Osaühing Elkonte Grupp

Registrisse kantud Registrikood 10479943 OÜ Haabneeme alevik Registreeritud 24.08.1998
Võrdle

Osaühing Elkonte Grupp (OÜ), Haabneeme alevik, registrikood 10479943, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Maastiku hooldus ja korrashoid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 615 € ja töötajaid .

Käive
615 €
↑ 115,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 615 €
    tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 615 € · +115,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 7 125 € Tegevusala mediaan: 15 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 475 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 6 415 € Tegevusala mediaan: 14 516 €II·242024 III kv Ettevõte: 545 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 072 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 866 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 002 €IV·252026 I kv Ettevõte: 80 € Tegevusala mediaan: 12 938 €2026 II kv Ettevõte: 285 € Tegevusala mediaan: 15 455 €II·262026 III kv Ettevõte: 615 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 565 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 002 €2026 I kv Ettevõte: 80 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: 285 € Tegevusala mediaan: 15 455 €2026 III kv Ettevõte: 615 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 I kv: 869 € · +1,2% võrreldes 2025 IV kv · tegevusala mediaan 962 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 1 080 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 905 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 845 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 869 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 859 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 869 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 IV kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 749 € · −12,4% võrreldes 2026 I kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 411 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 404 €2024 II kv Ettevõte: 1 605 €II·242024 III kv Ettevõte: 796 €2024 IV kv Ettevõte: 718 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 1 202 €II·252025 III kv Ettevõte: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 202 €IV·252026 I kv Ettevõte: 855 €2026 II kv Ettevõte: 749 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 718 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 202 €2025 III kv Ettevõte: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 202 €2026 I kv Ettevõte: 855 €I·262026 II kv Ettevõte: 749 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 615 — — —
2026 II kv 285 749 448 —
2026 I kv 80 855 869 1
2025 IV kv — 1 202 859 1
2025 III kv — 812 859 1
2025 II kv — 1 202 859 1
2025 I kv — — 828 1
2024 IV kv — 718 764 1
2024 III kv 545 796 845 1
2024 II kv 6 415 1 605 984 1
2024 I kv 6 475 1 404 905 1
2023 IV kv 7 125 1 411 1 080 1
2023 III kv 9 967 1 887 1 117 1
2023 II kv 9 293 999 1 047 1
2023 I kv 5 218 1 069 1 065 1
2022 IV kv 10 517 2 390 1 099 1
2022 III kv 13 600 3 017 1 029 1
2022 II kv 11 038 2 142 845 1
2022 I kv 3 955 794 615 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 763 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 31 525 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 17 491 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 34 846 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 32 046 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 11 177 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 763 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 31 525 € Tegevusala mediaan: 10 830 €2021 Ettevõte: 17 491 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 34 846 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2023 Ettevõte: 32 046 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 11 177 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -32 126 € · −44,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5 673 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: -1 125 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: -9 157 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 7 485 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: -8 541 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -22 263 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: -32 126 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -5 673 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: -1 125 € Tegevusala mediaan: 319 €2021 Ettevõte: -9 157 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 7 485 € Tegevusala mediaan: 365 €2023 Ettevõte: -8 541 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -22 263 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: -32 126 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -199,2 % · −172,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,7 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -31,9 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: -52,4 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 21,5 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: -26,7 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -199,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-200-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -31,9 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: -52,4 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 21,5 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: -26,7 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -199,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 28 499 € · −31,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 53 692 €20192020 Ettevõte: 47 354 €20202021 Ettevõte: 38 044 €20212022 Ettevõte: 48 818 €20222023 Ettevõte: 39 634 €20232024 Ettevõte: 41 421 €20242025 Ettevõte: 28 499 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 53 692 €20192020 Ettevõte: 47 354 €2021 Ettevõte: 38 044 €20212022 Ettevõte: 48 818 €2023 Ettevõte: 39 634 €20232024 Ettevõte: 41 421 €2025 Ettevõte: 28 499 €2025
Omakapital, € 2025: -18 888 € · −242,7% võrreldes 2024
-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 46 838 €20192020 Ettevõte: 45 713 €20202021 Ettevõte: 36 557 €20212022 Ettevõte: 44 043 €20222023 Ettevõte: 35 503 €20232024 Ettevõte: 13 238 €20242025 Ettevõte: -18 888 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 46 838 €20192020 Ettevõte: 45 713 €2021 Ettevõte: 36 557 €20212022 Ettevõte: 44 043 €2023 Ettevõte: 35 503 €20232024 Ettevõte: 13 238 €2025 Ettevõte: -18 888 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -32 126 11 135 28 499 -18 888 1
2024 11 177 -22 263 11 373 41 421 13 238 1
2023 32 046 -8 541 13 800 39 634 35 503 1
2022 34 846 7 485 11 973 48 818 44 043 1
2021 17 491 -9 157 9 655 38 044 36 557 1
2020 31 525 -1 125 11 368 47 354 45 713 1
2019 17 763 -5 673 4 335 53 692 46 838 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 1
2005 — — — — — 3
2004 — — — — — 3
2003 — — — — — 2
2002 — — — — — 1
2000 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Varade rentaablus (ROA)
-112,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-66,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
166,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,05
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
0 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
928 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 12.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81301Maastiku hooldus ja korrashoid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10033873 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10033873 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10033873 / 6
24.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
24.11.2011
PDF
Ä 33873 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes