Osaühing TG KAUBANDUS

Registrisse kantud Registrikood 10523590 OÜ Tallinn Registreeritud 11.01.1999
Võrdle

Osaühing TG KAUBANDUS (OÜ), Tallinn, registrikood 10523590, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgikaubandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 92 275 € ja töötajaid 2.

Käive
92 275 €
↓ 17,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
8 649 €
↓ 40,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 441 €
↑ 0,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 92 275 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 721 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 281 844 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 -3,4 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 92 275 € · −17,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 96 224 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 108 061 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 99 882 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 141 696 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 52 923 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 116 667 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 80 053 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 67 735 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 70 345 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 72 736 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 111 604 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 92 275 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 52 923 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 116 667 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 80 053 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 67 735 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 70 345 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 72 736 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 111 604 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 92 275 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 721 € · +0,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 801 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 919 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 309 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 1 943 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 943 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 1 612 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 1 718 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 721 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 2 309 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 943 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 1 943 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 612 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 718 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 1 721 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 8 649 € · −40,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 12 127 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 760 €2024 II kv Ettevõte: 12 862 €II·242024 III kv Ettevõte: 21 631 €2024 IV kv Ettevõte: 7 660 €IV·242025 I kv Ettevõte: 20 392 €2025 II kv Ettevõte: 4 831 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 692 €2025 IV kv Ettevõte: 9 060 €IV·252026 I kv Ettevõte: 13 486 €2026 II kv Ettevõte: 14 584 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 649 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 7 660 €2025 I kv Ettevõte: 20 392 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 831 €2025 III kv Ettevõte: 13 692 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 060 €2026 I kv Ettevõte: 13 486 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 584 €2026 III kv Ettevõte: 8 649 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 92 275 8 649 3 441 2
2026 II kv 111 604 14 584 3 436 2
2026 I kv 72 736 13 486 3 589 2
2025 IV kv 70 345 9 060 3 223 2
2025 III kv 67 735 13 692 3 885 2
2025 II kv 80 053 4 831 3 885 2
2025 I kv 116 667 20 392 4 618 2
2024 IV kv 52 923 7 660 3 711 2
2024 III kv 141 696 21 631 3 711 2
2024 II kv 99 882 12 862 3 711 2
2024 I kv 108 061 15 760 3 837 2
2023 IV kv 96 224 12 127 3 601 2
2023 III kv 91 974 15 128 3 687 2
2023 II kv 116 391 10 764 3 837 2
2023 I kv 72 802 13 592 3 557 2
2022 IV kv 139 551 14 700 3 469 2
2022 III kv 116 778 21 123 3 579 2
2022 II kv 71 175 7 004 3 480 2
2022 I kv 128 674 15 495 3 484 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
574 €
Käive töötaja kohta kvartalis
46 138 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 281 844 € · −21,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 280 040 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 331 489 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 491 001 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 334 709 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 317 298 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 359 874 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 281 844 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 280 040 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 331 489 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 491 001 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 334 709 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 317 298 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 359 874 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 281 844 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -9 475 € · −305,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-25 000025 00050 00075 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20 722 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 34 971 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 98 500 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 16 542 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -6 626 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 4 615 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -9 475 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-25 000025 00050 00075 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20 722 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 34 971 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 98 500 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 16 542 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -6 626 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 4 615 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -9 475 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -3,4 % · −4,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-505101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 10,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 20,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -3,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 10,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 20,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -2,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -3,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 601 352 € · −8,4% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 512 793 €20192020 Ettevõte: 573 517 €20202021 Ettevõte: 703 448 €20212022 Ettevõte: 679 086 €20222023 Ettevõte: 666 827 €20232024 Ettevõte: 656 212 €20242025 Ettevõte: 601 352 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 512 793 €20192020 Ettevõte: 573 517 €2021 Ettevõte: 703 448 €20212022 Ettevõte: 679 086 €2023 Ettevõte: 666 827 €20232024 Ettevõte: 656 212 €2025 Ettevõte: 601 352 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 425 689 € · −2,2% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 471 773 €20192020 Ettevõte: 506 744 €20202021 Ettevõte: 605 244 €20212022 Ettevõte: 616 386 €20222023 Ettevõte: 590 280 €20232024 Ettevõte: 435 163 €20242025 Ettevõte: 425 689 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 471 773 €20192020 Ettevõte: 506 744 €2021 Ettevõte: 605 244 €20212022 Ettevõte: 616 386 €2023 Ettevõte: 590 280 €20232024 Ettevõte: 435 163 €2025 Ettevõte: 425 689 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 281 844 -9 475 31 786 601 352 425 689 2
2024 359 874 4 615 32 788 656 212 435 163 2
2023 317 298 -6 626 32 089 666 827 590 280 2
2022 334 709 16 542 30 717 679 086 616 386 2
2021 491 001 98 500 30 311 703 448 605 244 2
2020 331 489 34 971 23 917 573 517 506 744 2
2019 280 040 20 722 29 203 512 793 471 773 2
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-3,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
70,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
29,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
140 922 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 324 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10026776 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10026776 / 11
12.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
12.05.2023
PDF
Ä 10026776 / M4
25.04.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.05.2023 Puudused kõrvaldatud
12.05.2023
PDF
Ä 10026776 / 10
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10026776 / 9
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10026776 / 8
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10026776 / 7
01.10.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
01.10.2012
PDF
Ä 10026776 / 6
21.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
21.11.2011
PDF
Ä 10026776 / 5
25.11.2010
Kandemäärus ex officio Jõustunud
25.11.2010
PDF
Ä 26776 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 26776 / 3
26.03.2008
Muutmiskanne Jõustunud
26.03.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes