Metsapärdi talu

Registrisse kantud Registrikood 10529262 FIE Oara küla Registreeritud 24.12.1998
Võrdle

Metsapärdi talu (FIE), Oara küla, registrikood 10529262, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 225 006 € ja töötajaid 1.

Käive
225 006 €
↑ 1 951,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
44 902 €
↑ 1 527,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
321 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 225 006 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 321 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 225 006 € · +1 951,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 54 829 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 168 561 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 77 946 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 168 127 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 152 731 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 049 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 10 968 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 225 006 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 77 946 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 168 127 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 152 731 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 2 049 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 968 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 225 006 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 321 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 315 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 315 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 44 902 € · +1 527,5% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 6 171 €IV·232024 I kv Ettevõte: 297 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 30 365 €2024 IV kv Ettevõte: 11 622 €IV·242025 I kv Ettevõte: 310 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 34 117 €2025 IV kv Ettevõte: 24 752 €IV·252026 I kv Ettevõte: 316 €2026 II kv Ettevõte: 2 759 €II·262026 III kv Ettevõte: 44 902 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 11 622 €2025 I kv Ettevõte: 310 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 34 117 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 752 €2026 I kv Ettevõte: 316 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 759 €2026 III kv Ettevõte: 44 902 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 225 006 44 902 321 1
2026 II kv 10 968 2 759 321 1
2026 I kv 2 049 316 321 1
2025 IV kv 152 731 24 752 321 1
2025 III kv 168 127 34 117 321 1
2025 II kv — — 321 1
2025 I kv — 310 315 1
2024 IV kv 77 946 11 622 302 1
2024 III kv 168 561 30 365 302 1
2024 II kv — — 302 1
2024 I kv — 297 302 1
2023 IV kv 54 829 6 171 302 1
2023 III kv 179 247 24 969 302 1
2023 II kv 630 297 302 1
2023 I kv 800 297 302 1
2022 IV kv 140 679 14 447 302 1
2022 III kv 494 728 621 302 1
2022 II kv — 297 302 1
2022 I kv — 297 302 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
107 €
Käive töötaja kohta kvartalis
225 006 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Juhatus

Esindusõigus

Füüsilisest isikust ettevõtjat võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30010764 / 5
20.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
20.02.2026
PDF
Ä 30010764 / 4
05.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2018
PDF
Ä 30010764 / 3
09.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2014
PDF
Ä 10764 / 2
26.02.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
26.02.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes