Osaühing Lammasmäe Puhkekeskus

Registrisse kantud Registrikood 10572424 OÜ Linnuse küla Registreeritud 09.08.1999
Võrdle

Osaühing Lammasmäe Puhkekeskus (OÜ), Linnuse küla, registrikood 10572424, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkekülad ja puhkelaagrid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 409 707 € ja töötajaid 6.

Käive
409 707 €
↑ 341,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
68 282 €
↑ 220,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
20 685 €
↑ 32,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
−3 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 409 707 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 448 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
  • Müügitulu · 2025 543 193 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -2,3 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 409 707 € · +341,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 101 631 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 922 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 84 254 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 325 033 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 36 202 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 53 816 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 103 726 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 309 977 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 86 586 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 33 693 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 92 752 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 409 707 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 36 202 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 53 816 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 103 726 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 309 977 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 86 586 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 33 693 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 92 752 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 409 707 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 448 € · +99,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 220 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 734 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 1 308 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 452 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 414 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 237 € Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: 2 276 € Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 682 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 633 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 829 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 448 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 414 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: 1 237 € Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 276 € Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: 1 682 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 633 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 1 829 € Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: 3 448 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · −33,3% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 10IV·232024 I kv Ettevõte: 102024 II kv Ettevõte: 10II·242024 III kv Ettevõte: 102024 IV kv Ettevõte: 10IV·242025 I kv Ettevõte: 102025 II kv Ettevõte: 10II·252025 III kv Ettevõte: 92025 IV kv Ettevõte: 10IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 9II·262026 III kv Ettevõte: 6III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 102025 I kv Ettevõte: 10I·252025 II kv Ettevõte: 102025 III kv Ettevõte: 9III·252025 IV kv Ettevõte: 102026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 92026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 68 282 € · +220,6% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 15 769 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 185 €2024 II kv Ettevõte: 19 468 €II·242024 III kv Ettevõte: 45 680 €2024 IV kv Ettevõte: 6 154 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 974 €2025 II kv Ettevõte: 33 917 €II·252025 III kv Ettevõte: 65 775 €2025 IV kv Ettevõte: 20 623 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 357 €2026 II kv Ettevõte: 21 301 €II·262026 III kv Ettevõte: 68 282 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 6 154 €2025 I kv Ettevõte: 18 974 €I·252025 II kv Ettevõte: 33 917 €2025 III kv Ettevõte: 65 775 €III·252025 IV kv Ettevõte: 20 623 €2026 I kv Ettevõte: 11 357 €I·262026 II kv Ettevõte: 21 301 €2026 III kv Ettevõte: 68 282 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 409 707 68 282 20 685 6
2026 II kv 92 752 21 301 15 591 9
2026 I kv 33 693 11 357 12 800 7
2025 IV kv 86 586 20 623 16 328 10
2025 III kv 309 977 65 775 15 137 9
2025 II kv 103 726 33 917 22 758 10
2025 I kv 53 816 18 974 12 368 10
2024 IV kv 36 202 6 154 4 137 10
2024 III kv 325 033 45 680 14 524 10
2024 II kv 84 254 19 468 13 082 10
2024 I kv 27 922 7 185 7 339 10
2023 IV kv 101 631 15 769 12 196 10
2023 III kv 383 810 43 377 12 249 10
2023 II kv 47 333 8 825 9 352 11
2023 I kv 46 458 — 9 296 9
2022 IV kv 36 006 10 634 10 927 9
2022 III kv 398 272 53 486 11 831 10
2022 II kv 71 703 12 027 8 306 12
2022 I kv 44 817 9 637 9 454 9
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 149 €
Käive töötaja kohta kvartalis
68 285 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 543 193 € · +18,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 372 236 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 214 259 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 378 558 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 538 638 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 538 422 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 459 909 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 543 193 € Tegevusala mediaan: 12 949 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 372 236 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 214 259 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 378 558 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 538 638 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 538 422 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 459 909 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 543 193 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -12 695 € · +71,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 398 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: -14 202 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 43 536 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 54 614 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: -5 440 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -44 429 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -12 695 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-60 000-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 398 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: -14 202 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 43 536 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 54 614 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: -5 440 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -44 429 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -12 695 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -2,3 % · +7,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: -6,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -9,7 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-10-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: -6,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -9,7 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 121 075 € · −6,2% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 526 460 €20192020 Ettevõte: 507 206 €20202021 Ettevõte: 815 281 €20212022 Ettevõte: 931 530 €20222023 Ettevõte: 927 681 €20232024 Ettevõte: 1 195 029 €20242025 Ettevõte: 1 121 075 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 526 460 €20192020 Ettevõte: 507 206 €2021 Ettevõte: 815 281 €20212022 Ettevõte: 931 530 €2023 Ettevõte: 927 681 €20232024 Ettevõte: 1 195 029 €2025 Ettevõte: 1 121 075 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 486 887 € · −2,5% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 465 503 €20192020 Ettevõte: 451 301 €20202021 Ettevõte: 494 837 €20212022 Ettevõte: 549 451 €20222023 Ettevõte: 544 010 €20232024 Ettevõte: 499 582 €20242025 Ettevõte: 486 887 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 465 503 €20192020 Ettevõte: 451 301 €2021 Ettevõte: 494 837 €20212022 Ettevõte: 549 451 €2023 Ettevõte: 544 010 €20232024 Ettevõte: 499 582 €2025 Ettevõte: 486 887 €2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 1202502468102018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 543 193 -12 695 152 005 1 121 075 486 887 8
2024 459 909 -44 429 126 342 1 195 029 499 582 8
2023 538 422 -5 440 120 641 927 681 544 010 8
2022 538 638 54 614 110 081 931 530 549 451 8
2021 378 558 43 536 98 106 815 281 494 837 8
2020 214 259 -14 202 84 983 507 206 451 301 9
2019 372 236 18 398 66 998 526 460 465 503 7
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 4
2008 — — — — — 5
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 6
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 5
2003 — — — — — 5
2002 — — — — — 5
2001 — — — — — 4
2000 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
43,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
56,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,44
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
68 587 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 583 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 07.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Meelis Parijõgi
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 12.03.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55203Puhkekülad ja puhkelaagrid Põhitegevus
  • 5520Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
  • 56211Toitlustamine üritustel
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40009673 / 11
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40009673 / 10
23.03.2022
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
23.03.2022
PDF
Ä 40009673 / 9
22.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2018
PDF
Ä 40009673 / 8
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 40009673 / 7
12.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
12.07.2013
PDF
Ä 40009673 / 6
25.01.2013
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
29.01.2013
PDF
Ä 40009673 / M1
24.08.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.12.2012 Jõustunud
24.08.2012
PDF
Ä 40009673 / 5
18.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
18.06.2010
PDF
Ä 9673 / 4
14.09.2009
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2009
PDF
Ä 9673 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
08.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes