ARHITEKTIBÜROO M. NURM Osaühing
ARHITEKTIBÜROO M. NURM Osaühing (OÜ), Tallinn, registrikood 10672114, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arhitektitegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 6 114 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 895 €parem kui 17% ettevõteteltegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
- Müügitulu · 2025 6 114 €parem kui 32% ettevõteteltegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
- Puhasrentaablus · 2025 33,5 %parem kui 66% ettevõteteltegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 877 | 895 | 1 |
| 2026 II kv | — | 688 | 703 | 1 |
| 2026 I kv | — | 775 | 793 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 541 | 549 | 1 |
| 2022 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2022 III kv | — | — | — | 1 |
| 2022 II kv | — | — | — | 1 |
| 2022 I kv | — | — | — | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 114 | 2 047 | 1 962 | 21 338 | 20 513 | 0 |
| 2024 | 4 772 | 3 857 | 0 | 19 057 | 18 466 | 0 |
| 2023 | 0 | -125 | 0 | 19 057 | 14 610 | 0 |
| 2022 | 0 | -299 | 0 | 19 054 | 14 735 | 0 |
| 2021 | 20 628 | 12 342 | 7 033 | 22 112 | 15 034 | 0 |
| 2020 | 10 750 | 84 | 8 670 | 3 059 | 2 692 | 0 |
| 2019 | 9 500 | 66 | 6 837 | 3 508 | 2 608 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 19.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 03.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 28.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 08.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 02.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 23.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Meelis NurmJuhatuse liige · alates 28.07.2026
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Meelis NurmFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Meelis Nurmotsene osalus · alates 19.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Meelis NurmAsutaja · 120 000 € · 17.05.2000
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 71111Arhitektitegevused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10048307 / 16 28.07.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.07.2026 |
||
| Ä 10048307 / 15 28.04.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.04.2025 |
||
| Ä 10048307 / 14 11.02.2025 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 11.02.2025 |
||
| Ä 10048307 / 13 23.12.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.12.2024 |
||
| Ä 10048307 / 12 04.12.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2023 |
||
| Ä 10048307 / 11 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10048307 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10048307 / 9 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10048307 / 8 23.01.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.01.2017 |
||
| Ä 10048307 / M2 12.01.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.01.2017 | Puudused kõrvaldatud 23.01.2017 |
|
| Ä 10048307 / 7 26.10.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.10.2016 |
||
| Ä 10048307 / 6 11.06.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.06.2015 |
||
| Ä 10048307 / 5 19.03.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.03.2014 |
||
| Ä 10048307 / 4 15.11.2013 |
Eitav kandemäärus | Jõustunud 30.11.2013 |
||
| Ä 10048307 / 3 21.05.2013 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 21.05.2013 |
||
| Ä 10048307 / 2 30.06.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 30.06.2010 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes