Margarita Puusta Hambaravi OÜ
Margarita Puusta Hambaravi OÜ (OÜ), Rapla linn, registrikood 10648268, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hambaravi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 908 120 € ja töötajaid 12.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 269 €parem kui 67% ettevõteteltegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
- Müügitulu · 2025 908 120 €parem kui 93% ettevõteteltegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
- Puhasrentaablus · 2025 1,7 %parem kui 33% ettevõteteltegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 40 918 | 42 495 | 13 |
| 2026 II kv | — | 65 181 | 63 919 | 13 |
| 2026 I kv | — | 41 659 | 42 748 | 14 |
| 2025 IV kv | — | 49 267 | 48 789 | 12 |
| 2025 III kv | — | 37 412 | 37 426 | 11 |
| 2025 II kv | — | 41 705 | 41 108 | 11 |
| 2025 I kv | — | 39 653 | 35 346 | 11 |
| 2024 IV kv | — | 35 619 | 36 264 | 10 |
| 2024 III kv | — | 35 706 | 36 293 | 10 |
| 2024 II kv | — | 37 379 | 38 038 | 11 |
| 2024 I kv | — | 40 051 | 35 570 | 11 |
| 2023 IV kv | — | 37 641 | 37 318 | 11 |
| 2023 III kv | — | 35 988 | 35 816 | 11 |
| 2023 II kv | — | 36 496 | 36 600 | 13 |
| 2023 I kv | — | 24 003 | 24 797 | 10 |
| 2022 IV kv | — | 32 729 | 33 301 | 9 |
| 2022 III kv | — | 30 283 | 30 597 | 10 |
| 2022 II kv | — | 28 102 | 27 888 | 11 |
| 2022 I kv | — | 26 624 | 26 945 | 11 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 908 120 | 15 433 | 420 918 | 236 717 | 167 938 | 12 |
| 2024 | 771 515 | 58 371 | 368 270 | 245 746 | 185 554 | 10 |
| 2023 | 719 805 | 38 350 | 341 979 | 247 592 | 181 771 | 9 |
| 2022 | 630 303 | 20 607 | 300 862 | 258 453 | 199 774 | 10 |
| 2021 | 648 186 | 26 070 | 297 714 | 276 891 | 211 282 | 10 |
| 2020 | 589 506 | 90 877 | 291 067 | 299 616 | 231 169 | 9 |
| 2019 | 628 525 | 33 748 | 323 249 | 259 842 | 170 172 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 27.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 17.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 09.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 17.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 08.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 3 | 205 000 EEK | AS SEB Pank | 12.03.2010 – kehtib |
Juhatus
- Margarita PuustaJuhatuse liige · alates 02.01.2006
- Erik PuustaJuhatuse liige · alates 05.04.2011
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Margarita PuustaFüüsiline isik · 21 729 €
Tegelikud kasusaajad
- Erik Puustaotsene osalus · alates 01.04.2019
- Margarita Puustaotsene osalus · alates 01.04.2019
Asutajad ja muud isikud
- Taimi SultsAsutaja · 40 000 € · 25.02.2000
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 86231Hambaravi Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30023425 / 8 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 30023425 / 7 13.12.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 13.12.2021 |
||
| Ä 30023425 / 6 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30023425 / 5 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30023425 / 4 05.04.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.04.2011 |
||
| K 30023426 / 3 12.03.2010 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud 12.03.2010 |
||
| Ä 23425 / 3 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 23425 / 2 24.05.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.05.2007 |
||
| K 23426 / 2 12.04.2006 |
Kommertspandi kustutamiskanne | Jõustunud 12.04.2006 |
||
| Ä 47250 / 5 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| Ä 23425 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 77446 / 2 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 23426 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 77446 13.08.2004 |
Kommertspandi avamiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 47250 / 4 28.06.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 47250 / M4 11.05.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| K 77446 / M2 11.05.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| Ä 47250 / M3 18.03.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| K 77446 / M1 28.01.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud | ||
| Ä 47250 / 3 28.11.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 47250 / 2 14.04.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes