Aktsiaselts Lint Trading

Registrisse kantud Registrikood 10576474 AS Soinaste küla Registreeritud 28.09.1999
Võrdle

Aktsiaselts Lint Trading (AS), Soinaste küla, registrikood 10576474, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgikaubandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 78 365 € ja töötajaid 4.

Käive
78 365 €
↓ 15,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
16 782 €
↓ 28,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
11 900 €
↑ 110,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 78 365 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 975 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2024 267 556 €
    tegevusala mediaan 60 216 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 685
  • Puhasrentaablus · 2024 4,3 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 870

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 78 365 € · −15,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 61 059 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 54 193 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 95 420 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 100 264 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 85 924 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 63 669 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 77 941 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 102 158 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 96 894 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 61 007 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 92 159 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 78 365 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 85 924 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 63 669 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 77 941 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 102 158 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 96 894 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 61 007 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 92 159 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 78 365 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 975 € · +110,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 1 227 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 965 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 4 830 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 730 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 1 494 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 348 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 094 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 2 929 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 621 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 1 412 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 975 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 1 494 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 2 348 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 4 094 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 929 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 1 621 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 412 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 2 975 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·260123452024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 16 782 € · −28,4% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 10 779 €IV·232024 I kv Ettevõte: 14 455 €2024 II kv Ettevõte: 20 418 €II·242024 III kv Ettevõte: 23 495 €2024 IV kv Ettevõte: 20 131 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 622 €2025 II kv Ettevõte: 13 579 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 636 €2025 IV kv Ettevõte: 20 043 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 419 €2026 II kv Ettevõte: 23 426 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 782 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 20 131 €2025 I kv Ettevõte: 17 622 €I·252025 II kv Ettevõte: 13 579 €2025 III kv Ettevõte: 28 636 €III·252025 IV kv Ettevõte: 20 043 €2026 I kv Ettevõte: 21 419 €I·262026 II kv Ettevõte: 23 426 €2026 III kv Ettevõte: 16 782 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 78 365 16 782 11 900 4
2026 II kv 92 159 23 426 5 647 4
2026 I kv 61 007 21 419 6 485 4
2025 IV kv 96 894 20 043 11 715 4
2025 III kv 102 158 28 636 16 376 4
2025 II kv 77 941 13 579 4 914 4
2025 I kv 63 669 17 622 11 738 5
2024 IV kv 85 924 20 131 7 471 5
2024 III kv 100 264 23 495 11 191 3
2024 II kv 95 420 20 418 14 490 3
2024 I kv 54 193 14 455 8 896 3
2023 IV kv 61 059 10 779 3 682 3
2023 III kv 81 654 18 338 11 013 3
2023 II kv 100 124 17 774 6 558 3
2023 I kv 64 801 20 030 10 714 3
2022 IV kv 113 991 18 020 6 113 3
2022 III kv 137 359 26 099 14 651 3
2022 II kv 111 071 19 015 6 011 3
2022 I kv 76 007 19 970 8 982 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
992 €
Käive töötaja kohta kvartalis
19 591 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 267 556 € · +17,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 60 216 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
01002003002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 278 088 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 261 179 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 256 917 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 296 469 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 228 418 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 267 556 € Tegevusala mediaan: 60 216 €202401002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 278 088 € Tegevusala mediaan: 78 948 €2020 Ettevõte: 261 179 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 256 917 € Tegevusala mediaan: 71 656 €2022 Ettevõte: 296 469 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 228 418 € Tegevusala mediaan: 63 715 €2024 Ettevõte: 267 556 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 11 386 € · +394,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 134 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 00040 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 865 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 3 434 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -1 359 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -50 568 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -3 865 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 11 386 € Tegevusala mediaan: 134 €2024-60 000-40 000-20 000020 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 865 € Tegevusala mediaan: 1 086 €2020 Ettevõte: 3 434 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -1 359 € Tegevusala mediaan: 1 415 €2022 Ettevõte: -50 568 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -3 865 € Tegevusala mediaan: 370 €2024 Ettevõte: 11 386 € Tegevusala mediaan: 134 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 4,3 % · +5,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-20-100102015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,3 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -17,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -1,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2024-20-100102017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,3 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2020 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2022 Ettevõte: -17,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -1,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2024 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 146 757 € · +17,2% võrreldes 2023
01002003002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 224 916 €20192020 Ettevõte: 254 567 €20202021 Ettevõte: 200 101 €20212022 Ettevõte: 141 900 €20222023 Ettevõte: 125 251 €20232024 Ettevõte: 146 757 €202401002003002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 224 916 €2020 Ettevõte: 254 567 €20202021 Ettevõte: 200 101 €2022 Ettevõte: 141 900 €20222023 Ettevõte: 125 251 €2024 Ettevõte: 146 757 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 97 777 € · +13,2% võrreldes 2023
0501001502015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 138 748 €20192020 Ettevõte: 142 182 €20202021 Ettevõte: 140 823 €20212022 Ettevõte: 90 256 €20222023 Ettevõte: 86 391 €20232024 Ettevõte: 97 777 €20240501001502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 138 748 €2020 Ettevõte: 142 182 €20202021 Ettevõte: 140 823 €2022 Ettevõte: 90 256 €20222023 Ettevõte: 86 391 €2024 Ettevõte: 97 777 €2024
Töötajad 2024: 5 · +66,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02462015 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 2202402462017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 267 556 11 386 105 271 146 757 97 777 5
2023 228 418 -3 865 73 859 125 251 86 391 3
2022 296 469 -50 568 97 329 141 900 90 256 3
2021 256 917 -1 359 61 232 200 101 140 823 3
2020 261 179 3 434 81 646 254 567 142 182 4
2019 278 088 25 865 81 320 224 916 138 748 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 6
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 6
2012 — — — — — 6
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 7
2009 — — — — — 7
2008 — — — — — 9
2007 — — — — — 9
2006 — — — — — 9
2005 — — — — — 9
2004 — — — — — 8
2003 — — — — — 4
2002 — — — — — 4
2001 — — — — — 3
2000 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
4,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
66,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
33,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
53 511 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 755 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.12.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.04.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.08.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 300 000 EEK aktsiaselts Hansapank 19.07.2004 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Hans Näks
    Juhatuse liige · alates 18.09.2000

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20019083 / M12
18.08.2026
Aruandetrahvimäärus 11.09.2026 Jõustunud
12.09.2026
PDF
Ä 20019083 / M11
11.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 10.08.2026 Jõustunud
11.07.2026
PDF
Ä 20019083 / M10
18.08.2025
Aruandetrahvimäärus 03.09.2025 Jõustunud
04.09.2025
PDF
Ä 20019083 / M9
11.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 10.08.2025 Jõustunud
11.07.2025
PDF
Ä 20019083 / M8
28.10.2024
Aruandetrahvimäärus 12.11.2024 Jõustunud
23.11.2024
PDF
Ä 20019083 / M7
05.09.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 21.11.2024 Jõustunud
22.10.2024
PDF
Ä 20019083 / M6
10.06.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 25.06.2024 Jõustunud
26.06.2024
PDF
Ä 20019083 / M5
22.09.2023
Aruandetrahvimäärus 07.10.2023 Jõustunud
04.04.2024
PDF
Ä 20019083 / M4
22.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 21.09.2023 Jõustunud
22.08.2023
PDF
Ä 20019083 / M3
25.04.2022
Aruandetrahvimäärus 10.05.2022 Jõustunud
11.05.2022
PDF
Ä 20019083 / M2
28.02.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 30.03.2022 Puudused kõrvaldatud
06.05.2022
PDF
Ä 20019083 / M1
15.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 15.05.2021 Puudused kõrvaldatud
18.06.2021
PDF
Ä 20019083 / 8
16.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.03.2018
PDF
Ä 20019083 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20019083 / 6
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 20019083 / 5
02.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
02.07.2010
PDF
Ä 19083 / 4
18.02.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
K 27209
19.07.2004
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud PDF
Ä 19083 / 3
07.08.2003
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes