KOLGA TEENINDUSÜHISTU
KOLGA TEENINDUSÜHISTU (Tulundusühistu), Kolga alevik, registrikood 10504478, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 1 839 €parem kui 22% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -174,3 %parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | 43 | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | 333 | — | — | — |
| 2025 I kv | 594 | 38 | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | 18 | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | — | — | — | — |
| 2023 III kv | — | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | — | 13 | — | — |
| 2022 IV kv | — | 96 | — | — |
| 2022 III kv | 1 667 | 124 | — | — |
| 2022 II kv | 4 532 | 2 | — | — |
| 2022 I kv | 2 113 | 148 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 839 | -3 206 | — | 37 113 | 37 113 | 0 |
| 2024 | 388 | -3 518 | — | 40 548 | 40 319 | 0 |
| 2023 | 0 | -3 809 | 0 | 46 110 | 43 837 | 0 |
| 2022 | 7 959 | 72 143 | 0 | 59 563 | 47 646 | 0 |
| 2021 | 171 599 | -30 321 | 12 192 | 22 113 | -24 497 | 1 |
| 2020 | 232 119 | -4 366 | 25 723 | 26 162 | 10 324 | 2 |
| 2019 | 260 314 | 187 | 24 084 | 33 672 | 10 190 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 12 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 15 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 29.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 29.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 29.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 17.08.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Liidija KaljurandJuhatuse liige · alates 09.11.1998
Esindusõigus
Tulundusühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Liidija Kaljurandotsene osalus · alates 12.07.2019
Asutajad ja muud isikud
- Olga LiivaRevident · 01.03.2022
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10029066 / M16 17.06.2022 |
Trahvimäärus | 14.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 18.08.2022 |
|
| Ä 10029066 / M15 30.12.2021 |
Trahvimäärus | 03.02.2022 | Puudused kõrvaldatud 18.08.2022 |
|
| Ä 10029066 / M14 29.11.2021 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 28.01.2022 | Puudused kõrvaldatud 18.08.2022 |
|
| Ä 10029066 / M13 10.08.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: revidendid esitamata | 08.11.2021 | Puudused kõrvaldatud 18.08.2022 |
|
| Ä 10029066 / M12 14.01.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 13.02.2021 | Jõustunud 14.01.2021 |
|
| Ä 10029066 / M11 03.11.2020 |
Korraldav määrus | 03.12.2020 | Jõustunud 03.11.2020 |
|
| Ä 10029066 / M10 08.07.2019 |
Korraldav määrus | 07.08.2019 | Puudused kõrvaldatud 08.08.2019 |
|
| Ä 10029066 / M9 16.10.2018 |
Trahvimäärus | 31.10.2018 | Puudused kõrvaldatud 01.11.2018 |
|
| Ä 10029066 / M8 13.09.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 13.10.2018 | Puudused kõrvaldatud 01.11.2018 |
|
| Ä 10029066 / M7 09.08.2018 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 08.09.2018 | Puudused kõrvaldatud 01.11.2018 |
|
| Ä 10029066 / 10 02.07.2018 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 02.07.2018 |
||
| Ä 10029066 / M6 15.02.2018 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 17.03.2018 | Puudused kõrvaldatud 02.11.2018 |
|
| Ä 10029066 / 9 08.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.02.2018 |
||
| Ä 10029066 / 8 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10029066 / M5 06.12.2017 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 04.02.2018 | Puudused kõrvaldatud 02.11.2018 |
|
| Ä 10029066 / M4 03.10.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 02.12.2016 | Jõustunud 03.10.2016 |
|
| Ä 10029066 / M3 02.08.2016 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 01.10.2016 | Jõustunud 02.08.2016 |
|
| Ä 10029066 / 7 06.06.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.06.2014 |
||
| Ä 29066 / 6 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 29066 / 5 03.02.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 29066 / M2 10.12.2003 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 10.02.2004 | Jõustunud | |
| Ä 29066 / 4 15.11.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes