OÜ Karma Konsultatsioonid

Registrisse kantud Registrikood 10631144 OÜ Piira küla Registreeritud 10.01.2000
Võrdle

OÜ Karma Konsultatsioonid (OÜ), Piira küla, registrikood 10631144, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 13 645 € ja töötajaid 1.

Käive
13 645 €
↑ 5,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 408 €
↑ 34,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 590 €
↑ 25,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 13 645 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 590 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 41 471 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 5,0 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 13 645 € · +5,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 18 386 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 430 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 9 787 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 072 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 10 440 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 096 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 9 763 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 859 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 11 030 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 208 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 12 909 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 13 645 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 10 440 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 10 096 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 763 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 10 859 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 030 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 11 208 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 909 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 13 645 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 590 € · +25,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 884 € Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 784 € Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 1 684 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 684 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 2 034 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 059 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 268 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 590 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 034 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 2 059 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 634 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 268 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 590 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 408 € · +34,9% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 2 905 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 055 €2024 II kv Ettevõte: 3 293 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 513 €2024 IV kv Ettevõte: 4 472 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 350 €2025 II kv Ettevõte: 3 441 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 676 €2025 IV kv Ettevõte: 4 618 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 131 €2026 II kv Ettevõte: 4 009 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 408 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 4 472 €2025 I kv Ettevõte: 8 350 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 441 €2025 III kv Ettevõte: 3 676 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 618 €2026 I kv Ettevõte: 4 131 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 009 €2026 III kv Ettevõte: 5 408 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 13 645 5 408 1 590 1
2026 II kv 12 909 4 009 1 268 1
2026 I kv 11 208 4 131 1 634 1
2025 IV kv 11 030 4 618 1 722 1
2025 III kv 10 859 3 676 1 722 1
2025 II kv 9 763 3 441 1 722 1
2025 I kv 10 096 8 350 2 059 1
2024 IV kv 10 440 4 472 2 034 1
2024 III kv 11 072 3 513 1 684 1
2024 II kv 9 787 3 293 1 684 1
2024 I kv 13 430 4 055 1 784 1
2023 IV kv 18 386 2 905 1 884 1
2023 III kv 17 824 6 878 2 384 1
2023 II kv 12 978 3 785 1 684 1
2023 I kv 9 367 3 170 1 684 1
2022 IV kv 13 076 3 666 1 684 1
2022 III kv 13 093 3 525 1 684 1
2022 II kv 11 514 3 327 1 464 1
2022 I kv 8 396 2 539 1 282 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
530 €
Käive töötaja kohta kvartalis
13 645 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 41 471 € · +1,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 64 737 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 61 733 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 36 078 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 48 324 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 52 355 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 40 784 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 41 471 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 64 737 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 61 733 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 36 078 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 48 324 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 52 355 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 40 784 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 41 471 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 061 € · −59,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 807 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 24 984 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 4 681 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 5 681 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 24 230 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 5 066 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 2 061 € Tegevusala mediaan: 1 062 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 807 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 24 984 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 4 681 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 5 681 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 24 230 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 5 066 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 2 061 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,0 % · −7,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 40,5 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 13,0 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 11,8 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 46,3 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 12,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 40,5 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 13,0 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 11,8 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 46,3 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 12,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 67 582 € · −0,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 43 320 €20192020 Ettevõte: 63 268 €20202021 Ettevõte: 43 547 €20212022 Ettevõte: 54 946 €20222023 Ettevõte: 89 927 €20232024 Ettevõte: 67 957 €20242025 Ettevõte: 67 582 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 43 320 €20192020 Ettevõte: 63 268 €2021 Ettevõte: 43 547 €20212022 Ettevõte: 54 946 €2023 Ettevõte: 89 927 €20232024 Ettevõte: 67 957 €2025 Ettevõte: 67 582 €2025
Omakapital, € 2025: 35 956 € · −12,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 41 253 €20192020 Ettevõte: 36 238 €20202021 Ettevõte: 40 919 €20212022 Ettevõte: 26 599 €20222023 Ettevõte: 50 829 €20232024 Ettevõte: 40 895 €20242025 Ettevõte: 35 956 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 41 253 €20192020 Ettevõte: 36 238 €2021 Ettevõte: 40 919 €20212022 Ettevõte: 26 599 €2023 Ettevõte: 50 829 €20232024 Ettevõte: 40 895 €2025 Ettevõte: 35 956 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 41 471 2 061 18 738 67 582 35 956 1
2024 40 784 5 066 18 738 67 957 40 895 0
2023 52 355 24 230 18 738 89 927 50 829 0
2022 48 324 5 681 17 610 54 946 26 599 0
2021 36 078 4 681 13 824 43 547 40 919 0
2020 61 733 24 984 8 391 63 268 36 238 0
2019 64 737 13 807 8 670 43 320 41 253 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0
2000 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
5,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
53,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
46,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,08
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
41 471 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 562 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40010481 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40010481 / 10
22.03.2019
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2019
PDF
Ä 40010481 / 9
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 40010481 / 8
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 40010481 / 7
13.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
13.10.2015
PDF
Ä 40010481 / 6
05.12.2014
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2014
PDF
Ä 40010481 / 5
13.02.2012
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2012
PDF
Ä 40010481 / M1
19.10.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.12.2011 Jõustunud
19.10.2011
PDF
Ä 40010481 / 4
28.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2011
PDF
Ä 40010481 / 3
10.03.2010
Muutmiskanne Jõustunud
10.03.2010
PDF
Ä 10481 / 2
29.06.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
29.06.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes