TAAVI TARKVARAARENDUSE OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10710725 OÜ Tallinn Registreeritud 16.11.2000
Võrdle

TAAVI TARKVARAARENDUSE OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10710725, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 289 € ja töötajaid .

Käive
4 289 €
↓ 23,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
453 €
↓ 93,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid · EMTAK 64

  • Käive · 2026 III kv 4 289 €
    tegevusala mediaan 13 555 € · ettevõtteid tegevusalal: 547
  • Müügitulu · 2025 28 820 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 672
  • Puhasrentaablus · 2025 715,8 %
    tegevusala mediaan 34,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 770

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 289 € · −23,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 555 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 31 733 € Tegevusala mediaan: 14 078 €IV·232024 I kv Ettevõte: 18 803 € Tegevusala mediaan: 17 274 €2024 II kv Ettevõte: 6 233 € Tegevusala mediaan: 13 884 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 735 € Tegevusala mediaan: 13 160 €2024 IV kv Ettevõte: 17 654 € Tegevusala mediaan: 15 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 878 € Tegevusala mediaan: 16 276 €2025 II kv Ettevõte: 6 808 € Tegevusala mediaan: 16 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 691 € Tegevusala mediaan: 12 383 €2025 IV kv Ettevõte: 5 358 € Tegevusala mediaan: 15 000 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 015 € Tegevusala mediaan: 16 305 €2026 II kv Ettevõte: 5 618 € Tegevusala mediaan: 14 161 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 289 € Tegevusala mediaan: 13 555 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 17 654 € Tegevusala mediaan: 15 008 €2025 I kv Ettevõte: 18 878 € Tegevusala mediaan: 16 276 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 808 € Tegevusala mediaan: 16 066 €2025 III kv Ettevõte: 6 691 € Tegevusala mediaan: 12 383 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 358 € Tegevusala mediaan: 15 000 €2026 I kv Ettevõte: 9 015 € Tegevusala mediaan: 16 305 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 618 € Tegevusala mediaan: 14 161 €2026 III kv Ettevõte: 4 289 € Tegevusala mediaan: 13 555 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 453 € · −93,0% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 5 603 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 365 €2024 II kv Ettevõte: 26 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 552 €2024 IV kv Ettevõte: 20 520 €IV·242025 I kv Ettevõte: 66 439 €2025 II kv Ettevõte: 628 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 035 €2025 IV kv Ettevõte: 1 316 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 298 €2026 II kv Ettevõte: 6 508 €II·262026 III kv Ettevõte: 453 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 20 520 €2025 I kv Ettevõte: 66 439 €I·252025 II kv Ettevõte: 628 €2025 III kv Ettevõte: 1 035 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 316 €2026 I kv Ettevõte: 2 298 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 508 €2026 III kv Ettevõte: 453 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 289 453 — —
2026 II kv 5 618 6 508 — —
2026 I kv 9 015 2 298 — —
2025 IV kv 5 358 1 316 — —
2025 III kv 6 691 1 035 — —
2025 II kv 6 808 628 — —
2025 I kv 18 878 66 439 — —
2024 IV kv 17 654 20 520 — —
2024 III kv 16 735 552 — —
2024 II kv 6 233 26 002 703 —
2024 I kv 18 803 3 365 — —
2023 IV kv 31 733 5 603 — —
2023 III kv 6 363 356 — —
2023 II kv 5 171 345 — —
2023 I kv 58 352 11 268 — —
2022 IV kv 6 208 2 742 602 —
2022 III kv 9 642 922 — —
2022 II kv 19 735 3 242 753 —
2022 I kv 116 080 22 554 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 28 820 € · −57,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 208 719 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 186 141 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 144 824 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 150 430 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 101 946 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 67 368 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 28 820 € Tegevusala mediaan: 0 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 208 719 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 186 141 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 144 824 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 150 430 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 101 946 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 67 368 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 28 820 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 206 285 € · −78,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-500-25002505007501 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 443 623 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 133 186 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 367 857 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -306 194 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 523 246 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 941 011 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 206 285 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-500-25002505007501 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 443 623 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 133 186 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 367 857 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: -306 194 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 523 246 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 941 011 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 206 285 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 715,8 % · −681,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 34,4 % · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 212,5 % Tegevusala mediaan: 39,3 %20192020 Ettevõte: 71,6 % Tegevusala mediaan: 42,1 %20202021 Ettevõte: 254,0 % Tegevusala mediaan: 45,0 %20212022 Ettevõte: -203,5 % Tegevusala mediaan: 26,3 %20222023 Ettevõte: 513,3 % Tegevusala mediaan: 41,1 %20232024 Ettevõte: 1 396,8 % Tegevusala mediaan: 35,8 %20242025 Ettevõte: 715,8 % Tegevusala mediaan: 34,4 %2025-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 212,5 % Tegevusala mediaan: 39,3 %20192020 Ettevõte: 71,6 % Tegevusala mediaan: 42,1 %2021 Ettevõte: 254,0 % Tegevusala mediaan: 45,0 %20212022 Ettevõte: -203,5 % Tegevusala mediaan: 26,3 %2023 Ettevõte: 513,3 % Tegevusala mediaan: 41,1 %20232024 Ettevõte: 1 396,8 % Tegevusala mediaan: 35,8 %2025 Ettevõte: 715,8 % Tegevusala mediaan: 34,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 978 728 € · +7,4% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 951 425 €20192020 Ettevõte: 1 981 056 €20202021 Ettevõte: 2 337 706 €20212022 Ettevõte: 1 730 337 €20222023 Ettevõte: 2 253 662 €20232024 Ettevõte: 2 774 358 €20242025 Ettevõte: 2 978 728 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 951 425 €20192020 Ettevõte: 1 981 056 €2021 Ettevõte: 2 337 706 €20212022 Ettevõte: 1 730 337 €2023 Ettevõte: 2 253 662 €20232024 Ettevõte: 2 774 358 €2025 Ettevõte: 2 978 728 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 978 213 € · +7,4% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 847 240 €20192020 Ettevõte: 1 980 426 €20202021 Ettevõte: 2 337 274 €20212022 Ettevõte: 1 729 871 €20222023 Ettevõte: 2 253 117 €20232024 Ettevõte: 2 771 928 €20242025 Ettevõte: 2 978 213 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 847 240 €20192020 Ettevõte: 1 980 426 €2021 Ettevõte: 2 337 274 €20212022 Ettevõte: 1 729 871 €2023 Ettevõte: 2 253 117 €20232024 Ettevõte: 2 771 928 €2025 Ettevõte: 2 978 213 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 28 820 206 285 0 2 978 728 2 978 213 0
2024 67 368 941 011 0 2 774 358 2 771 928 0
2023 101 946 523 246 0 2 253 662 2 253 117 0
2022 150 430 -306 194 0 1 730 337 1 729 871 0
2021 144 824 367 857 0 2 337 706 2 337 274 0
2020 186 141 133 186 0 1 981 056 1 980 426 0
2019 208 719 443 623 0 1 951 425 1 847 240 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
715,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3 881,03
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 15.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 64991Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10052721 / 20
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10052721 / 19
30.12.2021
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Jõustunud
30.12.2021
PDF
Ä 10052721 / M2
07.12.2021
Korraldav määrus Jõustunud
07.12.2021
PDF
Ä 10052721 / 18
07.12.2021
Eitav kandemäärus Jõustunud
23.12.2021
PDF
Ä 10052721 / 17
03.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
03.11.2021
PDF
Ä 10052721 / 16
25.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
25.09.2019
PDF
Ä 10052721 / 15
24.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
24.09.2019
PDF
Ä 10052721 / 14
08.05.2018
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Jõustunud
08.05.2018
PDF
Ä 10052721 / M1
03.05.2018
Korraldav määrus Jõustunud
03.05.2018
PDF
Ä 10052721 / 13
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10052721 / 12
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10052721 / 11
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10052721 / 10
17.10.2011
Muutmiskanne Jõustunud
17.10.2011
PDF
Ä 10052721 / 9
11.10.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
11.10.2011
PDF
Ä 10052721 / 8
20.01.2011
Kandemäärus ex officio Jõustunud
20.01.2011
PDF
Ä 10052721 / 7
15.03.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
15.03.2010
PDF
Ä 52721 / 6
22.07.2008
Muutmiskanne Jõustunud
22.07.2008
PDF
Ä 52721 / 5
29.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2008
PDF
Ä 52721 / 4
01.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
01.04.2008
PDF
Ä 52721 / 3
19.06.2007
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes