VÕRU ONKEL OÜ (OÜ), Võru linn, registrikood 10513976, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 807 € ja töötajaid 1.
Käive
7 807 €
↑ 19,4%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 117 €
↑ 16,2%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 054 €
↑ 0,0%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95
Käive, € 2026 III kv: 7 807 € · +19,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 054 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 117 € · +16,2% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
7 807
2 117
1 054
1
2026 II kv
6 539
1 822
1 054
1
2026 I kv
6 716
1 519
1 027
1
2025 IV kv
7 424
1 395
972
1
2025 III kv
4 505
1 317
972
1
2025 II kv
7 006
1 866
1 180
1
2025 I kv
4 998
1 805
1 272
1
2024 IV kv
10 182
2 374
1 247
1
2024 III kv
7 775
2 466
1 247
1
2024 II kv
8 870
2 384
1 247
1
2024 I kv
7 260
2 171
1 195
1
2023 IV kv
13 108
2 977
1 090
1
2023 III kv
13 833
3 115
1 090
1
2023 II kv
7 333
1 847
1 090
1
2023 I kv
4 917
1 573
1 051
1
2022 IV kv
10 034
2 416
973
1
2022 III kv
3 067
1 209
973
1
2022 II kv
6 492
1 701
973
1
2022 I kv
9 017
2 262
935
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
351 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 807 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 21 522 € · −34,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 877 € · −200,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -32,0 % · −25,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 6 628 € · −28,0% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 1 861 € · −78,7% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
21 522
-6 877
13 166
6 628
1 861
1
2024
32 898
-2 288
13 166
9 202
8 738
1
2023
40 525
7 388
11 641
11 026
11 026
1
2022
27 703
618
10 501
3 638
3 638
1
2021
26 572
370
9 393
3 222
3 013
1
2020
25 356
487
9 385
2 963
2 644
1
2019
19 650
-2 517
8 670
2 345
2 155
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
2016
—
—
—
—
—
1
2015
—
—
—
—
—
1
2014
—
—
—
—
—
1
2013
—
—
—
—
—
1
2012
—
—
—
—
—
1
2011
—
—
—
—
—
1
2010
—
—
—
—
—
1
2009
—
—
—
—
—
0
2008
—
—
—
—
—
1
2007
—
—
—
—
—
2
2006
—
—
—
—
—
2
2005
—
—
—
—
—
2
2004
—
—
—
—
—
2
2003
—
—
—
—
—
2
2001
—
—
—
—
—
2
2000
—
—
—
—
—
2
1999
—
—
—
—
—
2
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-32,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-369,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-103,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
28,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
71,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,33
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
21 522 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 097 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)