Taivo Roomann Leedi talu
Registrisse kantud Registrikood 10621306
FIE Suurekivi küla Registreeritud 30.12.1999
Võrdle
Taivo Roomann Leedi talu (FIE), Suurekivi küla, registrikood 10621306, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Segapõllumajandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 39 955 € ja töötajaid 3.
Käive
39 955 €
↓ 19,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 374 €
↑ 9,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 376 €
↓ 4,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01
Käive · 2026 III kv 39 955 €
parem kui 67% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 125 €
parem kui 71% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 39 955 € · −19,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0 25 50 75 100 125 2023 IV kv
Ettevõte: 95 121 €
Tegevusala mediaan: 15 926 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 81 215 €
Tegevusala mediaan: 10 286 € 2024 II kv
Ettevõte: 65 882 €
Tegevusala mediaan: 9 284 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 24 915 €
Tegevusala mediaan: 14 188 € 2024 IV kv
Ettevõte: 102 523 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 30 392 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € 2025 II kv
Ettevõte: 42 179 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 31 552 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 76 306 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 95 785 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € 2026 II kv
Ettevõte: 49 694 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 39 955 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 102 523 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 30 392 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 42 179 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € 2025 III kv
Ettevõte: 31 552 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 76 306 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € 2026 I kv
Ettevõte: 95 785 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 49 694 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € 2026 III kv
Ettevõte: 39 955 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 125 € · −4,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 913 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 450 €
Tegevusala mediaan: 1 329 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 441 €
Tegevusala mediaan: 1 121 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 822 €
Tegevusala mediaan: 1 185 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 710 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 824 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 897 €
Tegevusala mediaan: 1 262 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 366 €
Tegevusala mediaan: 1 327 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 055 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 543 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 235 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 125 €
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 710 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 824 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 897 €
Tegevusala mediaan: 1 262 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 366 €
Tegevusala mediaan: 1 327 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 055 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 543 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 235 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 125 €
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 2025 II kv
Ettevõte: 3 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 2025 IV kv
Ettevõte: 3 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 2026 II kv
Ettevõte: 3 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 3 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 2025 III kv
Ettevõte: 3 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 11 374 € · +9,0% võrreldes 2026 II kv
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2023 IV kv
Ettevõte: 9 839 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 19 346 € 2024 II kv
Ettevõte: 16 154 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 6 377 € 2024 IV kv
Ettevõte: 21 577 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 9 687 € 2025 II kv
Ettevõte: 11 301 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 € 2025 IV kv
Ettevõte: 16 286 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 24 988 € 2026 II kv
Ettevõte: 10 433 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 11 374 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 21 577 € 2025 I kv
Ettevõte: 9 687 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 11 301 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 16 286 € 2026 I kv
Ettevõte: 24 988 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 10 433 € 2026 III kv
Ettevõte: 11 374 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
01501 Segapõllumajandus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes