Osaühing OSEENIKS GRUPP

Registrisse kantud Registrikood 10633551 OÜ Narva linn Registreeritud 22.03.2000
Võrdle

Osaühing OSEENIKS GRUPP (OÜ), Narva linn, registrikood 10633551, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgikaubandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 25 829 € ja töötajaid 3.

Käive
25 829 €
↓ 21,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 897 €
↓ 42,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 772 €
↑ 5,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 25 829 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 591 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 137 739 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 1,4 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 25 829 € · −21,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 19 444 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 43 726 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 25 076 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 43 089 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 22 563 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 35 425 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 44 977 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 35 235 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 35 690 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 18 205 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 33 003 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 25 829 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 22 563 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 35 425 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 44 977 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 35 235 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 35 690 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 18 205 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 33 003 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 25 829 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 591 € · +5,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 702 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 826 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 783 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 685 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 705 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 753 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 707 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 755 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 387 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 591 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 685 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 705 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 753 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 707 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 755 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 387 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 591 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 897 € · −42,3% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 078 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 111 €2024 II kv Ettevõte: 4 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 118 €2024 IV kv Ettevõte: 3 061 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 221 €2025 II kv Ettevõte: 4 933 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 315 €2025 IV kv Ettevõte: 4 203 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 273 €2026 II kv Ettevõte: 5 023 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 897 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 061 €2025 I kv Ettevõte: 3 221 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 933 €2025 III kv Ettevõte: 4 315 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 203 €2026 I kv Ettevõte: 2 273 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 023 €2026 III kv Ettevõte: 2 897 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 25 829 2 897 1 772 3
2026 II kv 33 003 5 023 1 673 3
2026 I kv 18 205 2 273 1 162 3
2025 IV kv 35 690 4 203 2 264 3
2025 III kv 35 235 4 315 2 122 3
2025 II kv 44 977 4 933 2 258 3
2025 I kv 35 425 3 221 2 116 3
2024 IV kv 22 563 3 061 2 054 3
2024 III kv 43 089 5 118 2 348 3
2024 II kv 25 076 4 284 2 479 3
2024 I kv 43 726 4 111 2 107 3
2023 IV kv 19 444 4 078 3 498 3
2023 III kv 58 954 6 598 3 829 3
2023 II kv 62 556 7 711 4 041 4
2023 I kv 66 243 5 606 2 307 4
2022 IV kv 116 432 9 117 4 593 3
2022 III kv 63 038 8 411 4 740 4
2022 II kv 60 365 8 332 4 400 6
2022 I kv 23 054 3 680 3 490 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
197 €
Käive töötaja kohta kvartalis
8 610 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 137 739 € · +23,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 262 829 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 157 316 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 143 800 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 268 258 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 194 558 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 111 583 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 137 739 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 262 829 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 157 316 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 143 800 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 268 258 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 194 558 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 111 583 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 137 739 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 963 € · +121,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -7 512 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -38 071 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -22 280 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 2 413 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -7 706 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -9 050 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 1 963 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -7 512 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -38 071 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: -22 280 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 2 413 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -7 706 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -9 050 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 1 963 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,4 % · +9,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
-30-20-100102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -24,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -15,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -4,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -8,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-30-20-100102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -24,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: -15,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -4,0 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -8,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 301 898 € · +1,1% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 373 214 €20192020 Ettevõte: 360 917 €20202021 Ettevõte: 329 546 €20212022 Ettevõte: 325 009 €20222023 Ettevõte: 315 567 €20232024 Ettevõte: 298 615 €20242025 Ettevõte: 301 898 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 373 214 €20192020 Ettevõte: 360 917 €2021 Ettevõte: 329 546 €20212022 Ettevõte: 325 009 €2023 Ettevõte: 315 567 €20232024 Ettevõte: 298 615 €2025 Ettevõte: 301 898 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 257 074 € · +61,6% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 233 730 €20192020 Ettevõte: 195 659 €20202021 Ettevõte: 173 379 €20212022 Ettevõte: 175 792 €20222023 Ettevõte: 168 086 €20232024 Ettevõte: 159 036 €20242025 Ettevõte: 257 074 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 233 730 €20192020 Ettevõte: 195 659 €2021 Ettevõte: 173 379 €20212022 Ettevõte: 175 792 €2023 Ettevõte: 168 086 €20232024 Ettevõte: 159 036 €2025 Ettevõte: 257 074 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025024682018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 137 739 1 963 19 605 301 898 257 074 2
2024 111 583 -9 050 22 210 298 615 159 036 2
2023 194 558 -7 706 35 260 315 567 168 086 3
2022 268 258 2 413 43 703 325 009 175 792 3
2021 143 800 -22 280 34 453 329 546 173 379 3
2020 157 316 -38 071 35 279 360 917 195 659 3
2019 262 829 -7 512 65 506 373 214 233 730 6
2018 — — — — — 7
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 6
2015 — — — — — 7
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 7
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 7
2010 — — — — — 7
2009 — — — — — 7
2008 — — — — — 8
2007 — — — — — 9
2006 — — — — — 6
2005 — — — — — 5
2004 — — — — — 4
2003 — — — — — 4
2002 — — — — — 2
2001 — — — — — 1
2000 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
85,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
14,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,38
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
68 870 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
817 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 23.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 12.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Katre Sau
    Asutaja · 40 000 € · 22.03.2000

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40010429 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40010429 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 40010429 / 6
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 40010429 / 5
15.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
15.11.2011
PDF
Ä 40010429 / 4
22.06.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.06.2010
PDF
Ä 10429 / M3
11.12.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 11.03.2009 Puudused kõrvaldatud
15.12.2008
PDF
Ä 10429 / M2
29.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 27.01.2009 Puudused kõrvaldatud
15.12.2008
PDF
Ä 10429 / 3
09.01.2003
Avaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes