1 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -27,5 % · −11,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,4 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-50-2502550751002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 94,6 % Tegevusala mediaan: 10,5 %20202021 Ettevõte: 55,6 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20212022 Ettevõte: -16,2 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20222023 Ettevõte: -27,5 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,0 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2025-50-2502550751002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 94,6 % Tegevusala mediaan: 10,5 %2021 Ettevõte: 55,6 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20212022 Ettevõte: -16,2 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2023 Ettevõte: -27,5 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,0 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 3 086 760 € · +46,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 893 €20192020 Ettevõte: 15 914 €20202021 Ettevõte: 17 795 €20212022 Ettevõte: 18 948 €20222023 Ettevõte: 388 101 €20232024 Ettevõte: 2 101 693 €20242025 Ettevõte: 3 086 760 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 893 €20192020 Ettevõte: 15 914 €2021 Ettevõte: 17 795 €20212022 Ettevõte: 18 948 €2023 Ettevõte: 388 101 €20232024 Ettevõte: 2 101 693 €2025 Ettevõte: 3 086 760 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 012 833 € · +48,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 770 €20192020 Ettevõte: 10 461 €20202021 Ettevõte: 14 439 €20212022 Ettevõte: 9 590 €20222023 Ettevõte: 8 902 €20232024 Ettevõte: 2 035 681 €20242025 Ettevõte: 3 012 833 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 770 €20192020 Ettevõte: 10 461 €2021 Ettevõte: 14 439 €20212022 Ettevõte: 9 590 €2023 Ettevõte: 8 902 €20232024 Ettevõte: 2 035 681 €2025 Ettevõte: 3 012 833 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 620182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 5,520192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 6,520202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 620212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 620222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025024682018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 62019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 5,520192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 6,52021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 620212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 62023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -22 848 212 966 3 086 760 3 012 833 2
2024 0 -31 077 0 2 101 693 2 035 681 2
2023 2 500 -688 0 388 101 8 902 2
2022 30 000 -4 849 33 727 18 948 9 590 1
2021 7 150 3 978 0 17 795 14 439 0
2020 8 130 7 691 0 15 914 10 461 0
2019 0 0 0 15 893 2 770 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-0,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,75
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
8 874 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.08.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • OÜ Nordic Stream Group
    Juriidiline isik · 16675154 · 2 899 148 €
  • Vrijenhoef Beheer B.V.
    Juriidiline isik · 100 852 €

Tegelikud kasusaajad

  • Johannes Pieter Vrijenhoef
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 08.03.2023
  • Olav Miil
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 08.03.2023

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 20151Väetiste ja lämmastikuühendite tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10054399 / M8
06.08.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.09.2026 Puudused kõrvaldatud
29.08.2026
PDF
Ä 10054399 / 19
04.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2026
PDF
Ä 10054399 / 18
04.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
04.05.2026
PDF
Ä 10054399 / M7
27.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.05.2026 Puudused kõrvaldatud
04.05.2026
PDF
Ä 10054399 / 17
16.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
16.10.2025
PDF
Ä 10054399 / M6
15.10.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.10.2025 Puudused kõrvaldatud
16.10.2025
PDF
Ä 10054399 / 16
29.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2025
PDF
Ä 10054399 / M5
17.04.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.05.2025 Puudused kõrvaldatud
29.04.2025
PDF
Ä 10054399 / 15
11.02.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
11.02.2025
PDF
Ä 10054399 / 14
05.12.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
05.12.2024
PDF
Ä 10054399 / 13
24.07.2024
Muutmiskanne Jõustunud
24.07.2024
PDF
Ä 10054399 / 12
12.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2024
PDF
Ä 10054399 / 11
04.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
04.04.2024
PDF
Ä 10054399 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10054399 / 9
08.03.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
08.03.2023
PDF
Ä 10054399 / 8
07.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
07.03.2023
PDF
Ä 10054399 / M4
03.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus Puudused kõrvaldatud
07.03.2023
PDF
Ä 10054399 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10054399 / 6
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10054399 / 5
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10054399 / 4
03.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
03.08.2016
PDF
Ä 10054399 / 3
26.10.2011
Muutmiskanne Jõustunud
26.10.2011
PDF
Ä 10054399 / M3
17.10.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.11.2011 Jõustunud
17.10.2011
PDF
Ä 54399 / M2
13.01.2009
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s Jõustunud
02.01.2013
PDF
Ä 54399 / M1
21.10.2008
Aruandetrahvimäärus 06.03.2009 Jõustunud
19.02.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes