OÜ SEPA REHV
OÜ SEPA REHV (OÜ), Tartu linn, registrikood 10666486, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kummirehvide tootmine, protekteerimine ja taastamine ning sisekummide tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 247 846 € ja töötajaid 5.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 247 846 €parem kui 60% ettevõteteltegevusala mediaan 106 485 € · ettevõtteid tegevusalal: 208
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 109 €parem kui 60% ettevõteteltegevusala mediaan 2 610 € · ettevõtteid tegevusalal: 151
- Müügitulu · 2025 1,1 mln €parem kui 75% ettevõteteltegevusala mediaan 141 025 € · ettevõtteid tegevusalal: 257
- Puhasrentaablus · 2025 -0,4 %parem kui 28% ettevõteteltegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 202
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kummi- ja plasttoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kummi- ja plasttoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 247 846 | 60 634 | 15 546 | 5 |
| 2026 II kv | 159 824 | 36 067 | 14 834 | 5 |
| 2026 I kv | 267 732 | 42 532 | 17 182 | 6 |
| 2025 IV kv | 616 806 | 108 054 | 22 294 | 6 |
| 2025 III kv | 379 876 | 67 165 | 18 825 | 6 |
| 2025 II kv | 274 563 | 71 729 | 18 311 | 6 |
| 2025 I kv | 302 652 | 57 612 | 24 883 | 6 |
| 2024 IV kv | 734 080 | 116 551 | 19 733 | 6 |
| 2024 III kv | 512 426 | 76 520 | 18 383 | 6 |
| 2024 II kv | 262 091 | 46 044 | 17 375 | 6 |
| 2024 I kv | 292 748 | 55 779 | 19 392 | 6 |
| 2023 IV kv | 1 049 145 | 115 000 | 19 981 | 6 |
| 2023 III kv | 391 478 | 74 898 | 19 308 | 6 |
| 2023 II kv | 289 483 | 57 052 | 17 306 | 6 |
| 2023 I kv | 400 901 | 60 161 | 20 435 | 6 |
| 2022 IV kv | 1 134 248 | 136 386 | 21 427 | 6 |
| 2022 III kv | 473 547 | 65 810 | 20 823 | 6 |
| 2022 II kv | 514 038 | 56 978 | 18 097 | 6 |
| 2022 I kv | 608 316 | 67 596 | 20 923 | 7 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kummi- ja plasttoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kummi- ja plasttoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kummi- ja plasttoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kummi- ja plasttoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 054 286 | -3 977 | 180 884 | 933 944 | 715 109 | 6 |
| 2024 | 1 134 350 | -19 354 | 198 695 | 977 388 | 769 086 | 6 |
| 2023 | 1 245 773 | 21 241 | 185 245 | 1 173 152 | 839 081 | 6 |
| 2022 | 1 480 778 | 97 493 | 195 887 | 1 306 060 | 868 365 | 6 |
| 2021 | 1 344 606 | 58 707 | 188 043 | 1 132 513 | 800 872 | 6 |
| 2020 | 1 260 384 | -17 365 | 197 035 | 1 002 684 | 772 691 | 7 |
| 2019 | 1 283 399 | -36 884 | 217 445 | 1 012 201 | 820 581 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 7 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 22.04.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.04.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 07.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 07.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 07.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 875 000 EEK | aktsiaselts Hansapank | 11.07.2001 – kehtib |
Juhatus
- Ants AstoverJuhatuse liige · alates 10.07.2000
- Ain KuutJuhatuse liige · alates 27.04.2010
- Liivo VoznesenskiJuhatuse liige · alates 27.04.2010
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- AS HINKUSJuriidiline isik · 10086474 · 1 200 000 €
- Ants AstoverFüüsiline isik · 200 000 €
- Ain KuutFüüsiline isik · 100 000 €
- Liivo VoznesenskiFüüsiline isik · 100 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Ain Kuutotsene osalus · alates 19.10.2018
- Ants Astoverotsene osalus · alates 19.10.2018
- Liivo Voznesenskiotsene osalus · alates 19.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- AS HINKUSAsutaja · 425 000 € · 10.07.2000
- Osaühing VirmalenAsutaja · 425 000 € · 10.07.2000
- OÜ AT AudikoAudiitorettevõtja · 09.05.2012
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 22111Kummirehvide tootmine, protekteerimine ja taastamine ning sisekummide tootmine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20018770 / 14 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 20018770 / 13 20.04.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 20.04.2021 |
||
| Ä 20018770 / 12 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 20018770 / 11 22.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| Ä 20018770 / 10 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| Ä 20018770 / 9 27.04.2010 |
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 27.04.2010 |
||
| Ä 20018770 / 8 27.04.2010 |
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne | Jõustunud 27.04.2010 |
||
| K 20020865 / 4 27.04.2010 |
ÄS §33 lg 7.1 täitmine | Jõustunud 27.04.2010 |
||
| Ä 18770 / 7 29.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.01.2010 |
||
| Ä 18770 / M3 21.01.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.02.2010 | Jõustunud 21.01.2010 |
|
| Ä 18770 / M2 12.01.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.03.2010 | Jõustunud 12.01.2010 |
|
| Ä 18770 / M1 28.12.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.01.2010 | Jõustunud 28.12.2009 |
|
| Ä 18770 / 6 09.10.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.10.2009 |
||
| Ä 18770 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 09.12.2008 |
||
| K 20865 / 3 01.07.2003 |
Kommertspandi muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 18770 / 4 07.10.2002 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud | ||
| Ä 18770 / 3 29.05.2002 |
Avaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes