Osaühing ADINA TRADE
Registrisse kantud Registrikood 10604354
OÜ Sillamäe linn Registreeritud 08.11.1999
Võrdle
Osaühing ADINA TRADE (OÜ), Sillamäe linn, registrikood 10604354, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 39 376 € ja töötajaid 1.
Käive
39 376 €
↑ 18,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 781 €
↑ 77,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
898 €
↓ 7,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Käive · 2026 III kv 39 376 €
parem kui 43% ettevõtetel
tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
Tööjõumaksud töötaja kohta 898 €
parem kui 16% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
Müügitulu · 2025 118 502 €
parem kui 57% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 11,9 %
parem kui 76% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 39 376 € · +18,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 53 962 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 46 086 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 32 905 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 38 719 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 31 555 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 34 494 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 35 804 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 33 140 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 35 143 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 33 046 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 33 197 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 39 376 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 31 555 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 34 494 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 35 804 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 33 140 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 35 143 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 33 046 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 33 197 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 39 376 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 898 € · −7,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 664 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 289 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 945 €
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 830 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 117 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 665 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 117 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 665 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2023 IV kv
Ettevõte: 3 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 2024 IV kv
Ettevõte: 2 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024 IV kv
Ettevõte: 2 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 6 781 € · +77,3% võrreldes 2026 II kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 IV kv
Ettevõte: 9 908 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 8 463 € 2024 II kv
Ettevõte: 8 764 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 9 803 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 987 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 5 114 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 522 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 552 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 798 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 498 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 824 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 6 781 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 987 € 2025 I kv
Ettevõte: 5 114 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 522 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 552 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 798 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 498 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 824 € 2026 III kv
Ettevõte: 6 781 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 118 502 € · −12,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 234 124 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 203 321 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 199 444 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 252 627 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 218 455 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 134 802 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 118 502 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 234 124 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 203 321 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 199 444 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 252 627 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 218 455 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 134 802 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 118 502 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 14 092 € · +182,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-20 000 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 12 517 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 11 526 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: -9 443 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 88 815 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: -10 454 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 4 994 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 14 092 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 12 517 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 11 526 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: -9 443 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 88 815 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: -10 454 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 4 994 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 14 092 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 11,9 % · +8,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-10 0 10 20 30 40 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 5,3 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 5,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: -4,7 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 35,2 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: -4,8 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 3,7 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 11,9 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 -10 0 10 20 30 40 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 5,3 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 5,7 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: -4,7 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 35,2 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: -4,8 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 3,7 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 11,9 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 397 553 € · +0,7% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 330 632 € 2019 2020
Ettevõte: 345 472 € 2020 2021
Ettevõte: 339 762 € 2021 2022
Ettevõte: 409 146 € 2022 2023
Ettevõte: 419 106 € 2023 2024
Ettevõte: 394 768 € 2024 2025
Ettevõte: 397 553 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 330 632 € 2019 2020
Ettevõte: 345 472 € 2021
Ettevõte: 339 762 € 2021 2022
Ettevõte: 409 146 € 2023
Ettevõte: 419 106 € 2023 2024
Ettevõte: 394 768 € 2025
Ettevõte: 397 553 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 385 524 € · +3,8% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 285 994 € 2019 2020
Ettevõte: 297 520 € 2020 2021
Ettevõte: 288 077 € 2021 2022
Ettevõte: 376 892 € 2022 2023
Ettevõte: 366 438 € 2023 2024
Ettevõte: 371 432 € 2024 2025
Ettevõte: 385 524 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 285 994 € 2019 2020
Ettevõte: 297 520 € 2021
Ettevõte: 288 077 € 2021 2022
Ettevõte: 376 892 € 2023
Ettevõte: 366 438 € 2023 2024
Ettevõte: 371 432 € 2025
Ettevõte: 385 524 € 2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2016
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
14.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
08.05.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
18.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
28.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
05.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
03.07.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46842 Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 40009957 / 8 02.09.2023
Muutmiskanne
Jõustunud02.09.2023
PDF PDF
Ä 40009957 / 7 18.01.2018
Muutmiskanne
Jõustunud18.01.2018
PDF PDF
Ä 40009957 / 6 05.12.2017
Muutmiskanne
Jõustunud05.12.2017
PDF PDF
Ä 40009957 / 5 04.04.2012
Muutmiskanne
Jõustunud04.04.2012
PDF PDF
Ä 40009957 / M7 23.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus
31.03.2012
Jõustunud23.12.2011
PDF PDF
Ä 40009957 / 4 22.06.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt
Jõustunud22.06.2010
PDF PDF
Ä 9957 / 3 26.11.2009
Muutmiskanne
Jõustunud26.11.2009
PDF PDF
Ä 9957 / M6 14.10.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
17.02.2010
Puudused kõrvaldatud19.11.2009
PDF PDF
Ä 9957 / M5 09.02.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
11.05.2009
Puudused kõrvaldatud12.03.2009
PDF PDF
Ä 9957 / M4 23.12.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
29.03.2009
Puudused kõrvaldatud12.03.2009
PDF PDF
Ä 9957 / M3 20.11.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
18.02.2009
Puudused kõrvaldatud12.03.2009
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes