Osaühing Balti Silver Reisid
Osaühing Balti Silver Reisid (OÜ), Tallinn, registrikood 10641527, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Pensionifondid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 71 788 €parem kui 47% ettevõteteltegevusala mediaan 87 188 € · ettevõtteid tegevusalal: 31
- Puhasrentaablus · 2025 38,4 %parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 14,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 23
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid, v.a kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid, v.a kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | 334 | 403 | 1 |
| 2025 III kv | — | 13 | — | — |
| 2025 II kv | — | — | — | — |
| 2025 I kv | — | — | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2024 III kv | — | — | — | 1 |
| 2024 II kv | — | — | 280 | 1 |
| 2024 I kv | 7 816 | — | 748 | 1 |
| 2023 IV kv | 13 941 | 432 | 489 | — |
| 2023 III kv | 7 433 | 89 | — | — |
| 2023 II kv | 1 352 | — | — | — |
| 2023 I kv | 1 898 | 380 | — | — |
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
| 2022 III kv | — | — | — | 1 |
| 2022 II kv | — | — | — | 1 |
| 2022 I kv | — | — | — | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid, v.a kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid, v.a kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid, v.a kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kindlustus, edasikindlustus ja pensionifondid, v.a kohustuslik sotsiaalkindlustus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 788 | 27 567 | 1 185 | 76 714 | 73 168 | 0 |
| 2024 | 65 175 | 30 175 | 4 144 | 46 476 | 45 601 | 0 |
| 2023 | 27 704 | 11 606 | 0 | 14 886 | 14 886 | 0 |
| 2022 | 384 | 84 | 0 | 3 280 | 3 280 | 0 |
| 2021 | — | -54 | 0 | 3 196 | 3 196 | 0 |
| 2020 | 0 | -169 | 0 | 3 250 | 3 250 | 0 |
| 2019 | 3 010 | 10 | 0 | 3 419 | 3 419 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 6 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 22.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 29.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 02.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Karel Marcus HaavJuhatuse liige · alates 08.11.2022
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Karel Marcus HaavFüüsiline isik · 3 196 €
Omanikuna ettevõtetes
- 50%
Tegelikud kasusaajad
- Karel Marcus Haavotsene osalus · alates 12.04.2023
Asutajad ja muud isikud
- Silvi BljumovitšAsutaja · 22 000 € · 04.02.2000
- Tajo SalusAsutaja · 28 000 € · 04.02.2000
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 65301Pensionifondid Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10047077 / 14 09.09.2025 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 09.09.2025 |
||
| Ä 10047077 / 13 22.05.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 22.05.2024 |
||
| Ä 10047077 / 12 05.03.2024 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 22.03.2024 |
||
| Ä 10047077 / M6 16.02.2024 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.03.2024 | Jõustunud 05.03.2024 |
|
| Ä 10047077 / 11 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10047077 / 10 29.12.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.12.2022 |
||
| Ä 10047077 / 9 08.11.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.11.2022 |
||
| Ä 10047077 / M5 04.11.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.12.2022 | Puudused kõrvaldatud 07.11.2022 |
|
| Ä 10047077 / M4 03.11.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.12.2022 | Puudused kõrvaldatud 07.11.2022 |
|
| Ä 10047077 / M3 31.10.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.11.2022 | Puudused kõrvaldatud 07.11.2022 |
|
| Ä 10047077 / 8 20.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.04.2018 |
||
| Ä 10047077 / M2 10.04.2018 |
Korraldav määrus | 20.04.2018 | Puudused kõrvaldatud 20.04.2018 |
|
| Ä 10047077 / 7 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10047077 / 6 25.01.2016 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 25.01.2016 |
||
| Ä 10047077 / 5 02.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.01.2012 |
||
| Ä 47077 / 4 02.11.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.11.2009 |
||
| Ä 47077 / 3 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 47077 / 2 24.01.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes