Osaühing Taket Kaubandus
Pankrotis Registrikood 10476761
OÜ Tallinn Registreeritud 17.07.1998
Võrdle
Osaühing Taket Kaubandus (OÜ), Tallinn, registrikood 10476761, staatus: pankrotis. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük. EMTA andmetel oli 2025 IV kv käive 845 € ja töötajaid .
Käive
845 €
↓ 98,0% võrreldes: 2025 III kv
Riiklikud maksud
716 €
↓ 95,6% võrreldes: 2025 III kv
Tööjõumaksud
243 €
↓ 97,8% võrreldes: 2025 III kv
2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47
Käive · 2025 IV kv 845 €
parem kui 10% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 532 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 621
Müügitulu · 2024 346 457 €
parem kui 86% ettevõtetel
tegevusala mediaan 18 875 € · ettevõtteid tegevusalal: 14 003
Puhasrentaablus · 2024 -28,1 %
parem kui 10% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 10 033
Maksud ja käive
2023 I kv – 2025 IV kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2025 IV kv: 845 € · −98,0% võrreldes 2025 III kv · tegevusala mediaan 23 532 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 250 2023 I kv
Ettevõte: 152 075 €
Tegevusala mediaan: 25 924 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 208 273 €
Tegevusala mediaan: 29 408 € 2023 III kv
Ettevõte: 203 313 €
Tegevusala mediaan: 29 073 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 179 945 €
Tegevusala mediaan: 26 822 € 2024 I kv
Ettevõte: 100 124 €
Tegevusala mediaan: 23 246 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 148 063 €
Tegevusala mediaan: 26 103 € 2024 III kv
Ettevõte: 123 974 €
Tegevusala mediaan: 24 905 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 100 401 €
Tegevusala mediaan: 25 283 € 2025 I kv
Ettevõte: 74 026 €
Tegevusala mediaan: 21 556 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 86 283 €
Tegevusala mediaan: 24 404 € 2025 III kv
Ettevõte: 41 816 €
Tegevusala mediaan: 24 441 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 845 €
Tegevusala mediaan: 23 532 € IV·25 0 50 100 150 2024 I kv
Ettevõte: 100 124 €
Tegevusala mediaan: 23 246 € 2024 II kv
Ettevõte: 148 063 €
Tegevusala mediaan: 26 103 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 123 974 €
Tegevusala mediaan: 24 905 € 2024 IV kv
Ettevõte: 100 401 €
Tegevusala mediaan: 25 283 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 74 026 €
Tegevusala mediaan: 21 556 € 2025 II kv
Ettevõte: 86 283 €
Tegevusala mediaan: 24 404 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 41 816 €
Tegevusala mediaan: 24 441 € 2025 IV kv
Ettevõte: 845 €
Tegevusala mediaan: 23 532 € IV·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 II kv: 2 294 € · +19,9% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 2023 I kv
Ettevõte: 2 331 €
Tegevusala mediaan: 916 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 434 €
Tegevusala mediaan: 938 € 2023 III kv
Ettevõte: 2 449 €
Tegevusala mediaan: 976 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 355 €
Tegevusala mediaan: 971 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 304 €
Tegevusala mediaan: 1 002 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 2 786 €
Tegevusala mediaan: 1 009 € 2024 III kv
Ettevõte: 2 547 €
Tegevusala mediaan: 1 048 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 2 818 €
Tegevusala mediaan: 1 053 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 913 €
Tegevusala mediaan: 1 099 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 294 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 156 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 151 € IV·25 0 1 000 2 000 3 000 2024 I kv
Ettevõte: 2 304 €
Tegevusala mediaan: 1 002 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 786 €
Tegevusala mediaan: 1 009 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 547 €
Tegevusala mediaan: 1 048 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 818 €
Tegevusala mediaan: 1 053 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 913 €
Tegevusala mediaan: 1 099 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 294 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 156 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 151 € IV·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 II kv: 3 · −25,0% võrreldes 2025 I kv
0 2 4 6 2023 I kv
Ettevõte: 6 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 6 2023 III kv
Ettevõte: 6 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 6 2024 I kv
Ettevõte: 6 I·24 2024 II kv
Ettevõte: 5 2024 III kv
Ettevõte: 5 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 4 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 0 2 4 6 2024 I kv
Ettevõte: 6 2024 II kv
Ettevõte: 5 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 2025 II kv
Ettevõte: 3 II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25
Riiklikud maksud , € 2025 IV kv: 716 € · −95,6% võrreldes 2025 III kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023 I kv
Ettevõte: 26 290 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 33 477 € 2023 III kv
Ettevõte: 33 316 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 30 339 € 2024 I kv
Ettevõte: 23 387 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 29 172 € 2024 III kv
Ettevõte: 23 743 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 16 436 € 2025 I kv
Ettevõte: 12 535 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 10 044 € 2025 III kv
Ettevõte: 16 299 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 716 € IV·25 0 10 000 20 000 30 000 2024 I kv
Ettevõte: 23 387 € 2024 II kv
Ettevõte: 29 172 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 23 743 € 2024 IV kv
Ettevõte: 16 436 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 12 535 € 2025 II kv
Ettevõte: 10 044 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 16 299 € 2025 IV kv
Ettevõte: 716 € IV·25
Majandusnäitajad aastate kaupa
2015 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2024: 346 457 € · −35,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 18 875 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 365 145 €
Tegevusala mediaan: 25 000 € 2019 2020
Ettevõte: 844 144 €
Tegevusala mediaan: 21 390 € 2020 2021
Ettevõte: 666 581 €
Tegevusala mediaan: 23 333 € 2021 2022
Ettevõte: 638 249 €
Tegevusala mediaan: 22 891 € 2022 2023
Ettevõte: 535 332 €
Tegevusala mediaan: 20 218 € 2023 2024
Ettevõte: 346 457 €
Tegevusala mediaan: 18 875 € 2024 0 500 1 000 1 500 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 365 145 €
Tegevusala mediaan: 25 000 € 2020
Ettevõte: 844 144 €
Tegevusala mediaan: 21 390 € 2020 2021
Ettevõte: 666 581 €
Tegevusala mediaan: 23 333 € 2022
Ettevõte: 638 249 €
Tegevusala mediaan: 22 891 € 2022 2023
Ettevõte: 535 332 €
Tegevusala mediaan: 20 218 € 2024
Ettevõte: 346 457 €
Tegevusala mediaan: 18 875 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2024: -97 443 € · −165,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-750 -500 -250 0 250 500 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -100 982 €
Tegevusala mediaan: 246 € 2019 2020
Ettevõte: -90 950 €
Tegevusala mediaan: 98 € 2020 2021
Ettevõte: 346 220 €
Tegevusala mediaan: 245 € 2021 2022
Ettevõte: -681 984 €
Tegevusala mediaan: 96 € 2022 2023
Ettevõte: -36 772 €
Tegevusala mediaan: 20 € 2023 2024
Ettevõte: -97 443 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 -750 -500 -250 0 250 500 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -100 982 €
Tegevusala mediaan: 246 € 2020
Ettevõte: -90 950 €
Tegevusala mediaan: 98 € 2020 2021
Ettevõte: 346 220 €
Tegevusala mediaan: 245 € 2022
Ettevõte: -681 984 €
Tegevusala mediaan: 96 € 2022 2023
Ettevõte: -36 772 €
Tegevusala mediaan: 20 € 2024
Ettevõte: -97 443 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: -28,1 % · −21,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-150 -100 -50 0 50 100 2015
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -7,4 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2019 2020
Ettevõte: -10,8 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: 51,9 %
Tegevusala mediaan: 3,3 % 2021 2022
Ettevõte: -106,9 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2022 2023
Ettevõte: -6,9 %
Tegevusala mediaan: 2,2 % 2023 2024
Ettevõte: -28,1 %
Tegevusala mediaan: 1,5 % 2024 -150 -100 -50 0 50 100 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -7,4 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2020
Ettevõte: -10,8 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: 51,9 %
Tegevusala mediaan: 3,3 % 2022
Ettevõte: -106,9 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2022 2023
Ettevõte: -6,9 %
Tegevusala mediaan: 2,2 % 2024
Ettevõte: -28,1 %
Tegevusala mediaan: 1,5 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2024: 924 156 € · −7,6% võrreldes 2023
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 242 372 € 2019 2020
Ettevõte: 1 971 504 € 2020 2021
Ettevõte: 2 292 238 € 2021 2022
Ettevõte: 1 040 579 € 2022 2023
Ettevõte: 999 752 € 2023 2024
Ettevõte: 924 156 € 2024 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 242 372 € 2020
Ettevõte: 1 971 504 € 2020 2021
Ettevõte: 2 292 238 € 2022
Ettevõte: 1 040 579 € 2022 2023
Ettevõte: 999 752 € 2024
Ettevõte: 924 156 € 2024
Omakapital , tuh € 2024: 759 544 € · −11,4% võrreldes 2023
0 500 1 000 1 500 2 000 2015
Ettevõte: — 2015 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 320 474 € 2019 2020
Ettevõte: 1 229 524 € 2020 2021
Ettevõte: 1 575 743 € 2021 2022
Ettevõte: 893 760 € 2022 2023
Ettevõte: 856 987 € 2023 2024
Ettevõte: 759 544 € 2024 0 500 1 000 1 500 2 000 2017
Ettevõte: — 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 320 474 € 2020
Ettevõte: 1 229 524 € 2020 2021
Ettevõte: 1 575 743 € 2022
Ettevõte: 893 760 € 2022 2023
Ettevõte: 856 987 € 2024
Ettevõte: 759 544 € 2024
Töötajad 2024: 5 · −16,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 25 2015
Ettevõte: 23
Tegevusala mediaan: — 2015 2016
Ettevõte: 23
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 21
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 21
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 18
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2024 0 5 10 15 20 25 2017
Ettevõte: 21
Tegevusala mediaan: — 2018
Ettevõte: 21
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 18
Tegevusala mediaan: 2 2020
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 2 2022
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2024
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
25.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
16.05.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
19.11.2021
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
02.11.2020
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
Kommertspandid
Nr
Pandisumma
Pandipidaja
Periood
3
215 594 €
AS LHV Pank
04.09.2017 – kehtib
2
3 900 000 EEK
AS LHV Pank
19.11.2007 – kehtib
1
550 000 EEK
AS LHV Pank
01.07.1999 – kehtib
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Põhitegevus
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Muudatuste ajalugu
Mis
Väärtus
Periood
Staatus
Pankrotis
20.11.2025 – praegu
Staatus
Registrisse kantud
17.07.1998 – praegu
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes