OSAÜHING TÄHELINNA KINNISVARA
OSAÜHING TÄHELINNA KINNISVARA (OÜ), Tallinn, registrikood 10723293, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 301 838 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 301 838 €parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2025 1,2 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 48,4 %parem kui 78% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 301 838 | 31 237 | — | — |
| 2026 II kv | 301 187 | 39 291 | — | — |
| 2026 I kv | 326 857 | 45 351 | — | — |
| 2025 IV kv | 290 188 | 49 677 | — | — |
| 2025 III kv | 294 547 | 45 308 | — | — |
| 2025 II kv | 296 518 | 42 029 | — | — |
| 2025 I kv | 328 921 | 42 883 | — | — |
| 2024 IV kv | 294 622 | 47 138 | — | — |
| 2024 III kv | 277 808 | 70 388 | — | — |
| 2024 II kv | 285 586 | 38 514 | — | — |
| 2024 I kv | 275 155 | 33 075 | — | — |
| 2023 IV kv | 209 718 | 27 123 | — | — |
| 2023 III kv | 201 375 | 33 382 | — | — |
| 2023 II kv | 216 732 | 28 440 | — | — |
| 2023 I kv | 239 794 | 33 774 | — | — |
| 2022 IV kv | 231 795 | 33 029 | — | — |
| 2022 III kv | 224 295 | 53 373 | — | — |
| 2022 II kv | 243 852 | 33 988 | — | — |
| 2022 I kv | 207 913 | 29 418 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 193 913 | 577 875 | 0 | 11 869 040 | 10 599 972 | 0 |
| 2024 | 1 160 960 | 450 992 | 0 | 11 319 863 | 10 022 097 | 0 |
| 2023 | 858 320 | 377 769 | 0 | 5 183 717 | 3 991 420 | 0 |
| 2022 | 918 652 | 420 702 | 0 | 7 240 643 | 3 646 984 | 0 |
| 2021 | 531 259 | 245 642 | 0 | 6 887 118 | 3 326 282 | 0 |
| 2020 | 481 048 | 241 696 | 0 | 3 098 648 | 3 080 640 | 0 |
| 2019 | 496 487 | 238 223 | 0 | 2 854 419 | 2 838 944 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 22.05.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 15.05.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 22.05.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 19.05.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 04.05.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 11.05.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 09.06.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Janek GustavsonJuhatuse liige · alates 13.07.2021
- Jaan MäeJuhatuse liige · alates 08.02.2024
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 27.09.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: AS MERKO EHITUS EESTIJuriidiline isik · 12203636 · 8 000 €
Omanikuna ettevõtetes
- 100%
Tegelikud kasusaajad
- Toomas Annuskaudne osalus · alates 05.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- E.L.L. Kinnisvara ASAsutaja · 40 000 € · 12.01.2001
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10054069 / 21 08.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.02.2024 |
||
| Ä 10054069 / M3 23.01.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.02.2024 | Puudused kõrvaldatud 02.02.2024 |
|
| Ä 10054069 / 20 09.01.2024 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 25.01.2024 |
||
| Ä 10054069 / 19 13.07.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.07.2021 |
||
| Ä 10054069 / 18 06.01.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2021 |
||
| Ä 10054069 / 17 21.01.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.01.2020 |
||
| Ä 10054069 / 16 23.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.02.2018 |
||
| Ä 10054069 / M2 21.02.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.02.2018 | Puudused kõrvaldatud 23.02.2018 |
|
| Ä 10054069 / 15 02.02.2018 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 20.02.2018 |
||
| Ä 10054069 / 14 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10054069 / M1 15.01.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.01.2018 | Jõustunud 15.01.2018 |
|
| Ä 10054069 / 13 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10054069 / 12 27.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.09.2017 |
||
| Ä 10054069 / 11 26.12.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.12.2016 |
||
| Ä 10054069 / 10 31.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2016 |
||
| Ä 10054069 / 9 31.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.01.2012 |
||
| Ä 54069 / 8 29.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.01.2010 |
||
| Ä 54069 / 7 22.12.2009 |
Märge osade või aktsiate registreerituse kohta EVK-s | Jõustunud 22.12.2009 |
||
| Ä 54069 / 6 11.02.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.02.2009 |
||
| Ä 54069 / 5 11.02.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.02.2009 |
||
| Ä 54069 / 4 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 10.12.2008 |
||
| Ä 54069 / 3 08.06.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 54069 / 2 25.06.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes