OSAÜHING MOESTUUDIO MUST LUIK

Registrisse kantud Registrikood 10465763 OÜ Tallinn Registreeritud 06.07.1998
Võrdle

OSAÜHING MOESTUUDIO MUST LUIK (OÜ), Tallinn, registrikood 10465763, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 848 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
585 €
↑ 100,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
705 €
↑ 104,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rentimine ja kasutusrent · EMTAK 77

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 353 €
    tegevusala mediaan 1 394 € · ettevõtteid tegevusalal: 620
  • Müügitulu · 2025 39 848 €
    tegevusala mediaan 13 580 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 612
  • Puhasrentaablus · 2025 -17,8 %
    tegevusala mediaan 8,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 944

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 353 € · +104,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 394 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 582 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·232024 I kv Ettevõte: 624 € Tegevusala mediaan: 1 260 €2024 II kv Ettevõte: 414 € Tegevusala mediaan: 1 271 €II·242024 III kv Ettevõte: 416 € Tegevusala mediaan: 1 373 €2024 IV kv Ettevõte: 399 € Tegevusala mediaan: 1 331 €IV·242025 I kv Ettevõte: 461 € Tegevusala mediaan: 1 394 €2025 II kv Ettevõte: 459 € Tegevusala mediaan: 1 287 €II·252025 III kv Ettevõte: 456 € Tegevusala mediaan: 1 406 €2025 IV kv Ettevõte: 447 € Tegevusala mediaan: 1 442 €IV·252026 I kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 1 373 €2026 II kv Ettevõte: 172 € Tegevusala mediaan: 1 289 €II·262026 III kv Ettevõte: 353 € Tegevusala mediaan: 1 394 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 399 € Tegevusala mediaan: 1 331 €2025 I kv Ettevõte: 461 € Tegevusala mediaan: 1 394 €I·252025 II kv Ettevõte: 459 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2025 III kv Ettevõte: 456 € Tegevusala mediaan: 1 406 €III·252025 IV kv Ettevõte: 447 € Tegevusala mediaan: 1 442 €2026 I kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 1 373 €I·262026 II kv Ettevõte: 172 € Tegevusala mediaan: 1 289 €2026 III kv Ettevõte: 353 € Tegevusala mediaan: 1 394 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 585 € · +100,3% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 1 086 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 175 €2024 II kv Ettevõte: 764 €II·242024 III kv Ettevõte: 743 €2024 IV kv Ettevõte: 718 €IV·242025 I kv Ettevõte: 830 €2025 II kv Ettevõte: 833 €II·252025 III kv Ettevõte: 845 €2025 IV kv Ettevõte: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 878 €2026 II kv Ettevõte: 292 €II·262026 III kv Ettevõte: 585 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 718 €2025 I kv Ettevõte: 830 €I·252025 II kv Ettevõte: 833 €2025 III kv Ettevõte: 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 €2026 I kv Ettevõte: 878 €I·262026 II kv Ettevõte: 292 €2026 III kv Ettevõte: 585 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 585 705 2
2026 II kv — 292 344 2
2026 I kv — 878 968 2
2025 IV kv — 812 894 2
2025 III kv — 845 911 2
2025 II kv — 833 917 2
2025 I kv — 830 921 2
2024 IV kv — 718 798 2
2024 III kv — 743 832 2
2024 II kv — 764 827 2
2024 I kv — 1 175 1 248 2
2023 IV kv — 1 086 1 164 2
2023 III kv — 870 917 2
2023 II kv — 654 702 1
2023 I kv — 627 667 1
2022 IV kv — 578 610 1
2022 III kv — 578 602 1
2022 II kv — 578 602 1
2022 I kv — 193 201 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
118 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 39 848 € · +8,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 580 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29 549 € Tegevusala mediaan: 19 285 €20192020 Ettevõte: 17 597 € Tegevusala mediaan: 16 271 €20202021 Ettevõte: 7 806 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 22 240 € Tegevusala mediaan: 17 636 €20222023 Ettevõte: 39 325 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 36 895 € Tegevusala mediaan: 14 823 €20242025 Ettevõte: 39 848 € Tegevusala mediaan: 13 580 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29 549 € Tegevusala mediaan: 19 285 €20192020 Ettevõte: 17 597 € Tegevusala mediaan: 16 271 €2021 Ettevõte: 7 806 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 22 240 € Tegevusala mediaan: 17 636 €2023 Ettevõte: 39 325 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 36 895 € Tegevusala mediaan: 14 823 €2025 Ettevõte: 39 848 € Tegevusala mediaan: 13 580 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -7 094 € · −221,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 102 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 170 € Tegevusala mediaan: 850 €20192020 Ettevõte: 746 € Tegevusala mediaan: 435 €20202021 Ettevõte: -1 309 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: 2 146 € Tegevusala mediaan: 440 €20222023 Ettevõte: 3 247 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 5 864 € Tegevusala mediaan: 116 €20242025 Ettevõte: -7 094 € Tegevusala mediaan: 102 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 170 € Tegevusala mediaan: 850 €20192020 Ettevõte: 746 € Tegevusala mediaan: 435 €2021 Ettevõte: -1 309 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: 2 146 € Tegevusala mediaan: 440 €2023 Ettevõte: 3 247 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 5 864 € Tegevusala mediaan: 116 €2025 Ettevõte: -7 094 € Tegevusala mediaan: 102 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -17,8 % · −33,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,9 % · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20192020 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20202021 Ettevõte: -16,8 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 12,3 %20222023 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 9,0 %20242025 Ettevõte: -17,8 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20192020 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 11,7 %2021 Ettevõte: -16,8 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 12,3 %2023 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 9,0 %2025 Ettevõte: -17,8 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 306 € · −44,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 70 970 €20192020 Ettevõte: 68 574 €20202021 Ettevõte: 3 064 €20212022 Ettevõte: 6 918 €20222023 Ettevõte: 11 369 €20232024 Ettevõte: 16 819 €20242025 Ettevõte: 9 306 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 70 970 €20192020 Ettevõte: 68 574 €2021 Ettevõte: 3 064 €20212022 Ettevõte: 6 918 €2023 Ettevõte: 11 369 €20232024 Ettevõte: 16 819 €2025 Ettevõte: 9 306 €2025
Omakapital, € 2025: 7 055 € · −50,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 454 €20192020 Ettevõte: 4 200 €20202021 Ettevõte: 2 891 €20212022 Ettevõte: 5 038 €20222023 Ettevõte: 8 285 €20232024 Ettevõte: 14 149 €20242025 Ettevõte: 7 055 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 454 €20192020 Ettevõte: 4 200 €2021 Ettevõte: 2 891 €20212022 Ettevõte: 5 038 €2023 Ettevõte: 8 285 €20232024 Ettevõte: 14 149 €2025 Ettevõte: 7 055 €2025
Töötajad 2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 39 848 -7 094 16 075 9 306 7 055 2
2024 36 895 5 864 16 135 16 819 14 149 1
2023 39 325 3 247 14 076 11 369 8 285 1
2022 22 240 2 146 7 021 6 918 5 038 1
2021 7 806 -1 309 2 368 3 064 2 891 1
2020 17 597 746 10 784 68 574 4 200 1
2019 29 549 170 20 464 70 970 3 454 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 3
2008 — — — — — 5
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 1
2004 — — — — — 10
2003 — — — — — 2
2002 — — — — — 29
2001 — — — — — 38
2000 — — — — — 3
1998 — — — — — 3
1997 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-17,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-100,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-76,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
75,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
24,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
19 924 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
670 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 24.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 15.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Küllike Hüdsi
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 03.05.2025
  • Triin Loorits
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 03.05.2025

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 77221Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10026073 / 13
31.03.2026
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
15.04.2026
PDF
Ä 10026073 / M2
12.03.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.03.2026 Jõustunud
27.03.2026
PDF
Ä 10026073 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10026073 / 11
03.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
03.11.2021
PDF
Ä 10026073 / 10
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 10026073 / 9
20.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.03.2018
PDF
Ä 10026073 / 8
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10026073 / 7
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10026073 / 6
02.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
02.11.2011
PDF
Ä 26073 / 5
05.01.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
13.01.2009
PDF
Ä 26073 / 4
24.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 26073 / 3
30.06.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes