osaühing Cueks Racing Service

Registrisse kantud Registrikood 10528682 OÜ Tallinn Registreeritud 11.02.1999
Võrdle

osaühing Cueks Racing Service (OÜ), Tallinn, registrikood 10528682, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 21 790 € ja töötajaid 3.

Käive
21 790 €
↓ 30,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 985 €
↓ 34,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 495 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 21 790 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 832 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 989
  • Müügitulu · 2025 116 970 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 0,1 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 21 790 € · −30,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 30 329 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 33 238 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 28 672 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 23 985 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 36 185 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 25 168 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 31 201 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 618 € Tegevusala mediaan: 15 724 €2025 IV kv Ettevõte: 29 534 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 26 681 € Tegevusala mediaan: 14 571 €2026 II kv Ettevõte: 31 177 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 21 790 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 36 185 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 25 168 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 31 201 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 25 618 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 29 534 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 26 681 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 31 177 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 21 790 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 832 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 883 €IV·232024 I kv Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 915 €2024 II kv Ettevõte: 771 € Tegevusala mediaan: 1 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 556 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 IV kv Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 028 € Tegevusala mediaan: 1 047 €2025 II kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 1 106 €II·252025 III kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·252026 I kv Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 832 € Tegevusala mediaan: 1 110 €II·262026 III kv Ettevõte: 832 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 1 028 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 852 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 832 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 832 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 985 € · −34,6% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 186 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 563 €2024 II kv Ettevõte: 5 198 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 643 €2024 IV kv Ettevõte: 4 614 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 660 €2025 II kv Ettevõte: 4 127 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 226 €2025 IV kv Ettevõte: 4 025 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 221 €2026 II kv Ettevõte: 4 564 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 985 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 614 €2025 I kv Ettevõte: 4 660 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 127 €2025 III kv Ettevõte: 4 226 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 025 €2026 I kv Ettevõte: 5 221 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 564 €2026 III kv Ettevõte: 2 985 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 21 790 2 985 2 495 3
2026 II kv 31 177 4 564 2 495 3
2026 I kv 26 681 5 221 2 515 3
2025 IV kv 29 534 4 025 2 556 3
2025 III kv 25 618 4 226 2 556 3
2025 II kv 31 201 4 127 2 556 3
2025 I kv 25 168 4 660 3 084 3
2024 IV kv 36 185 4 614 2 484 3
2024 III kv 23 985 3 643 2 225 4
2024 II kv 28 672 5 198 3 082 4
2024 I kv 33 238 5 563 2 965 4
2023 IV kv 30 329 4 186 2 731 4
2023 III kv 24 816 4 595 2 626 4
2023 II kv 28 273 3 934 2 731 4
2023 I kv 31 956 5 123 2 657 4
2022 IV kv 31 973 3 686 2 758 4
2022 III kv 28 948 5 089 2 758 4
2022 II kv 31 484 4 391 2 758 4
2022 I kv 23 053 3 903 2 555 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
277 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 263 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 116 970 € · −0,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 107 420 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 91 297 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 110 175 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 123 018 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 112 860 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 117 346 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 116 970 € Tegevusala mediaan: 31 021 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 107 420 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 91 297 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 110 175 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 123 018 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 112 860 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 117 346 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 116 970 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 77 € · +30,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: -9 410 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: 159 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: 7 582 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: 335 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 59 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: -9 410 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: 159 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: 7 582 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: 335 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 59 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,1 % · +0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 16 838 € · +20,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 47 634 €20192020 Ettevõte: 6 016 €20202021 Ettevõte: 4 345 €20212022 Ettevõte: 15 751 €20222023 Ettevõte: 16 042 €20232024 Ettevõte: 13 974 €20242025 Ettevõte: 16 838 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 47 634 €20192020 Ettevõte: 6 016 €2021 Ettevõte: 4 345 €20212022 Ettevõte: 15 751 €2023 Ettevõte: 16 042 €20232024 Ettevõte: 13 974 €2025 Ettevõte: 16 838 €2025
Omakapital, € 2025: 6 481 € · +1,2% võrreldes 2024
-2 00002 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 679 €20192020 Ettevõte: -1 731 €20202021 Ettevõte: -1 572 €20212022 Ettevõte: 6 010 €20222023 Ettevõte: 6 345 €20232024 Ettevõte: 6 404 €20242025 Ettevõte: 6 481 €2025-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 679 €20192020 Ettevõte: -1 731 €2021 Ettevõte: -1 572 €20212022 Ettevõte: 6 010 €2023 Ettevõte: 6 345 €20232024 Ettevõte: 6 404 €2025 Ettevõte: 6 481 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 116 970 77 32 112 16 838 6 481 3
2024 117 346 59 36 811 13 974 6 404 3
2023 112 860 335 37 680 16 042 6 345 3
2022 123 018 7 582 34 697 15 751 6 010 3
2021 110 175 159 34 335 4 345 -1 572 3
2020 91 297 -9 410 29 309 6 016 -1 731 3
2019 107 420 14 35 035 47 634 7 679 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 5
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 6
2006 — — — — — 7
2005 — — — — — 7
2004 — — — — — 6
2003 — — — — — 7
2002 — — — — — 7
2001 — — — — — 8

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
38 990 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
892 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 23.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • AS MSI GRUPP
    Juriidiline isik · 10243614 · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

  • Ain Sigus
    kaudne osalus · alates 24.10.2019
  • Aleksandr Kornilov
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 24.10.2019
  • Dmitri Mälson
    kaudne osalus · alates 24.10.2019
  • Ludmila Kanepe
    kaudne osalus · alates 24.10.2019
  • Martin Sigus
    Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist · alates 24.10.2019
  • Mati Ivask
    kaudne osalus · alates 24.10.2019
  • Viktor Arhipov
    kaudne osalus · alates 24.10.2019

Asutajad ja muud isikud

  • Aktsiaselts Cueks
    Asutaja · 20 000 € · 11.02.1999
  • AS MSI GRUPP
    Asutaja · 20 000 € · 11.02.1999
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10038127 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10038127 / 8
06.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2018
PDF
Ä 10038127 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10038127 / 6
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10038127 / 5
03.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
03.11.2011
PDF
Ä 38127 / 4
05.01.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
13.01.2009
PDF
Ä 38127 / 3
12.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes