SULEV SEPPERI MANGU TALU

Registrisse kantud Registrikood 10679369 FIE Rahula küla Registreeritud 29.06.2000
Võrdle

SULEV SEPPERI MANGU TALU (FIE), Rahula küla, registrikood 10679369, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Segapõllumajandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 423 € ja töötajaid .

Käive
423 €
↓ 21,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 423 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 423 € · −21,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 365 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 1 604 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 255 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 2 850 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 2 633 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 228 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 13 678 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 250 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 538 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 423 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 2 850 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 633 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 1 228 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 678 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 250 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 538 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 423 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 2 987 € · +27 054,5% võrreldes 2025 III kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 72 €IV·232024 I kv Ettevõte: 53 €2024 II kv Ettevõte: 6 €II·242024 III kv Ettevõte: 187 €2024 IV kv Ettevõte: 269 €IV·242025 I kv Ettevõte: 15 €2025 II kv Ettevõte: 284 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 €2025 IV kv Ettevõte: 2 987 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 269 €2025 I kv Ettevõte: 15 €I·252025 II kv Ettevõte: 284 €2025 III kv Ettevõte: 11 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 987 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 423 — — —
2026 II kv 538 — — —
2026 I kv 250 — — —
2025 IV kv 13 678 2 987 — —
2025 III kv 1 228 11 — —
2025 II kv 2 633 284 — —
2025 I kv 1 285 15 — —
2024 IV kv 2 850 269 — —
2024 III kv 5 255 187 — —
2024 II kv 1 604 6 — —
2024 I kv 1 365 53 — —
2023 IV kv 2 139 72 — —
2023 III kv 2 574 — — —
2023 II kv 4 687 540 — —
2023 I kv 1 536 22 — —
2022 IV kv 4 409 324 — —
2022 III kv 2 760 264 — —
2022 II kv 3 577 — — —
2022 I kv 1 292 — — —

Juhatus

  • Sulev Sepper
    Füüsilisest isikust ettevõtja · alates 29.06.2000

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01501Segapõllumajandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10050094 / 2
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes