osaühing Igamehe Pubi

Registrisse kantud Registrikood 10564011 OÜ Põltsamaa linn Registreeritud 01.07.1999
Võrdle

osaühing Igamehe Pubi (OÜ), Põltsamaa linn, registrikood 10564011, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranitegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 62 217 € ja töötajaid 4.

Käive
62 217 €
↑ 61,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
10 029 €
↑ 68,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 699 €
↑ 42,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 62 217 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 175 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 162 755 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 -8,8 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 62 217 € · +61,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 40 684 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 26 224 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 38 208 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 62 342 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 39 255 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 23 120 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 41 664 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 61 871 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 37 414 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 22 117 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 38 553 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 62 217 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 39 255 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 23 120 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 41 664 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 61 871 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 37 414 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 22 117 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 38 553 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 62 217 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 175 € · +42,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 383 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 158 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 1 111 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 425 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 1 086 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 997 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 1 272 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 477 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 811 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: 822 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 175 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 086 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 997 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 272 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 1 477 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 811 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 822 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 1 175 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 029 € · +68,9% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 7 725 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 546 €2024 II kv Ettevõte: 6 344 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 392 €2024 IV kv Ettevõte: 6 778 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 136 €2025 II kv Ettevõte: 7 820 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 637 €2025 IV kv Ettevõte: 7 518 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 532 €2026 II kv Ettevõte: 5 939 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 029 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 6 778 €2025 I kv Ettevõte: 4 136 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 820 €2025 III kv Ettevõte: 10 637 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 518 €2026 I kv Ettevõte: 3 532 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 939 €2026 III kv Ettevõte: 10 029 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 62 217 10 029 4 699 4
2026 II kv 38 553 5 939 3 289 4
2026 I kv 22 117 3 532 2 734 3
2025 IV kv 37 414 7 518 5 434 3
2025 III kv 61 871 10 637 5 909 4
2025 II kv 41 664 7 820 5 089 4
2025 I kv 23 120 4 136 3 986 4
2024 IV kv 39 255 6 778 4 342 4
2024 III kv 62 342 10 392 5 700 4
2024 II kv 38 208 6 344 4 445 4
2024 I kv 26 224 5 546 4 632 4
2023 IV kv 40 684 7 725 5 530 4
2023 III kv 75 646 12 031 5 313 4
2023 II kv 44 230 7 457 4 333 4
2023 I kv 29 788 3 610 2 114 4
2022 IV kv 44 873 8 365 4 927 5
2022 III kv 63 049 8 691 5 535 4
2022 II kv 37 416 4 998 4 161 5
2022 I kv 15 822 3 469 3 289 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
392 €
Käive töötaja kohta kvartalis
15 554 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 162 755 € · −2,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 188 438 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 135 376 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 121 284 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 165 472 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 190 000 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 166 268 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 162 755 € Tegevusala mediaan: 47 451 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 188 438 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 135 376 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 121 284 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 165 472 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 190 000 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 166 268 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 162 755 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -14 313 € · −178,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 135 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -2 707 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -975 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -7 992 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 13 739 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: -5 137 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: -14 313 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 135 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -2 707 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -975 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -7 992 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 13 739 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: -5 137 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: -14 313 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -8,8 % · −5,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -3,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: -8,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: -0,8 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -3,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: -8,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 45 650 € · −29,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 56 790 €20192020 Ettevõte: 57 091 €20202021 Ettevõte: 56 071 €20212022 Ettevõte: 49 090 €20222023 Ettevõte: 62 932 €20232024 Ettevõte: 64 632 €20242025 Ettevõte: 45 650 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 56 790 €20192020 Ettevõte: 57 091 €2021 Ettevõte: 56 071 €20212022 Ettevõte: 49 090 €2023 Ettevõte: 62 932 €20232024 Ettevõte: 64 632 €2025 Ettevõte: 45 650 €2025
Omakapital, € 2025: 23 286 € · −38,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 51 362 €20192020 Ettevõte: 48 655 €20202021 Ettevõte: 47 795 €20212022 Ettevõte: 39 793 €20222023 Ettevõte: 53 532 €20232024 Ettevõte: 37 599 €20242025 Ettevõte: 23 286 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 51 362 €20192020 Ettevõte: 48 655 €2021 Ettevõte: 47 795 €20212022 Ettevõte: 39 793 €2023 Ettevõte: 53 532 €20232024 Ettevõte: 37 599 €2025 Ettevõte: 23 286 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 162 755 -14 313 65 041 45 650 23 286 4
2024 166 268 -5 137 60 806 64 632 37 599 4
2023 190 000 13 739 58 796 62 932 53 532 3
2022 165 472 -7 992 57 847 49 090 39 793 3
2021 121 284 -975 41 038 56 071 47 795 3
2020 135 376 -2 707 32 094 57 091 48 655 2
2019 188 438 5 135 29 390 56 790 51 362 2
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 7
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 7
2009 — — — — — 8
2007 — — — — — 10
2006 — — — — — 5
2005 — — — — — 4
2004 — — — — — 4
2003 — — — — — 4
2002 — — — — — 3
2001 — — — — — 5
2000 — — — — — 4
1999 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-8,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-61,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-31,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
51,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
49,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,84
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
40 689 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 355 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 5611Restoranitegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20015770 / 9
12.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
12.06.2025
PDF
Ä 20015770 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20015770 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 15770 / 6
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
29.12.2008
PDF
Ä 15770 / 5
28.06.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 15770 / M2
26.04.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 27.06.2005 Jõustunud PDF
Ä 15770 / M1
14.04.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 15.05.2005 Jõustunud PDF
Ä 15770 / 4
26.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes